טיול מאורגן לגאורגיה
טיולים מאורגנים לגאורגיה

טיול מאורגן לגאורגיה

טיולים מאורגנים לגיאורגיה מאפשרים למטיילים בה לגלות את רשמי הקומוניזם והשלטון הסובייטי שהוטבעו בה במהלך מאה השנים האחרונות, לצד מדינה מודרנית ומתפתחת. כחלק מדרך המעבר המרכזית מאירופה לאסיה, גרוזיה היוותה מוקד משיכה רב עוצמה לעוברים ושבים מכל העולם במהלך ההיסטוריה. כל המעברים בתוך גיאורגיה השאירו את אותותיהם בארץ הצבעונית, ומאפשרים הצצה קצת אחרת לתרבויות מזרח אירופה.
 
הנופים המדהימים של גרוזיה/ גאורגיה וארצות הקווקז משאירים כל חובב טבע פעור פה לנוכח העוצמה האדירה שבטבע הפראי של גיאורגיה. הרים עצומים המתנשאים לגבהים של 5,000 מטרים מאפשרים לכל מטייל לראות את אירופה המזרחית ממעוף הציפור, ולהציץ אל הטבע הפראי בצורה הכי טבעית ונקייה שלו.

טיולים מאורגנים לגאורגיה - אתרים אין ספור

ראשית נתחיל במבנה הטופוגרפי המדהים של גיאורגיה. גיאורגיה היא ארץ שיש בה הכל – שלג, גשם, צחיחות, וים. הרים, גבעות, שדות וכפרים. כשעוברים לאורכה ולרוחבה של גיאורגיה מתגלה בפני המטייל עולם שלם של תצורות טופולוגיות מרהיבות ביופיין, הרים מהממים, ונופים כמו מתוך ציור. הנוף הפסטורלי שובה הלב והעין של גיאורגיה ייחרט בליבו של כל תייר שנים לאחר הביקור בארץ ההרים.

טיול מאורגן לגאורגיה ייקח אתכם גם למורשת ההיסטורית של המקום - ההיסטוריה והתרבות הענפה של גיאורגיה ידועה במזרח אירופה בשל התהפוכות הרבות והשינויים שנערכו בה במרוצת השנים. מכיבושים עות'מאניים, דרך שלטון קומוניסטי, מסעות צלב, וביקורים מוסלמיים, ניתן לראות שרידים לכל ההיסטוריה הענפה של גיאורגיה בפיזור די נרחב בארץ, ולהתרשם משפע האפשרויות והגוונים שיש בה.

טיול מאורגן לגאורגיה - התאמה ייחודית

קבוצות של טיולי משפחות לחו"ל רבים בוחרות טיול מאורגן לגאורגיה כיעד טיול מרכזי המשלב ביקורים היסטוריים, עם סיורי נוף מרהיבים שמשאירים כל תייר בכל גיל המום ופעור פה. טיולים מאורגנים לבר/ בת מצווה ליעדי גיאורגיה השונים ומזרח אירופה הם פתרון מושלם לילד או לילדה שנמאס להם מיורודיסני, או מביקורים אין ספור במוזיאונים המפורסמים.

טיול מאורגן לגאורגיה מתאפשר גם לבד – טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי ליעדים כמו גיאורגיה מבוקשים גם הם בקרב חובבי הטבע, ההיסטוריה והתרבות, ובקרב האנשים שמעוניינים להכיר את גיאורגיה באמת, ללא המחויבות שבטיול עם מכרים. גם עם טיולים מאורגנים לשומרי מסורת תמצאו שלל אתרים ומקומות שיעניקו סביבה תומכת לציבור זה. אז מהרו להבטיח את מקומכם בטיול המאורגן הבא, ותזכו להכיר מדינה אחרת ומיוחדת במינה. טיולים מאורגנים לגאורגיה מחכים לכם באתר איסתא. אתם מוזמנים לחפש אחריהם באתר.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »