תרמילאים
ויזות לחו"ל לתרמילאים
בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    ויזות לחו"ל לתרמילאים

    ויזות לחו
    חלק מהמדינות דורשות אשרות כניסה (ויזות) מתיירים. איסתא ריכזה עבורכם רשימה של היעדים הפופולריים, על מנת שתוכלו להצטייד באשרות הכניסה (ויזות) מבעוד מועד. שימו לב כי לעתים חל שינוי במדיניות אשרות הכניסה למדינות מסוימות. מומלץ להתעדכן באתרי השגרירויות ולברר עם סוכן הנסיעות שלכם האם דרושות אשרות כניסה (ויזה) ליעדי הטיול.
    רשימת היעדים הפופולאריים של מדינות הדורשות אשרות כניסה:
    המזרח הרחוק: אוסטרליה, תאילנד, הודו, טייוואן, סין, בורמה, נפאל
    אמריקה: ארה"ב, ונצואלה, הונדורס
    אפריקה: אתיופיה, גאנה, זמביה, חוף השנהב, מדגסקר, ניגריה, קמרון, קניה
    אירופה: בוסניה, יוגוסלביה, אוקראינה, רוסיה
     
    באתר של משרד החוץ תוכלו למצוא מידע על שגרירויות העולם בישראל. בשגרירויות תוכלו לקבל מידע לגבי הוצאת ויזות, להתעניין לגבי משך השהיה המותר ולברר האם צריכים לבצע הכנות מיוחדות לקראת הנסיעה
     
    ויזה לאוסטרליה:
    למעט אזרחי ניו זילנד, כל הנכנסים לאוסטרליה חייבים שתהיה ברשותם ויזה לאוסטרליה. ניתן לבקש ישירות בשגרירות אוסטרליה בישראל ויזה לאוסטרליה או דרך סוכן הנסיעות והיא מחוייבת בתשלום אגרה. ויזה לאוסטרליה ניתנת לתיירים לתקופה של שלושה עד שישה חודשים שבמהלכם אסור לעבוד, אבל מותר לקחת קורסים בני שלושה חודשים לכל היותר. ברוב המקרים ניתן להאריך ויזה לאוסטרליה במהלך הטיול. סוכני הנסיעות של איסתא אשר יושבים ב-50 סניפים ברחבי הארץ ישמחו לטפל עבורכם בהליכי הוצאת ויזה לאוסטרליה במחיר מיוחד ללקוחות איסתא.
     
    ויזה לארצות הברית:
    תהליך הוצאת ויזה לארה"ב כולל מילוי שאלון, צילום תמונת פספורט וקביעת ראיון אישי בשגרירות ארה"ב בתל אביב. תושבי ירושלים והגדה המערבית מתראיינים בקונסוליה האמריקאית בירושלים. בישראל, רובם המכריע של המבקשים להוציא ויזה לארה"ב נענים בחיוב, אולם עקב הראיון והטפסים שיש למלא הוצאת ויזה לארה"ב הינו תהליך מסובך אשר בהרבה מקרים טעויות במילוי הטפסים או באיות האנגלית יגרמו לטופס שלכם להיפסל או לדחייה שלכם להנפקת ויזה לחצי שנה נוספת. אין צורך להילחץ; מטרת הראיון היא לבדוק שאין בכוונתכם לעבוד או להשתקע בארה"ב. סוכני הנסיעות המנוסים של חברת איסתא ישמחו למלא עבורכם את הטפסים לשגרירות ולקבוע עבורכם תור לראיון במחיר מיוחד ללקוחות איסתא.
    לשליחת טופס ללא התחייבות או עלות ונציג טלפוני יחזור אליך כנס ללינק הבא: ויזה לארה"ב
     
