טוס וסע
טוס וסע

חיפוש חבילות טוס וסע

בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    חיפוש חבילה

    טוס וסע בהתאמה אישית

    חבילות טוס וסע


    טוס וסע הן חבילות נופש הכוללות טיסה ורכב שכור, המתקבל בדרך כלל כבר בשדה התעופה. ניתן להזמין, כמובן, גם מקום לינה על פי בקשתכם, בהתאמה לתקציב, לצרכים ולהעדפות האישיות.  המחירים האטרקטיביים של חבילות אלה הפכו אותן לפופולריות מאוד בישראל בשנים האחרונות. הזמנת חבילת טוס וסע מאפשרת ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד של כלל השירותים - טיסה, מלון, וכמובן, השכרת הרכב לטיול כולו בעלות נמוכה מהרגיל, ההופכת את ההשכרה לכדאית ביותר.

    טיסה ותיסע

    כל מי שטס פעם לחו"ל לחופשה פרטית זוכר ודאי את רגע הירידה מהמטוס במקום לא מוכר. החיפוש אחר היציאה הנכונה, קריאת השלטים המכוונים אל תחבורה ציבורית כלשהי כמו רכבת או אוטובוס, החיפושים אחר המונית והידיעה שכנראה תיאלצו לשלם סכום כסף מופרז ומופקע רק בשל היותכם תיירים. כולם יסכימו כי הרבה יותר פשוט לצעוד בבטחה אל דלפק הסוכנות להשכרת רכב, הנמצאת בתוך שדה התעופה, ולקבל את הרכב שהוזמן עבורכם מראש. המזוודת נכנסות לתא המטען ו... זהו. עכשיו רק נשאר להתחיל בטיול!

    להיות עצמאי

    חבילות טוס וסע מתאימות למי שאינו אוהב להיות חלק מקבוצה מאורגנת ומעדיף לקבוע לעצמו את סדר היום, ללא תלות בתחבורה ציבורית או מוניות. כך אינכם תלויים בשאר חברי הקבוצה וברצונם, לא בתוכנית הטיול הקבועה מראש (שאין לסטות ממנה גם אם גיליתם לפתע אתרים מרתקים פי כמה) ולא בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית הזרה. הרכב הצמוד מאפשר לכם לטייל בקצב שלכם, לכל מקום בו תחפצו, בכל שעה וכאוות נפשכם.גם הכיס שלכם ייהנה יותר!
     
    השכרת רכב היא, בדרך כלל, עניין די יקר, אך כאשר שוכרים רכב דרך חבילה כזו, עלותו נמוכה בהרבה מהרגיל. כיום ניתן למצוא השכרת רכב ללא הגבלת ק"מ, אך כדאי לוודא זאת מראש בכדי להימנע מתשלום קנס גבוה במקרה של חריגה מהמרחק המאושר. ניתן לשדרג את סוג האוטו על ידי תשלום נוסף, וגם זאת כדאי לקבוע מראש עם הסוכנות בארץ, שכן שדרוג הרכב בחו"ל יעלה לכם יותר.

    דגשים לשימוש ברכב בחו"ל:

    כאשר אתם בוחרים להשתמש בשירותי השכרת הרכב של חבילות טוס וסע כדאי לזכור כמה דברים הנוגעים לשימוש ברכב שכור בחו"ל: 
    • רישיון נהיגה בינלאומי וכרטיס אשראי מתאים הם חובה!
    •  מומלץ להשתמש בביטוח המקיף ביותר שיש
    • חשוב לוודא כי הרכב תקין מבחינה מכאנית ואינו פגום בצידו החיצוני - עוד לפני הנסיעה
    • יום השכרה מחושב לפי שעת ההשכרה, ממנה נספרות 24 שעות
    • איחור מעבר לשעה הזו ביום החזרת הרכב יגרום לחיוב עבור יום נוסף
    • את הרכב יש להחזיר לחברת ההשכרה כאשר מיכל הדלק מלא. אם קיבלתם את הרכב כשהמיכל אינו מלא יידעו את ספק הרכב מייד
    • הקפידו על חוקי התנועה העשויים להיות שונים מהמוכר לכם
    והכי חשוב – הקפידו ליהנות!

    חבילות מומלצות

    באיסתא תמצאו מספר חבילות טוס וסע משתלמות במיוחד ליעדים אטרקטיביים ברחבי אירופה, בהם מינכן, וינה, ברצלונה, רומא ומקומות נוספים. דמיינו את החופש המוחלט בעיר מרתקת כמו וינה, מרגשת כמו רומא או תוססת כמו ברצלונה. אתם נוחתים מהמטוס ונכנסים לרכב שלכם, אדונים לזמנכם, חופשיים לעשות ככל העולה על רוחכם. חופשה ללא מגבלות התנועה מהן סובל התייר הרגיל, התלוי במוניות, רכבות, אוטובוסים וכו' היא חופשה נוחה יותר לכל הדעות. אז למה אתם מחכים? טוסו וסעו!
     
     
    המשך קריאה»