ויזה לארה"ב

רוצים להזמין ויזה? תכירו את מרכז הויזות לארה"ב

על מנת להפוך את התהליך המרתיע לקבלת ויזה, להליך מקצועי, פשוט ונוח, הקמנו את מרכז הויזות לארה"ב. מחלקה המתמה בהליכי בקשת ויזה לארה"ב, המאוישת בנציגים מקצועיים, הדוגלים באיכות השירות.

לאורך השנים צברנו מניטין רב ואחוזי הצלחה של מעל 95% בכל הנוגע לבקשת ויזות לארה"ב, ואנו מלווים את לקוחותינו שבעי הרצון בכל שלב מרגע תחילת השירות ועד קבלת הויזה המיוחלת.

יעוץ להוצאת ויזה לארה"ב

הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להזמנת ויזה!

  • עושים עבורכם את כל העבודה
  • תמיכה מלאה לאורך כל התהליך
  • טיפול ע"י עורכי דין אמריקאים
  • הגשת בקשה דחופה ישירות לשגרירות
  • מגיעים מוכנים וללא הפתעות באריון
טופס הזמנת ויזה אונליין

הדרך המהירה והנוחה ביותר להזמנת ויזה!

  • מילוי טפסים עם מומחה ויזות
  • תשלום אגרה
  • קביעת תאריך ראיון השגרירות
  • הגעה לאריון עם המסמכים הרלוונטים
  • קבלת הויזה
תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

קיימים סוגים שונים של ויזות לארצות הברית:
1. ויזת תייר (הויזה הסטנדרטית). 2. ויזת סטודנט. 3. ויזת עבודה לארה"ב
כל אזרחי מדינת ישראל, ללא קשר לגילם, נדרשים להחזיק בויזה תקפה על מנת להיכנס לארה”ב, גם אם מדובר בעצירת ביניים בלבד. מאז פיגועי ה- 11/09, הקונסולים בשגרירות ארה"ב מאוד חשדניים לגבי צעירים המנסים להוציא ויזה לארה"ב, ובעקבות כך, שגרירויות ארצות הברית בארץ ובעולם, הקשיחו את עמדותיהם לכל מועמד שבסך הכל רוצה לבקר ב"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". עיקר השינויים שנעשו, הוא בכך שהשגרירות הקימה שני אתרי אינטרנט חופפים, במיוחד לשם הגשת בקשה להוצאת ויזה לארה"ב, וכל הליך ההרשמה וקביעת הראיון יכולים להתבצע אך ורק דרך אתרים אלו. חשוב לציין, שהטפסים ארוכים יותר ובאנגלית בלבד, כך שגם מי ששולט באנגלית, עלול לשגות במילוי הטפסים באופן הנכון. הדבר עלול לגרום לבלבול במקרה הטוב, ו/או לגרום לקבלת סירוב ויזה במקרה הגרוע – מצב המצריך מהמועמד להמתין פרק זמן של חצי שנה לפחות, על מנת שיוכל להגיש בקשה חדשה ולעבור את כל התהליך מחדש.

יום הראיון בשגרירות ארה"ב
שירות ייחודי חדש מבית איסתא: "אחד על אחד" ליווי אישי!

כאמור, הוצאת ויזה לארה"ב היא תהליך ארוך ומורכב למדי, המלווה בהתעסקות אינטראקטיבית ובבירוקרטיה הכוללת: מילוי טופס פרטים אישיים באנגלית DS-160, תשלום אגרה, ופתיחת תיק דרך אתר שגרירות ארצות הברית בלבד. מומחי הויזות שלנו במרכז הויזות לארה"ב, ישאלו אתכם שאלות מקדימות כדי להבין את התמונה המלאה בנוגע לתוכניות הנסיעה ולכוונות שלכם, ימלאו עבורכם את הטפסים באנגלית, ישלמו עבורכם את האגרה, ויקבעו יחד אתכם תור לראיון בשגרירות בת"א או בקונסוליה בירושלים במועד שיתאים לכם, והכל ב'אחד על אחד' בכדי שלא תרגישו לבד!
אנחנו יודעים שהראיון לויזה עשוי להיות חוויה חדשה ומאיימת וכי ייתכן שהנך נרגש ומתוח. לאחר סיום ההליך הבירוקרטי, תעמדו בפני השלב השני והמכריע ביותר – הראיון בשגרירות האמריקאית. אצלנו במרכז הויזות לארה"ב תזכו להכנה קפדנית עבור ראיונכם לויזה, באמצעות סימולציה קצרה עם אחד הנציגים שלנו, ורשימת הנחיות והמלצות כתובה שתשלח אליכם ישירות לדוא"ל או לפקס, יחד עם האישור הזמנה וטופס ה- DS-160 המוכנים מבעוד מועד. מומחי הויזה שלנו הם בעלי נסיון וידע רב, הנמצאים בקשר רציף עם השגרירות, והם ילוו אתכם באופן אישי ומקצועי מתחילת הדרך, בכל שלב של הדרך ועד להוצאת הויזה המיוחלת.
מכיוון שהשגרירויות האמריקאיות ברחבי העולם החמירו את סף דרישותיהם למתן ויזה, וההחלטה אם לאשר את הויזה נמצאת בשיקולו הבלעדי של הקונסול, איננו יכולים להתחייב כי כל פנייה לבקשת ויזה אכן תיענה בחיוב. אולם, אחוזי ההצלחה הגבוהים של מרכז הויזות לארה"ב של איסתא, מעידים כי המיומנות והניסיון עושים את שלהם.
איסתא ככלל, ומרכז הויזות לארה"ב בפרט, שמה לה למטרה לתת את השירות הטוב, המקצועי, והאמין ביותר ללקוחותיה. אז אם ברצונכם להצטרף ללקוחותינו הרבים והמרוצים, אשר גם הם רצו לחסוך זמן יקר והתעסקות בבירוקרטיה אמריקאית - שירות הוצאת הויזות של מרכז הויזות לארה"ב של איסתא, מהווה פתרון מהיר, מקצועי ונוח בהליך הוצאת הויזה לארה"ב.