    מה צריך?
    1. 2 תמונות פספורט אמריקאיות בגודל 5X5 ס"מ. אלו תמונות מיוחדות של הוצאת ויזה לארה"ב. התצלום צריך להיות עדכני וחזיתי: שתי האוזניים צריכות להיראות בתצלום, אין לענוד משקפי שמש. כיסוי ראש מותר רק אם כל הפנים חשופים.
    2. קביעת תור לראיון בשגרירות: דרך סוכן הנסיעות או דרך אתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב, בתשלום 12$ למשלמים באתר. שימו לב - התור לקביעת ראיון להוצאת ויזה לארה"ב עשוי להיות ארוך, במיוחד בתקופות החגים והחופשות. לכן כדאי להתחיל בתהליך כמה שיותר מוקדם.
    3. תשלום אגרה בבנק הדואר בסך 100$ לאדם.
    4. מילוי טפסים: יש למלא את טופס DS-160.  יש למלא את הטפסים באנגלית באותיות גדולות ולחתום עליהם.
    5. צילומי מסמכים רלוונטיים. לראיון בשגרירות כדאי להביא כל מסמך שעשוי לעזור בהוכחת כוונתכם לחזור לארץ:
    1) צו גיוס או אישור לימודים.
    2) לשכירים: מכתב מהמעסיק עם ציון ותק ואישור לחופשה, תלושי משכורת.
    3) לעצמאים: תעודת רישום עסק והצהרה על הכנסות (מרואה חשבון).
    4) חוזה שכירות לדירה, רישוי רכב.
    5) אם זה רלוונטי: טופס הרשמה לכנס, הזמנה לאירוע משפחתי.
    6) תעודת עולה (לעולים החל משנת 1996), תעודת שחרור (5 שנים מיום השחרור).
    7) אם ביקרתם בארה"ב בעבר או שברשותכם ויזה ישנה לארה"ב – דרכון ישן.
    8) למבקשים מתחת לגיל 18 – מכתב אישור מההורים.
     
    הראיון:
    הראיון בשגרירות מתבצע בעברית, אנגלית, רוסית או ערבית והוא אורך מספר דקות. אם בעבר סורבה בקשתכם להוצאת ויזה לארה"ב הראיון עלול להתארך. מאידך יתכן וכלל לא תתבקשו להציג את המסמכים הנוספים אשר הכנתם (אבל כמובן – אסור להסתמך על הסיכוי). כדאי להגיע לשגרירות לפחות שעה לפני מועד הראיון. רבים מבקשים ויזה לארה"ב ולכן התור עשוי להיות ארוך. לפני הראיון יבדקו שברשותכם כל המסמכים הדרושים: התמונות, הטפסים המלאים, האגרה והאישור לשעת הראיון. בדקו בבית שכל המסמכים ברשותכם, כי אם חסר לכם ולו מסמך אחד אתם עלולים להישלח כלעומת שבאתם.
    בסיום הראיון יילקח מכם הדרכון. תשלמו אגרת דואר שליחים וכעבור כשני ימי עבודה הוא יישלח אליכם הביתה, עם הטבעת ויזה לארה"ב או במקרה הפחות טוב – עם הודעת דחייה.
     
    ויזה לבורמה – מיאנמר:
    ויזה לבורמה, אשר שמה שונה למיאנמר עם ההפיכה הצבאית, יש להוציא מראש. ניתן להוציא ויזה לבורמה בשגרירות מיאנמר בתל אביב תמורת תשלום אגרה. כמו כן, ניתן להוציא ויזה לבורמה במהלך הטיול עצמו בשגרירות מיאנמר בבנגקוק. תוקפה של ויזה לבורמה הוא שלושה חודשים מיום הוצאתה והיא מאפשרת שהות של ארבעה שבועות במדינה. איסתא מצעיה מחיר מיוחד ללקוחותיה בהוצאת ויזה דרך סוכנויות הנסיעות.
     
    ויזה להודו:
    איסתא מציעה טיפול בבקשת ויזה להודו במחיר מיוחד ללקוחותיה, וכן מידע לגבי הוצאת ויזה להודו, תעריפי ויזה להודו וסוגי ויזה להודו
     
    ויזה ללאוס:
    הנפקת ויזה ללאוס כרוכה בתשלום כספי. סוכני הנסיעות של חברת איסתא ישמחו לעזור לכם בתהליכי קבלת ויזה ללאוס במחיר מיוחד ללקוחות איסתא. ויזה ללאוס המונפקת בנציגויות לאוס בעולם תקפה בדרך כלל ל-30 יום. ברוב מעברי הגבול האוויריים והיבשתיים מונפקת ויזה התקפה ברוב המקרים ל-15 יום.
     
