מגוון טיסות אל על לאילת
טיסות לאילת
לטוס עם אל על לאילת

טיסות אל על לאילת

מבוגר (+12)
ילד (2-11)
תינוק (0-2)

טיסות לאילת - הצעות נבחרות

מגוון טיסות אל על לאילת

 אין זה מוטל בספק כי העיר אילת, השוכנת בנקודה הדרומית ביותר בארצנו, הינה עיר החופש והשמש הנצחית. מידי יום יוצאות משדה התעופה בן גוריון מספר טיסות אל על לאילת המטיסות אלפי נוסעים מאושרים שיוצאים לחופשה, עסקים או סתם לבילוי של כמה שעות בעיר הקייט. כמו כן, טיסות לאילת של אל על משרתות גם אלפי חיילים וחיילות שמשרתים בבסיסים באילת או בקרבתה ונעזרים בשירות הטיסות החדשני של אל על.

חברת אל על היא חברת התעופה הגדולה בישראל, שהחלה בהפעלת קו טיסות ישיר לאילת לפני כמה שנים, מה שגרם לתחרות גדולה במחירי הטיסות מול שאר חברות התעופה המפעילות קו טיסות זהה לאילת.

כל טיסות אל על לאילת מתבצעות במטוסים מצוידים ומרווחים וזמן הטיסה שלהן נע בין חמישים דקות לשעה. כמו כן, חברת אל על שמה דגש גדול מאוד על נושא הבטיחות בכל הטיסות שלה (טיסות פנים וכמובן חו"ל) והיא ידועה בהקפדה הדוקה על תקני הבטיחות השונים.

רכישת כרטיס טיסה של אל על לאילת מתאפשרת על ידי קליק אחד דרך אתר האינטרנט של איסתא, שיכול לחסוך לכם משמעותית את עלות הטיסה או לחילופין, ניתן לבצע הזמנה טלפונית פשוטה ומהירה עם אחד מנציגי השירות של איסתא.

לידיעתכם, מחירי הטיסות לאילת משתנים בהתאם לימים בהם הטיסה יוצאת, השעות, העונות וכמובן בזמני חגים וחופשות. קיימת אפשרות להזמין טיסות זולות לאילת עם אל על כאשר עונת התיירות בארץ אינה בשיאה, כגון עונת החורף. אך יחד עם זאת, גם בחורף השמש באילת כמעט תמיד זורחת ועל כן, כדאי לטוס לאילת גם בחורף, מהנה זה בטוח יהיה ואולי אף משתלם יותר.

כידוע, לאילת ניתן להגיע גם על ידי נסיעה ברכב, נסיעה שאורכת ברוב המקרים כמה שעות טובות, ועוברת בכבישים צרים ולא הכי בטיחותיים. לכן, האופציה המהירה והנוחה ביותר להגיע לעיר התוססת הזו היא באמצעות טיסה לאילת. זה פשוט, זה נוח, זה מהיר וזה הרבה יותר יעיל, במיוחד אם נוסעים לסוף שבוע קצר בעיר.