תרמילאים
חיפוש טיסות תרמילאים
בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    הרצאות וייעוץ

    הרצאות וייעוץ
    מדי יום עורכות איסתא ולמטייל הרצאות לתרמילאים בסניפי למטייל בכל רחבי הארץ. ההרצאות למטיילים של איסתא ולמטייל הפכו לתחנת חובה בתכנון הטיול והן מתמקדות ביבשות, מדינות, מסלולי טיול וגם בסדנאות מזורזות לשפות. ההרצאות למטיילים מועברות ע"י תרמילאים עם ותק של אלפי שעות מסע. בהרצאות אלו ניתן לברר ,לשאול וללמוד ממטיילים בעלי הניסיון וגם, אולי, לפגוש שותפים למסע. ההרצאות לתרמילאים ניתנות בחינם.
     
    בכל יום מתקיימות בסניפי מטייל ברחבי הארץ הרצאות על מסלולים וטיולי תרמילאים ממומחים שצברו נסיון בשטח. ההרצאות מגוונות, משביל ישראל ועד פטגוניה, ומושכות קהל רב. זה מקום מצויין לפגוש חברים פוטנציאליים לדרך ולאגור אינפורמציה על מסלולים פוטנציאליים. שימו לב כי יתכנו שינויים במועדי / נושאי ההרצאות, יש להתעדכן באתר / בסניפים ביום ההרצאה
     
    מדריכים מנוסים ומטיילים ותיקים "משוגעים לדבר" מרצים מידי שבוע על יעדים שונים בעולם, ומעניקים מנסיונם הערות, הארות, אזהרות והמלצות העוברות כתורה שבע"פ ממטייל למטייל ומהוות עוד שלב בעזרת בניית הטיול שלכם, שאותה לא ניתן למצוא בספרות הכתובה.
     
    יועצי מסלולים:
    האם להתחיל את הטיול בפרו או בצ'ילה? האם כדאי להתחיל בטרק בנפאל ולסיים בשנטי בהודו או להפוך את המסלול? כמה זמן כדאי לשהות באגם הטיטאלן בגואטמלה?
    איסתא מציעה שרות בלעדי של יועצי מסלולים. יועצי המסלולים של איסתא הינם טובי התרמילאים בארץ, שטיילו בעצמם תקופות ארוכות ימליצו לכם ויסייעו לכם בבחירת מסלול הנסיעה. עלות השרות 50 ש"ח והוא ניתן חינם ללקוחות איסתא. פרטים בכל סניפי איסתא.
     

    תוכן וידאו