    ויזה לנפאל:
    ויזה לנפאל ניתן להוציא תמורת תשלום במעברי הגבול היבשתיים והאוויריים וכן בנציגויות נפאל בעולם. תוקפה של ויזה לנפאל הוא 60 יום וניתן להאריכה במחלקות ההגירה בפוקהרה ובקטמנדו. ויזה לנפאל יש להאריך לפני שתוקפה פג. לקוחות איסתא נהנים ממחירים מיוחדים להוצאת ויזה לנפאל דרך סוכני הנסיעות המנוסים של איסתא.
    מחלקת ההגירה- ויזה לנפאל
     
    ויזה לסין:
    ויזה לסין מונפקת תוך 4 ימי עבודה ובמקרים דחופים תוך יום עבודה אחד.
    ויזה לסין תקפה לרוב לכניסה אחת או שתיים בטווח זמן של שלושה חודשים מיום הנפקתה. קיימת אפשרות להנפקת ויזה המאפשרת כניסות מרובות לתקופה של חצי שנה או שנה.
    ויזה למקאו וויזה להונג קונג אינן נדרשות מבעלי אזרחות ישראלית המתעתדים לשהות באזורים אלה 90 ימים או פחות. לסוכני הנסיעות של איסתא ניסיון רב בהוצאת ויזות לסין. לקוחות איסתא נהנים ממחירים מיוחדים לטיפול באשרות כניסה.
     
    ויזה לקובה:
    בשנת 1973 ניתקה קובה את יחסיה עם ישראל ומאז אין לישראל כל נציגות באי. עם זאת, אין מניעה מאזרחים ישראלים לבקר בקובה. בעלי אזרחות ישראלית צריכים להוציא ויזה לקובה דרך שגרירות של מדינה שלישית, בשגרירות קובה במדינה שלישית (לדוגמא: מקסיקו) או באמצעות סוכני הנסיעות. ניתן לקבל ויזה לקובה ל-30 יום בלבד שתוקפה 180 יום לאחר הוצאתה, אולם ויזה לקובה ניתנת להארכה ב-30 ימים נוספים במשטרת ההגירה באי.
    סוכני איסתא ישמחו לסייע לכם בבקשה להוצאת ויזה לקובה, במחירים מיוחדים ללקוחות איסתא.
     
    ויזה לתאילנד:
    תיירים ישראלים המבקשים לבקר בתאילנד למשך 30 ימים או פחות אינם צריכים ויזה לתאילנד. על מנת לקבל ויזה לתאילנד ל-30 ימים נוספים יש לצאת מתחומי תאילנד ולחזור לתחומה. עם החזרה תונפק ויזה נוספת לפרק זמן של 30 ימים. אין לשהות בתאילנד מעל 90 ימים בסך הכל בתוך פרק זמן של חצי שנה מן הכניסה הראשונה לתאילנד.
    אם ברצונכם להאריך את שהייתכם בתאילנד מעבר ל-30 הימים הראשונים בימים ספורים בלבד, ניתן לקבל ויזה לשבעה ימים נוספים.
    קיימת אפשרות להגיש בקשה לשגרירות תאילנד בישראל או כל שגרירות תאית אחרת לקבלת ויזה לתאילנד ל-90 ימים. עם ויזה זו ניתן לשהות בתאילנד ברציפות את כל התקופה. למבקשים לצאת מתאילנד ולחזור אליה מומלץ לבקש אשרה זו עם כניסות רבות על מנת לאפשר יציאה וכניסה למדינה. בכל מקרה לא תאופשר שהייה של מעבר ל-90 ימים בתקופה של חצי השנה הראשונה.
    לסוכני הנסיעות של חברת איסתא ניסיון רב בהגשת בקשות לאשרות כניסה. לקוחות איסתא נהנים ממחיר מיוחד לטיפול בויזות.

    תוכן וידאו