ויזה לארה"ב

רוצים להזמין ויזה? תנו למומחים שלנו לעזור לכם

תהליך הוצאת הוויזה יכול להיות ארוך ומתסכל, הסוכנים המנוסים שלנו בתחום ילוו אתכם ויעזרו לכם בצורה מקצועית, פשוטה ונוחה לעבור את החוויה בקלילות. תנו לנו לעשות לכם את העבודה, לטפל לכם בבקשה, להגיש עבורכם את הטפסים ולקבוע לכם את הריאיון במהירות. כמובן, שגם לראיון עצמו נכין אתכם בצורה מושלמת כך שלא יהיו שום הפתעות...

הוצאת ויזה לארה"ב בליווי סוכן מומחה

הדרך הבטוחה ביותר להזמנת ויזה!

  • תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם
  • ליווי מלא של סוכן לאורך כל התהליך
  • הגשת הבקשה מול השגרירות
  • עזרה במילוי טפסי חירום לפי נהלי השגרירות
  • אתכם בצורה מושלמת לראיון
כרוך בתשלום של דמי טיפול בסך 250 ₪ + אגרה
טופס הזמנת ויזה אונליין באתר

הדרך המהירה ביותר להזמנת ויזה!

  • מילוי הטופס בצורה עצמאית
  • חיסכון בזמן יקר
  • עזרה בקביעת תאריך הריאיון בשגרירות
  • הכנה לראיון ועזרה בכל המסמכים הרלוונטיים
  • קבלת הוויזה
כרוך בתשלום של דמי טיפול בסך 180 ₪ + אגרה
אז איך מוציאים ויזה לארצות הברית? ואילו סוגי ויזות קיימות?

תהליך הוצאת הוויזה יכול להיות ארוך ומייגע, לכן אתם חייבים למלא בהקפדה רבה את טופס הבקשה ולשים לב לכל הפרטים ולכל ההוראות. טעויות בהליך הוצאת הוויזה עלולות לעלות ביוקר, יש סיכוי שלא תקבלו את הוויזה הנחשקת.

כל מועמד, מגיל ארבעה עשרה ועד גיל שמונים, חייב לעבור ריאיון בשגרירות ארה"ב. את מועד הריאיון צריך לקבוע מראש. מועמדים מתחת לגיל ארבעה עשרה ומעל גיל שמונים פטורים מריאיון, עליהם לשלוח לשגרירות את טופס הבקשה לאחר מעילוי הפרטים הנדרשים ואת האישור על תשלום האגרה לשגרירות. את האגרה יש לשלם באמצעות כרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט של השגרירות או באמצעות דואר ישראל. כאשר אתם מגיעים לריאיון, אל תשכחו להביא את האישור על התשלום. ילדים מתחת לגיל ארבעה עשרה פטורים מהריאיון הרשמי. את מכתב הבקשה לקבלת הוויזה הם יכולים לשלוח אל השגרירות, אך רק אם אחד מההורים שלהם מחזיק בוויזה לארצות הברית או בדרכון בתוקף המאפשר לו לקבל ויזה. אל בקשת הוויזה יש להוסיף מכתב חתום המאשר כי שני ההורים מבקשים להנפיק לילד ויזה.

יש סוגים שונים של ויזה לארה"ב: ויזת תיירות, ויזת לימודים וויזת עבודה. כאשר אתם מגישים את הבקשה לקבלת הוויזה, יש לציין את מטרת הנסיעה ואת סוג הוויזה.

יום הראיון בשגרירות ארה"ב
אלו מסמכים צריך להביא לריאיון ועוד כמה טיפים חשובים...

יש להביא אישור על מילוי טופס הבקשה, יש לצרף את מכתב ההזמנה לריאיון, אישור על תשלום האגרה ותמונה צבעונית בגודל של חמישה סנטימטר על חמישה סנטימטר באיכות טובה. אל תשכחו להביא דרכון בתוקף, ואם יש לכם דרכונים ישנים, כדאי לצרף גם אותם.

הריאיון בקונסוליה אורך רק מספר דקות, בדרך כלל בסוף הריאיון תוכלו לדעת אם הבקשה אושרה או לא. בזמן הריאיון שימו לב לשפת הגוף, נסו ליצור תחושת אמינות, אל תשלבו ידיים ואל תגרדו בראש, אל תסתכלו לצדדים, אלא הסתכלו היישר לעיני המראיין והפגינו ביטחון בתשובות. הריאיון הוא קצר מאוד ולשפת הגוף יש תפקיד חשוב.

אם אתם מבקשים ויזה לתקופה של למעלה מחודש אתם עלולים לפגוע בסיכויים לקבלת הוויזה. אין הרבה אנשים היכולים לעזוב את מקום העבודה שלהם לתקופה כה ארוכה. אם יש לכם סיבה מוצדקת, אל תשכחו לפרט אותה.

כאשר אתם מגיעים לקונסוליה, כדאי לכם להיעזר בהרבה סבלנות, זמן ההמתנה ארוך ואסור להכניס תיק גב וטלפון סלולארי. הקפידו על הוראות ההתנהגות, הן מפורסמות באתר האינטרנט של השגרירות ועל גבי לוח המודעות במקום.