טיול מאורגן לשומרי דת
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיול מאורגן לשומרי מסורת

יש אנשים שמסתכלים על טיול לחו"ל בתור חוויה אחת גדולה, הכוללת בתוכה מקומות אותנטיים,  מאכלים ייחודיים, אנשים מקומיים ועוד. לעומת זאת, יש אנשים שיכולים לראות גם את הקושי שבטיול בחו"ל, בדרך כלל בנושא כשרות, בין אם מדובר על קושי של השגת מניין לתפילה ובין אם מדובר על קושי של קניית אוכל כשר ועוד.

אם גם אתם שומרי מסורת ואתם רוצים לצאת לטיול בחו"ל, הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא טיול מאורגן לשומרי מסורת. כאשר אנשים שהם שומרי מסורת יוצאים לבדם לטיולים בחו"ל, הם לעיתים חשים אי נוחות, ולעיתים העובדה שהם צריכים לדאוג לכל הפרטים הקטנים גורמת לפגיעה בהנאת הטיול. לכן, טיול מאורגן לשומרי מסורת הוא פתרון טוב מאוד לאוכלוסיה זו.

המדריכים דואגים להכל

אומנם זה נכון שבכל סוג של טיול מאורגן המדריכים צריכים לדאוג לכל הדברים, אך כאשר מדובר על קבוצה של שומרי מסורת, הדאגה הזו מתבטאת בדברים שונים. עבור שומרי המסורת אין משהו נוח יותר מהעובדה שמישהו אחר דואג לכל הדברים האלה, לכן ככל שחולפות השנים אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שיוצאים בלי בעיה בכלל לחו"ל.

טיול מאורגן לשומרי מסורת הוא הרבה יותר נוח כי ככה אתם לא צריכים לחשוב לבדכם על מיקומן של המסעדות הכשרות ולהיות מוטרדים האם באמת מדובר במסעדה כשרה למהדרין או לא. יש מי שיודע לאן להוביל אתכם, וכן, אתם נמצאים בקבוצה של אנשים שדומים לכם ומתחשבים באותם צרכים.

מפגשים מעניינים

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת יכולים להיות טיולים מאוד מעניינים, כי לעיתים בטיולים כאלה אפשר לארגן מפגשים עם קהילות מקומיות. קהילות מקומיות של יהודים שומרי מסורת בכל מיני ערים באירופה הן קהילות שלרוב רוצות קשר עם יהודים מישראל, ומפגש כזה במהלך הטיול יכול להיות מרתק, מרגש ומלמד.

אם אתם רוצים להרגיש בנוח בטיול שלכם ולא לקחת על עצמכם אחריות מיותרת של דאגה לכל הפרטים הקטנים, הירשמו גם אתם לטיול מאורגן לשומרי מסורת ותוכלו בדרך זו להכיר חברים חדשים ולראות עולם מסקרן, תוך כדי שמירה על המצוות ועל הערכים החשובים לכם. 


 טיול מאורגן לשומרי מסורת – כל היתרונות

טיול מאורגן לשומרי מסורת מציע תוכנית טיול עשירה ומעניינת המותאמת לצרכים של הציבור שומר המסורת. מלבד הביקור באתרים תיירותיים מפורסמים ומעניינים יוכל המטייל להמשיך ולשמור על אורח החיים המסורתי גם בעת הטיול בחו"ל.
 
בעיית האוכל הכשר אינה מהווה מכשול בטיול ואינה פוגמת בהנאה מהטיול. מסלול הטיול  כולל לינה בבתי מלון המספקים אוכל כשר או כאלו הממוקמים בקרבת מקום למקומות המציעים אוכל כשר.  גם במשך היום הארוחות, בעיקר ארוחת הצהריים, מתקיימות במסעדות כשרות או בבתי חב"ד.
 
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת בחו"ל מתוכננים מתוך שימת דגש מיוחד על שמירת השבת. בחירת בתי המלון שבהם מתארחים המטיילים בשבת מאפשרת סיורים גם במהלך יום השבת, אך ללא צורך בנסיעה ובחילול שבת. המלונות הנבחרים נמצאים במקומות נגישים, קרובים אל אטרקציות תיירותיות המאפשרות סיור רגלי.
 
בתי המלון שבהם מתארחים המטיילים בשבת קרובים לבתי כנסת ולקהילות יהודיות בעיר. המטיילים יוכלו להתפלל בשבת בבתי הכנסת המקומיים וליהנות מחוויה ייחודית של היכרות עם הקהילה המקומית. תפילה בבית כנסת בעיר זרה היא תמיד חוויה מיוחדת והישראלים תמיד מתקבלים כאורחים רצויים ובכבוד רב.
 
סעודות השבת מתקיימות בהתאם למסורת, עם קידוש, אוכל מסורתי והוואי יהודי מיוחד.
 
התקדמות הטכנולוגיה יצרה בעיות מיוחדות בשמירת השבת בבתי מלון בחו"ל. במלונות רבים מותקנים חיישנים האחראים לפתיחת הדלתות, להדלקת תאורה, להפעלת ברזים ועוד. גם פתיחת דלת החדר עם המפתח המגנטי מהווה חילול שבת. חברות רבות משריינות  חדרים בקומות נמוכות כדי שתהיה גישה נוחה ללובי המלון וליציאה ללא צורך בשימוש במעלית בשבת. חברות הנסיעות מוצאות פתרונות לבעיות השונות, גם במחיר של שכירת "גוי של שבת" הכרוך בעלויות כספיות נוספות.
 
המדריכים בטיול מודעים לצרכים של ציבור שומרי המסורת. תוכנית הטיולים כוללת, נוסף על התוכנית הרגילה, גם מפגשים עם קהילות יהודיות בחו"ל, ביקור במוסדות דתיים וחיזוק הקשר עם השורשים היהודיים מעבר לים. את ההסברים באתרי התיירות השונים מתבלים המדריכים בהצגת הפן היהודי וההיסטורי.   
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »