התנדבות בחו"ל
התנדבות בחו"ל

יעוץ התנדבות בעולם

חפש

תוכן וידאו

מידע חשוב על התנדבות בחו"ל

מתנדב בספארי
GoEco   מקשר בין המטייל לבין הפרויקט המתאים לו ביותר. הוא עומד בקשר עם הארגונים המפעילים את הפרויקטים, בודק את איכות הפרויקט ואת זמינותו עבור המטייל הישראלי, עוזר לו להתכונן לנסיעה, ודואג שמישהו יקבל את פניו בחיוך עם הגיעו. GoEco מסכם עם הנהלת הפרויקט את תנאי המגורים, הכלכלה והביטחון, ומכין את המטיילים למה שמחכה להם בשטח.
במקביל, הארגון נמצא בקשר הדוק עם גופים ממשלתיים ולא-ממשלתיים בארץ, האחראיים לנושאי טבע וסביבה, במטרה לקדם נושאים אלה בדרכים שונות. איך מוצאים פרויקט מתאים? בדף הבית ישנו מנוע חיפוש, המבצע שלושה חיתוכים, באמצעותם תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.
1. פרויקטים לפי מדינה בחרו את מדינת היעד שלכם בעולם.
2. פרויקטים לפי תגית תחום ההתנדבות. תחומי ההתנדבות שלנו הינם: התנדבות למען איכות סביבה, התנדבות למען בעלי חיים, שיפוץ ובניה, חקלאות, ספארי התנדבות, בעלי צרכים מיוחדים, התנדבות לטווח ארוך, ילדים ונוער, פסטיבלים, תרבות ואמנות, ארכיאולוגיה , סיוע רפואי, סיוע הומניטרי, תיירות אקולוגית, סדנאות, שפות, שלום ואחווה, למשפחות, לנוער, עבודת כפיים, לצעירים ברוחם.
 3. פרויקטים לפי תאריך בחרו את התאריך הנוח והמתאים לכם ביותר להתנדב לאחר הפעלת החיפוש, יתקבל דף עם תוצאות חיפוש מקוצרות ומהן תוכלו להיכנס לדף הפרויקט המפורט
המשך קריאה»