טיול מאורגן לבולגריה
טיולים מאורגנים לבולגריה

טיול מאורגן לבולגריה

בולגריה היא מדינה קטנה ומקסימה בחצי האי הבלקני, ומקום נפלא לחופשה הבאה שלכם. אך טיול בהונגריה הוא דבר שמאוד מסובך לתכנן מפאת השפה הזרה והמנהגים המיוחדים לאופי הבולגרי. בעזרת טיול מאורגן לבולגריה מדריך מנוסה ומקצועי יתכנן לכם טיול מושלם בארץ מיוחדת זו.

בולגריה היא מדינה בעלת היסטוריה מרתקת, כאשר הייתה בלב אירופה הסלאבית ובה נולד האלפבית הקירילי המפורסם שמשמש כיום בשפות רבות כגון השפה הרוסית. בולגריה גם תרמה לעולם מספר אמנים חשובים, ביניהם זמרי אופרה ידועים כגון בוריס כריסטוף. בתוך טיול מאורגן לבולגריה תלמדו על החיים התרבותיים והמורשת ההיסטורית המעניינת של בולגריה.

חופשה נטולת דאגות

טיול מאורגן לבולגריה יחסוך לכם את הטרחה הרבה הכרוכה בהכנת מסלול טיול, הזמנת מלונות בבולגריה, תיאום זמנים והתייעצות מתמדת בספרים ובמתורגמנים. האחראים על טיולים מאורגנים לבולגריה ילוו אתכם היישר משדה התעופה מתוך   טיסות לבולגריה שהזמנתם ודרך כל צעד בחופשה שלכם בבולגריה.

טיולים מאורגנים בבולגריה מתאימים לקהלים שונים- מכיוון שהטיול מאורגן, הוא מתוכנן בהתאם למטיילים. כך יכולים לעשות טיולים מאורגנים לשומרי מסורת שישמרו על הכשרות ואף יוכלו לשים דגש על התבוננות בקהילת יהודי בולגריה. טיול מאורגן בבולגריה יכול ללבוש צורה של טיולים מאורגנים לצעירים, שינחה את הצעירים הנופשים דרך חיי הלילה והמועדונים בבולגריה.

ללמוד וליהנות

טיול מאורגן בבולגריה יראה לכם את כל נפלאותיה של בולגריה. תוכלו לטייל בסופיה, עיר הבירה הגדולה, ולשמוע את המוזיקה הבולגרית עתיקת השנים. תוכלו לצפות באומנות הבולגרית המעניינת שהושפעה ממקורות רבים שנוצרו בבולגריה. תוכלו לטעום את המאכלים הבולגריים המסורתיים הייחודים, ותוכלו לחזות במועדים ובחגים הבולגריים המרתקים.

בנוסף לכך, בבולגריה ישנם מספר אתרי מורשת עולמיים מעניינים שניתן לבקר בהם, מקברים עתיקים דרך שמורות טבע ועד ערים שנוסדו בעבר הרחוק. אך בנוסף לחלק לימודי זה ,נופש בבולגריה הוא גם מהנה ומאפשר למטייל בטיול המאורגן זמן פנוי והזדמנות ליהנות מהאקלים הבולגרי ולצפות במראות הטבע המקומיים של בולגריה. לכן, טיול מאורגן בבולגריה הוא הזדמנות מצוינת לחופשה שבה תוכלו גם ללמוד וגם ליהנות.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :
השוואת טיולים מסומנים »
השוואת טיולים מסומנים »