טיסות אל על

טיסות אל על

בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)
    הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

    טיסות אל על – בטחון ואוכל כשר

    חברת התעופה אלעל, הוקמה בשנת 1949 כחלק האקטיבי במימוש הנחייתה של ממשלת ישראל בדבר העלאת יהודי התפוצות לארץ ישראל. מאז הקמתה הוכיחה אלעל פעם אחר פעם כי השירותים המצוינים, המחירים הנוחים, המקצועיות והביטחון הם סטנדרט בל יעבור. אלעל נהנית ממוניטין של החברה המובילה והאיכותית ביותר בעולם בכל הנוגע להסדרי ביטחון. רבות מחברות התעופה הבינלאומיות מביטות אל עבר טיסות אל על ועורכות השתלמויות בחברה הישראלית בכל הנוגע לאבטחת טיסות וביטחון הנוסעים. בזכות כל אלו, מדורגת אל על ע"י IATA כאחת מחברות התעופה האיכותיות והיעילות בעולם.
     
    טיסות אל על ממריאות למגוון יעדים רחב בכל רחבי העולם. החברה משקיעה את מירב המאמצים כדי להעניק ללקוחותיה את השירות הנאמן והבטוח ביותר. מעת לעת מוסיפה החברה ומחדשת את רשימת היעדים שלה בעולם וכן מציעה ללקוחותיה מבצעים אטרקטיביים. אחד המבצעים המרכזיים והמשתלמים של אלעל הינו שירות אל על ספונטני. אל על ספונטני הוא שירות טיסות הרגע האחרון, החל על שורה ארוכה של יעדי אלעל, טיסות ליעדים נבחרים דוגמת: ניו-יורק, רומא, לונדון, אמסטרדם, פריז, ז'נבה, פרנקפורט, מילאנו, בומבי, הונג-קונג, ולמגוון יעדים אטרקטיביים נוספים בכל רחבי העולם. שירות אל על ספונטני נחלק ל-4 סוגי מבצעים: ספונטני תיירים (טיסות אל על במחלקת תיירים, כרטוס עד 72 שעות מתאריך ההמראה), ספונטני עסקים (טיסות אל על במחלקת עסקים), ספונטני חודשי (מבצעים על טיסות בחודש הקרוב), וספונטני מיוחד (טיסות על בסיס יומי במחיר נוח במיוחד).
     
    נוסף על מבצעי אל על ספונטני, מציעה החברה שורה ארוכה של הטבות ומבצעים המוצעים ללקוחותיה. כחברת התעופה הלאומית של ישראל מקפידה אלעל להשקיע בקשר החם עם לקוחותיה המקומיים, תוך שאיפה למצוינות בכל הקשור לאבטחת הטיסות, לשירות לסטנדרטים גבוהים ולמקצועיות ללא פשרות.
     
    טיסות אל על ידועות בכל העולם כטיסות נוחות, נעימות ובטוחות במיוחד, וזאת הסיבה העיקרית בגינה נבחרת אלעל כחברת התעופה המובילה בישראל שנה אחר שנה בכל הפרמטרים המובילים.
    המשך קריאה»

    תוכן וידאו

    אודות אל על

    חברת אל על היא חברת התעופה הישראלית הותיקה ביותר. במשך שישים השנים האחרונות הפכה אל על מחברה צעירה בתחילת דרכה לאחת מחברות התעופה המובילות בעולם כולו. שמה הטוב של אל על הולך אחריה ברחבי העולם בכל הקשור למקצועיות, יעילות, בטחון ושירות מקצועי וחסר פשרות. רשימת היעדים אליהם מציעה אל על טיסות הולכת ומתרחבת מדי שנה: ניו יורק, אמסטרדם, ז'נבה, פריז, מומביי, והונג קונג הן רק קצה קצהו של הקרחון. 77 נקודות המכירה השונות של אל על ברחבי העולם מתפקדות כרשת בינלאומית ומהוות כיסוי נרחב להיקף פעילותה של החברה בכל העולם.

    אל על בשביל כולם

    במסגרת היותה חברת התעופה הלאומית של ישראל, משקיעה אל על מאמצים רבים בטיפוח הקשר עם אוכלוסיית הנוסעים המקומית מחד והבינלאומית מאידך: אל על מציעה הטבות לחברי מועדון הנוסע המתמיד (צבירת נקודות טיסה לכדי טיסות חינמיות לאורך כל השנה), הנחות לזוגות או ליחידים, חבילות טיסה אטרקטיביות במחלקת עסקים, הנחות לצעירים ומבצעי אל על ספונטני- טיסות סדירות במחירי הרגע האחרון. מבצעי אל על ספונטני נחלקים לארבעה סוגים: ספונטני תיירים, ספונטני עסקים, ספונטני חודשי- טיסות חודשיות זולות במיוחד, וספונטני מיוחד- טיסות יומיות במחירי הרגע האחרון.
    טיסות אל על משרתות אלפי בני אדם מדי יום. אנשי עסקים, מטיילים צעירים, משפחות בחופשה ועוד- אל על מציעה את שירותיה לכל סוגי הנוסעים, לכל היעדים, בכל השנה.

    בטחון כערך עליון

    טיסות אל על הן מהבטוחות בעולם: חברות טיסה רבות מכל רחבי העולם בוחרות לעבור השתלמויות בנושאי אבטחה דווקא בחברת אל על הישראלית, וזאת על מנת לשפר וליעל את שירותי האבטחה בטיסותיהן. נוסעיה של אל על יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם נמצאים בידיים מקצועיות ואחראיות, ומוטסים על ידי חברה שרווחתם וביטחונם נמצאים כל העת בראש מעייניה.

    עם הפנים לעתיד

    אל על שוקדת באופן תמידי על תוכניות לייעול ושיפור. לקראת שנת 2013 נערכת החברה לקראת שינויים משמעותיים החל מייעול השירות ושיפור חוויית הלקוח, דרך ייעול טכני ותפעולי ושיפור נושאי המטען והתחזוקה, וכלה ביוזמות עסקיות חדשות.