מרתונים
מרתונים

יעוץ מרתונים בחו"ל

אני מאשר/ת את העברת הפנייה לחברת איסתא ספורט לשם קבלת הצעה של נציג מטעמם. כמו כן אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms.
שלח
רצים במרתונים הטובים בעולם
איסתא ספורט גאה להיות הנציגה הרשמית בישראל של מרתונים רבים ברחבי העולם.
כמשרד הנסיעות של הספורטאים, אנו מבינים את הצרכים המיוחדים של רצים וטריאתלטים וערוכים לשרת אתכם בכל הקשור לתכנון והזמנת נסיעתכם למרתון. בין אם מדובר בהרשמה למרתון, רכישת חבילה שלמה, או רק הזמנת טיסות, מלונות או השכרת רכב, איסתא ספורט עומדים לשרותכם.

מעט היסטוריה:
ריצת מרתון היא ריצה למרחק של 42.195 ק"מ. מקור שמה של הריצה הוא באגדה עממית אודות פידיפידס, שליח אתונאי אשר רץ מהעיר מרתון ועד אתונה בשנת 490 לפנה"ס, על מנת להביא את בשורת הניצחון היווני על הפולש הפרסי בקרב מרתון, ומת מיד לאחר שמסר את הידיעה.

באיסתא ספורט ניתן למצוא חבילות למרתונים המובילים בעולם כגון:

מרתון ניו יורק – הינו המרוץ הגדול, המבוקש, והיוקרתי שמתקיים בכל שנה בתחילת נובמבר.
כ-90 אלף מזיעים מבקשים לככב בו, אבל למרות רוחב השדרות הניו- יורקיות רק 50 אלף ברי-מזל יזכו לשרוף קלוריות באופן רשמי.
הביקוש עולה על ההיצע ולכן יערכו מזניקי המרתון הגרלה לקביעת זהות המשתתפים.
כנציגתה הרשמית של מרתון ניו יורק בישראל, איסתא ספורט גאה למכור מקומות מובטחים לקהל הישראלי.

מרתון ברלין – מרתון ברלין ידוע כאחד המרתונים הפופולריים ביותר בעולם - נתון לא מפתיע בהתחשב במסלולו, העובר ברבים מהאתרים היפים והמעניינים ביותר של אחת מערי הבירה היפות באירופה: גשר ברנדנבורג, Unter den Linten, קתדרלת ברלין, מגדל הטלוויזיה, Victory Column, האופרה, Marienkirche, אוניברסיטת הומבולדט, פעמון החירות, בית העירייה, Schlosse Strasse, הגנים הבוטניים, כנסיית הקיסר וויליאם, ועוד.

מרתון פריז – בכל שנה בחודש אפריל ניתן לחזות ב-35 אלף רצים ששוטפים את רחובות פריז באירוע הנוצץ של צרפת - מרתון פריז המתקיים ברציפות משנת 1977.
מספר המשתתפים במרתון פריז מוגבל ל-35 אלף רצים בלבד.
המסלול מתחיל מול שער הניצחון וממשיך לאורך השאנז אליזה. כמו כן מסלול המרתון עובר במגדל אייפל, כנסיית נוטרדם, ארמון הבסטיליה ובאתרים מפורסמים נוספים.

מרתון לונדון - למעלה מ-40 אלף רצים מרחבי העולם משתתפים במרתון לונדון, שהינו אחד האירועים השנתיים הבולטים בבירת הממלכה המאוחדת. המרוץ עובר באתריה היפים ביותר של לונדון ומדגיש את ההיסטוריה המפוארת של האומה הבריטית. המרוץ מתחיל בגריניץ' ועובר בסארי,מצודת לונדון, חולף על פני הפרלמנט ומסתיים בשעריו של ארמון המלכה, ארמון באקינגהם.

מרתון אמסטרדם - מתחיל ומסתיים באצטדיון האולימפי המשופץ ליד Marathon Tower וזהו אירוע הריצה הגדול ביותר באמסטרדם. מרתון אמסטרדם נוסד ב-1976, והוא מאורגן אדמיניסטרטיבית בצורה יוצאת מן הכלל. המסלול מהיר, שטוח וללא תנועת כלי רכב. שעונים דיגיטליים ונקודות רענון פזורות לכל אורך הדרך. כמו כן, ישנם חדרי הלבשה ב-Sporthallen Zuid שם אפשר להתענג על מסאג` חינם לספורטאים.

לפניות בנושא מרתון או איירונמן אנא שלחו מייל לmarathon@issta.co.il

וידאו