חיפוש צימרים
יעוץ טלפוני חינם במציאת צימר:
074-7022066

צימרים חקוק בלב, חוקוק

צימר חקוק בלב

בשנים האחרונות ישראלים רבים מוותרים על חופשה בבית מלון. במקום המלון המפואר רבים מעדיפים חופשה בצימר. הבחירה בצימר היא בגלל כמה סיבות: הנוחות בצימר, השקט, האוכל המיוחד וכמובן תחושת הניתוק וההתחברות לטבע.
צימרים חקוק בלב מציעים לכם חופשה שלא תשכחו, צימר חקוק בלב למשל מציע לכם שקט ושלווה שלא תמצאו בשום מקום בעולם.
צימרים חקוק בלב בחוקוק מפורסמים לא רק בגלל המיקום המושלם והמשפחה הנהדרת שתטפל בכם. האוכל אותו תקבלו בצימר מוכן במקום ע"י בעלי צימר חקוק בלב ולא מאיזה קייטרינג.
בנוסף האוכל מוכן במקום ובמיוחד עבורכם כך שתיהנו מאוכל טרי וטעים. צורת ההגשה שונה גם היא מחדרי האוכל של בית המלון, בגלל שאין הרבה סועדים אפשר להשקיע בשולחן ולגרום לנו להרגיש בבית, אבל בלי כל הפינוי והניקיון.
צימרים חקוק בלב בסובב כנרת עמקים מאפשרים לכם גם ליהנות מהאטרקציות באזור, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לבעלי הצימר והם ישמחו לתכנן לכם מסלול נחמד. כשתחזרו תחכה לכם הארוחה ליד החדר - ממש כמו בבית.
צימרים חקוק בלב מתאים כמעט לכולם, אם אתם רוצים להציע נישואין או לחגוג יום הולדת לבן/בת זוג - צימרים חקוק בלב בחוקוק – סובב כנרת עמקים הם המקום שיגרום לכולם להתרגש. הזוג הרומנטי יכול לטייל בשטחים הפתוחים שמסביב לצימר.צימרים חקוק בלב בחוקוק מתאים גם עבור נופש משפחתי, סוף סוף תגיעו למקום בו ניתן לילדים חופש מוחלט - אין מכוניות אין סכנות.
צימרים חקוק בלב אינם יקרים כפי שאתם חושבים, המחירים אינם שונים מבית המלון. נופש בצימר בהחלט מומלץ - השירות האישי, האוכל המיוחד, הנוף המדהים וכמובן השקט - כל אלה יעניקו לכם תחושה של נופש יוקרתי אי שם באירופה.
צימרים חקוק בלב בסובב כנרת עמקים מעשירים אותנו במגוון פינוקים. כך למשל אפשר למצוא ג'קוזי יוקרתי ונוף מרהיב ומרגיע. צימר חקוק בלב עוזר לנו לתת מנוחה לא רק לנפש - גם הגוף צריך את המנוחה שלו. צימרים חקוק בלב מאפשרים לכם להזמין למקום גם טיפולי ספא.
אחרי שתנסו פעם אחת את צימרים חקוק בלב תגלו כמה מיוחדים הצימרים ולא תחזרו לבתי המלון, צימר חקוק בלב יהפוך להיות המקום הקבוע שלכם. ומדי פעם אתם תנסו צימר אחר אבל תמיד תחזרו אל צימרים חקוק בלב. ולא רק בגלל ג'קוזי או האוכל המדהים והמיקום אלא בגלל המשפחה המקסימה שמפעילה את צימרים חקוק בלב בחוקוק.
המשך קריאה»