טיול מאורגן לסין
טיולים מאורגנים לסין

טיול מאורגן לסין

סין, המדינה המאוכלסת בעולם, מונה יותר ממיליארד איש ותשעה מיליון קילומטרים רבועים. טיול מאורגן לסין יאפשר לכם להכיר את המקום המיוחד הזה שאין דומה לו. טיול לסין יכול להיות מסובך וקשה לתכנון, בשל גודלה ומורכבותה של הארץ המדהימה הזו. בין הערים והאתרים המדהימים שיש לסין להציע תמצאו את שנחאי, בייג'ינג, שיאן, העיר האסורה, החומה הסינית ועוד. עקב המרחקים הגדולים, והבדלי התרבות, בוחרים תיירים רבים להזמין טיול מאורגן לסין.
טיולים מאורגנים לסין מהווים את הפתרון המושלם לאנשים שרוצים להירגע ולא לדאוג לכל התכנונים הרבים והמסובכים הקשורים להכנת טיול בסין. טיולים מאורגנים מאפשרים לראות ולהכיר הרבה אטרקציות בסין, ערים חשובות ושמורות טבע, והם כוללים טיסות לסין, סידורי לינה, נסיעות וכמובן הדרכה צמודה ומקצועית.

לא רק החומה הסינית

טיול מאורגן לסין יוליך אתכם במקומות החשובים ביותר בסין, הערים הגדולות והאטרקציות המיוחדת שיש לארץ כזו להציע. תוכלו ליהנות מחוויית האכילה המיוחדת של סין, להכיר את צורת הבניה המיוחדת ואת השפה המורכבת. תוכלו להיחשף לתרבות הסינית עתיקת השנים וההיסטוריה המרהיבה של סין בעזרת מדריכי הטיולים המומחים של הטיולים המאורגנים.
כידוע לכולנו, סין לאחרונה אירחה את המשחקים האולימפיים, אך לסין יש גם מקומות נוספים לטיול, ובעזרת טיול מאורגן בסין אנשים מקצועיים שמכירים את סין על בוריה ידריכו אתכם בחופים ובהרים כמו הערים והכפרים. באיסתא תמצאו מדריכי טיולים מאורגנים מקצועיים ומומחים בתחומם, ועברו הכשרה מיוחדת שהכינה אותם להדריך קבוצות תיירים בסין. הן יוכלו ליצור לכם חווית טיול מהנה וכיפית שלא תתאכזבו ממנה.
 

העיר האסורה

העיר האסורה, הנקראת בפי המקומיים ה"ארמון העתיק", היא אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בבייג'ין. העיר החלה להיבנות בשנת 1406 על ידי ג'ו די שהיה הקיסר השני של שושלת מינג הסינית. בניית העיר נמשכה כארבעה עשר שנים, למעלה ממאה אלף בנאים מקצועיים עסקו בבנייתה וחומרי הבנייה הובאו אל העיר מכל קצוות סין.
 
במשך כחמש מאות שנים התגוררו במתחם עשרים וארבע קיסרי סין והכניסה אל המתחם הייתה אסורה למי שלא היה שייך למשפחת המלוכה או  למי שלא עסק בענייני המדינה, ומכאן שמה, העיר האסורה.
 
 העיר האסורה זהו ארמון מעוצב ומרהיב המשתרע על פני שטח של למעלה משבע מאות ועשרים אלף מטרים אשר מתחלק לשניים, הארמון הקדמי והארמון הפנימי. הארמון הקדמי שימש כאזור מנהלי והארמון הפנימי שימש כאזור מגורים. את העיר מקיפה חומה בגובה של למעלה מעשרה מטרים ואת החומה מקיף חפיר שרוחבו כחמישים מטרים.
 
בעיר האסורה יש למעלה מתשעת אלפים חדרים. סגנון הבנייה אחיד, צבע הקירות הוא חום אדום, צבע הרעפים צהוב זהוב והמדרגות והעיטורים עשויים משיש לבן.
 
שלושת המתחמים המרכזיים והמעניינים ביותר נמצאים בארמון הקדמי והם שלושת היכלי המלכות, היכל שמירת ההרמוניה, היכל ההרמוניה האמצעית והיכל ההרמוניה העליונה. בשלושת ההיכלים פעלו קיסרי סין ובהם התקיימו הטקסים, הדיונים, המפגשים ועוד. 
 
היכל ההרמוניה העליונה הוא המבנה הגבוה מבין כל ההיכלות, גובהו ארבעים מטרים ואת קירותיו מעטרות למעלה משלושה עשר אלף דמויות של דרקונים, מאחר והדרקון מסמל בסין את הסמכות ואת העליונות של הקיסר בתרבות הסינית.

טיול לסין מתאים לכל אחד

כל אחד יכול למצוא את נקודת העניין שלו בסין וטיול לסין מתאים לכל מטרה. טיול מאורגן לסין יכול להתאים כטיול לירח דבש, טיולי בר מצווה, טיול יום הולדת, ואפילו סתם טיול לאלו האוהבים לנסוע ורוצים לראות מקום יחיד במינו כמו סין.
טיולים מאורגנים בסין הם מתוכננים לפרטי פרטים ודרכם תוכלו ליהנות מחוויית טיול מלאה ומיוחדת בהנחיה של מיטב מדריכי הטיולים. אין צורך להסתבך עם ספרי הדרכה לא ברורים או הנחיות עמומות באינטרנט שלא יספקו את הצרכים שלכם לטיול איכותי ומהנה.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »