תרמילאים
חיפוש טיסות תרמילאים
בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    טיפים והמלצות

    טיפים והמלצות
    באיזה גסט האוס נפגשים כל הישראלים בבוליביה באמצע חודש של טיול? איפה נמצאת המכבסה הכי מדליקה במיאמי? מה עושים כשמתחשק לאכול פיצה בבייג'ינג? יש דברים שגם ספרי הטיולים המקיפים והמעודכנים ביותר לא מכסים.
    בדיוק לשם כך נוצרו אתרי טיפים למטיילים. בלינקים לאתרי טיפים למטיילים תוכלו למצוא עצות וללמוד מישראלים החיים בחו"ל או שטיילו בעצמם על כל הדברים הקטנים שעושים את החיים קלים ומעניינים יותר במהלך הטיול.
     
    מטרת המדור לספק לכם מידע והמלצות מפי מטיילים שהיו והתנסו. אם יש לכם טיפ חדש להוסיף - זה המקום. מסלולים, מקומות לינה, ביקורות על שרותים שונים, אטרקציות ודברים שרק מי שטייל במקום יכול לספר עליהם. אפשר ורצוי לדרג ולהגיב על טיפים.
     
    לטייל ללא מצלמה זו טעות! יש כל-כך הרבה מקומות יפים בהם תהיו, ומאד תרצו להיזכר בהם מאוחר יותר. אין כמו תמונות כדי להחזיר זכרונות נעימים. באתר טרקר תוכלו לעמוד על ההבדלים בין מצלמות רגילות לדיגיטליות, בין מצלמות פשוטות למשוכללות, ללמוד כיצד לצלם בשטח ולהחליט איזה סוג מצלמה מתאים לכם.
     
    למי מתאים לטייל בקרוואן? לכל מי שאוהב לשהות בחיק הטבע, למי שמחפש חוויות מסוג אחר, טיול שונה שלא בדרך המקובלת, למי שאוהב להתנסות בדברים חדשים, לשומרי כשרות ובעלי צרכים מיוחדים כגון בעלי אלרגיות למזון, לחברה שנוסעים בקבוצה וגם, ואולי במיוחד- למשפחות עם ילדים. אם פרשתם לא מזמן לגמלאות, תשמחו לגלות שרבים מהמטיילים בקרוואנים כבר עברו את השישים אך עדיין שומרים על רוח צעירה בזכות אהבתם לטיולים.

    תוכן וידאו