טיול מאורגן למרוקו
טיולים מאורגנים למרוקו

טיול מאורגן למרוקו

מרוקו היא מדינה שעברה תהפוכות היסטוריות רבות והושפעה ממקורות תרבותיים רבים: השבטים המקומיים, ספרד השכנה, העולם האפריקאי, והכיבוש הצרפתי. כל ההשפעות האלו הפכו את מרוקו למוקד של מארג תרבותי מהמם שמתחבר לנופים המקסימים של המדינה, ההרים והמדבריות, ולמגוון הביולוגי של מינים שונים, בעיקרן יותר מ-400 מיני ציפורים. לכל אלו שרוצים להכיר מקרוב את הארץ המקסימה הזו, טיול מאורגן למרוקו הוא בחירה חכמה, שכן מדריכים מנוסים שמכירים את הארץ המרוקנית על בוריה ידריכו אתכם בנבכי המדינה המיוחדת הזו ויתכננו לכם טיול אידאלי שיוביל אתכם בשבילים המתפתלים של הטבע והתרבות של מרוקו.

כל האפשרויות של טיולים מאורגנים למרוקו

הצורה האידאלית לטייל במרוקו היא דרך טיול מאורגן למרוקו. טיולים מאורגנים למרוקו עדיפים על טיול במרוקו שאינו מונחה ושאותו אתם צריכים להכין לבדכם. טיול מאורגן למרוקו נבנה על ידי מדריכים מקצועיים שיכולו לספר לכם על ההיסטוריה המיוחדת של מרוקו ועל הנפלאות הטבעיות הטמונות בה.
אינכם רוצים למצוא את עצמכם אבודים במדבריות או חסרי אונים בערים הזרות של מרוקו, ולכן עדיף שתונחו על ידי מדריך שמבין את השפה המקומית ומנוסה בהעברת טיולים במרוקו. המנחה יפרוס בפניכם את התרבות המרוקאית שמורכבת מבליל זהויות אתניות שונות, מטבח בעל צורות רבות וייחודיות, עולם ספרותי עשיר, ומוזיקה מקומית מקסימה.

סוגים שונים של טיול למרוקו

ישנן צורות רבות לחוות את החוויה המרוקנית בעזרת טיול מאורגן במרוקו. לאלו האוהבים טיולים אתגריים כגון טיולי ג'יפים בחו"ל יצאו אפשרויות רבות להתמודד עם מדבריות מרוקו ולראות את הארץ היפהפייה בדרך שובת לב ומאתגרת. אלו המחפשים טיולים יותר מתונים ימצאו גם אפשרות לעשות טיולי משפחות במרוקו, להתבונן בעולם המרוקני העשיר וללמוד דברים חדשים על ארץ מיוחדת זו.
טיסות למרוקו שאינן מאורגנות יכולות להיות מבלבלות, ולכן עדיף לעשות טיול למרוקו שיהיה מאורגן. כך תוכלו לחוות את החוויה המרוקנית המלאה. מדריכי הטיולים המקצועיים שעברו הכשרה שתאפשר להם להראות לכם את קסמיה המיוחדים של מרוקו ויאפשר לכם לא להתעסק עם המועקות של תכנון טיול לבד ויצור לכם טיול מהנה ואיכותי.
 

 הידעת

מרוקו נמצאת בקצה הצפון מערבי של יבשת אפריקה. בצפון היא גובלת בים התיכון בסאוטה ומלילה, במערב הא גובלת באוקיאנוס האטלנטי, בדרום בסהרה המערבית ובמזרח באלג'יריה.
 
טיסה מתל אביב למרוקו נמשכת כשבע שעות כולל עצירת ביניים והחלפת מטוסים.
 
מאחר ואין קשרים דיפלומטיים בין מרוקו לישראל, אין טיסות ישירות מתל אביב לישראל. כיום אפשר להגיע למרוקו באמצעות עצירת ביניים, בדרך כלל בצרפת, באיטליה, בטורקיה, בספרד או באנגליה.
 
יש מספר חברות המציעות טיסות למרוקו, איבריה, אלאיטליה, טורקיש אייר ליין, לופטהאנזה, אייר פרנס וגם אל על בשותפות קוד עם חברות אירופאיות שונות.
 
מחירי השכרת הרכב במרוקו יקרים, אך אם אתם רוצים לשכור רכב כדאי לשכור בקזבלנקה, במרקש, או באנג'יר, שם התחרות גדולה יותר והמחירים זולים יותר. במרוקו נוסעים בצד ימין והמהירות מוגבלת לארבעים קמ"ש בתוך העיר ולמאה קמ"ש בדרכים בינעירוניות.
 
רוב החנויות במרקש פתוחות משמונה בבוקר ועד שתיים עשרה בצהריים ומהשעה שתיים עד לשש אחרי הצהריים.
 
לישראל אין יחסים דיפלומטיים עם מרוקו ואזרחים ישראלים נדרשים להצטייד באשרת כניסה למדינה. הנוסעים בטיולים מאורגנים מישראל מצוידים באשרת כניסה קבוצתית המאורגנת על ידי משרדי הנסיעות.
 
בעיקרון העונות המומלצות לטיול במרוקו הן האביב ותחילת הקיץ. ברצועת החוף יש מזג אוויר נעים בכל עונות השנה ובאזורים הנמוכים מומלץ לטייל מאוקטובר ועד אפריל. בחורף לא מומלץ לטייל באזורים הגבוהים והמושלגים, ובמדבר כדאי לטייל בעונת החורף ולא בעונת הקיץ שבה חם מאוד במדבר.
 
הטיול בשווקים הססגוניים של מרוקו זו חוויה מיוחדת. בשווקים אפשר למצוא הכול, החל מעורות, תכשיטים, תבלינים ושיקויים שונים. השווקים של מרקש נראים כאילו נלקחו מסיפורי אלף לילה ולילה. יש בהם רקדנים, קוראי עתידות, להטוטנים, נחשים, מספרי סיפורים ומוכרים חרוצים ואדיבים.
 
מסעדת Al Fassia במרקש היא אגדה מקומית בכל מה שקשור לאוכל מהאטלס התיכון. המסעדה מנוהלת על ידי שלוש אחיות המשתמשות במתכונים מסורתיים שהועברו מדור לדור. במסעדה תוכלו ליהנות ממנות בשר, טאג'ינים של קוקוס וסלטים מיוחדים. הכתובת: .Boulevard Zerktouni 55

 
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »