טיול מאורגן לגרמניה
טיולים מאורגנים לגרמניה

טיולים מאורגנים לגרמניה

גרמניה היא ארץ שיש בה הכל. תוכלו למצוא בה מחוזות צבעוניים ומרהיבים ביופיים, הטומנים בחובם ממלכות אדירות וטירות עצומות ומפוארות שהיו שייכות למלוכה הגרמנית בימי הביניים. תוכלו למצוא בה תרבות, הופעות, הצגות, ואופרות, לצד מופעי מוסיקה קלאסית במחווה לאמני הענק של העבר הגרמני. תוכלו למצוא בה עמקים רומנטיים ושדות מוריקים שמפריחים בליבו של כל זוג אהבה. זו הסיבה שהזמנת טיולים מאורגנים לגרמניה תופסת תאוצה בשנים האחרונות. כל זאת ועוד עשוי להיקשר בסרט אחד, ולהיות חלק מתוך טיול מאורגן לגרמניה המאפשר לטעום קצת מכל העולמות.

טיולים מאורגנים לגרמניה - הדרך הרומנטית

אחד מיעדי הביקור המרכזיים בגרמניה הוא "הדרך הרומנטית". דרך זו היא למעשה כביש באורך של כשלוש מאות ושישים קילומטרים המתפתל לאורך טירות, אגמים, שדות וגבעות, ומאפשר נסיעה רגועה כמו צפייה בסרט. השם נובע מהמאה האחרונה וניתן לדרך זו בידי מומחי פרסום שטענו שאף גבר לא יסרב לפיתוי להסיע את אשתו בדרך זו. טיולי משפחות מאורגנים רבים בגרמניה מאפשרים הצצה אל דרך זו ועוברים בחלקה.

ברלין – בירת גרמניה

ברלין היא עיר שיש בה הכל. תרבות, נופים, בילויים, היסטוריה, אתרי תיירות, ואתרי דת. טיולים מאורגנים לברלין עשויים להימשך מספר רב של ימים, ועדיין לא לגעת בכל פינותיה ורבדיה של העיר המרשימה הזו. טיולים מאורגנים לגרמניה המשלבים טיסות לגרמניה, כוללים מסלולי ערים שמתחילים ומסתיימים בברלין, בשילוב מלונות בברלין וזמן חופשי לבילויים, ולהתרשמות כללית מהעיר המרהיבה. גם הקהל הדתי ימצא עניין בעת טיולים מאורגנים לשומרי מסורת, המשלבים ביקורים באתרים החשובים של העיר, ובאתרים היסטוריים החשובים לעם היהודי. כמובן שהטיסות, הארוחות, הלינה והסיורים מותאמים לצרכי הדת השונים במטרה לאפשר לקהל הדתי ליהנות עד הסוף מהטיול המוצע לו.

מערב אירופה – תרבות אחרת

מערב אירופה מושכת אליה טיולי משפחות רבים. מערב אירופה מרכזת על פני שטח מצומצם יחסית מגוון רחב של ממלכות, תרבויות ועמים ששונים זה מזה בתכלית השינוי. לצד גרמניה ניתן למצוא את צרפת, את בריטניה ואת ספרד, ששונות כל כך זו מזו, הן בשפה, הן במראה, הן בתרבות, והן בהיסטוריה (פרט להיסטורית המלחמות המשותפת). טיולים מאורגנים לאירופה מציגים את ההבדלים והשוני, שלוקחים מקום על אדמה אחת, ועל פני שטח לא רחב במיוחד שנקרא מערב אירופה.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »