ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל

  • כולל: ביטוח רפואי וביטוח אובדן כבודה
  • כיסוי הוצאות רפואיות עד 1,000,000 $
  • כולל: ביקור רופא, אשפוז, ניתוח, הטסה רפואית ועוד
  • כולל אובדן כבודה עד 2,000 $
בחר סוג ביטוח
ביטוח אישי / משפחה
חבילת ביטוח איכותית במחיר נמוך
החל מ- 1.95$ ליום.

לפוליסה המלאה »
כיסוי עד
1,000,000 $
ללא מגבלת מספר ימי אשפוז
ביטוח תרמילאים
תוכנית ביטוח הכוללת איתור וחילוץ
החל מ-2.15$ ליום.

לפוליסה המלאה »
כיסוי עד
1,500,000 $
ללא מגבלת מספר ימי אשפוז
בחר פרטי נסיעה

ביטוח אישי / משפחה
חבילת ביטוח איכותית במחיר נמוך הכוללת כיסוי רפואי וכיסוי לאובדן ו/או גניבת כבודה. התכנית ניתנת להרחבה ולהתאמה לנוסעים בעלי בעיות רפואיות.

ביטוח תרמילאים
תכנית ביטוח הכוללת איתור וחילוץ באמצעות "מגנוס חילוץ והצלה", הרחב ספורט אתגרי, פרק הוצאות מיוחדות המותאמות לאופי הטיול התרמילאי ועוד . חבילה זו כוללת כיסוי רפואי וכיסוי לאובדן ו/או גניבת כבודה ומיועדת לנוסעים לתקופה ממושכת של עד 720 יום

מה כולל ביטוח הנסיעות?

דברים שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות


הפוליסה ניתנת לרכישה רק בישראל לפני הנסיעה ומכסה אזרח/ית ותושב/ת ישראל המתגורר/ת בה דרך קבע.

ביטוח הנסיעות לחו"ל מורכב ממספר רבדים. הפרק המשמעותי יותר הוא הביטוח הרפואי, שנועד לכסות קשת רחבה של אירועים: הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, הוצאות אישפוז, פינוי לארץ באמצעות אמבולנס-מטוס (במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח), עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים. פרק נוסף של ביטוח הנסיעות הוא ביטוח המטען. ביטוח זה מכסה אובדן או גניבה של המטען, כולו או חלקו. קיימים מספר כיסויים נוספים, ובהם כיסוי הוצאות איתור וחילוץ. חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ולתרמילאים, שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים, ג'ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי לספורט אתגרי (רפטינג, טיפוס הרים, צלילה וכדומה), כיסוי לחילוץ מפרעות המתרחשות בארץ הטיול וטיסות חירום. 
 
לאיסתא יש הסכם מיוחד עם ביטוח ישיר שבמסגרתו לקוחות איסתא מקבלים מביטוח ישיר תנאים מעולים  גם בכיסויים שהביטוח מציע וגם במחיר אטרקטיבי ביותר.  לרכישה תוכל למלא את פרטיך באתר או לפנות לאחד מסניפי איסתא או המוקד הטלפוני.
המשך קריאה»