תרמילאים
חיפוש טיול תרמילאים
בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    קורס פסיכומטרי מומלץ

    קורס פסיכומטרי מומלץ
    פסיכומטרי - הבחינה הפסיכומטרית נכתבת, מועברת ונבדקת על ידי 'המרכז הארצי לבחינות והערכה' - מרכז אשר הוקם על ידי האוניברסיטאות בישראל. מטרת הבחינה הפסיכומטרית, על פי המרכז לבחינות והערכה, היא לחזות את סיכויי ההצלחה בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. הבחינה היא בחינה יחסית, ובודקת את הצלחת הנבחן ביחס לשאר הנבחנים.
    בחינה פסיכומטרית מורכבת משמונה פרקים הבוחנים את יכולות הנבחן בתחומי החשיבה המילולית, החשיבה הכמותית והאנגלית. סולם הציונים הכללי בבחינה הפסיכומטרית נע בין 200 ל- 800 כאשר לכל אחד משלושת התחומים ניתן ציון הנע בין 50 ל- 150. 
     
    סטודנט - הינו מרכז ללימודי פסיכומטרי שהוקם על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, היוצר רף חדש בתחום ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. זאת כחלק מתפישתה החברתית של אגודת הסטודנטים לפיה יש לפעול להנגשת מערכת ההשכלה הגבוהה. 
    קורס פסיכומטרי של סטודנט משלב את כל הפרמטרים החשובים להצלחת תלמיד בדגש על מורים בעלי ניסיון רב שנים בלבד וקבוצות קטנות - אנו שמים אותך, התלמיד, ואת הישגיך, במרכז. השילוב בין המורים הותיקים, הכיתות הקטנות (ממוצע של כ- 15 תלמידים), הסימולציות הרבות, המכינה טרום הקורס והיחס האישי האמיתי יוצר הכוונה מקצועית והתמקדות איכותית בכל תלמיד ותלמיד. דברים אלו מאפשרים לכל אחד מתלמידנו למצות את יכולותיו ולהגיע להישגים הטובים ביותר במבחן הפסיכומטרי.
    לפרטים נוספים אודות הבחינה הפסיכומטרית, לרבות תאריכי בחינה מדויקים ומועדי סיום הרשמה, ניתן לפנות לטלפון 03-6338686 או להיכנס לאתר הבית בכתובת http://www.student.org.il

    תוכן וידאו