תרמילאים
חיפוש טיסות לתרמילאים
בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    מידע על ארצות

    מידע על ארצותאיפה מתגורר שבט ארוכות הצוואר? האם צריך להוציא ויזה לקנדה? מה העונה הכי טובה לטיול אופניים בסלובניה? אחרי שהחלטתם לאן לנסוע, זה הזמן לקרוא קצת על המקום אליו נוסעים. כאן תוכלו למצוא הפניות לאתרים שבהם מידע על ארצות, נתונים, טיפים וסיפורים על כל מקום בעולם ומכל מקום בעולם.

    מידע, סיפורי מסע, מסלולים ותמונות
    פורטל למטיילים הכולל פורומים, מידע על ארצות, לוח מכירת ציוד, אלבומי תמונות. מקור אינפורמציה מומלץ להתארגנות לטיול.

    דרום אמריקה
    גרינגו הוא פורטל מידע פופולארי מאד בקרב מטיילי דרום אמריקה, מרכז אמריקה וארצות הברית. בגרינגו תמצאו מידע שימושי רב, טיפים, תמונות, פורומים, חיפוש שותפים וכל מה שמטייל מחפש לפני טיול ובעיקר בזמן הטיול ביבשת אמריקה. הכל בממשק נוח וידידותי לגולש.

    נטריפ
    קנית כרטיס טיסה, הזמנת מלון, שכרת רכב, אבל אין לך שמץ של מושג מה לעשות שבוע בטוסקנה? איפה לטייל ארבעה ימים בפריז? מה אפשר לעשות בערב בלונדון? נטריפ - מידע תיירותי ויועציה יתכננו עבורך סדר יום מפורט, יצקו תוכן לטיולך ו"יתפרו" למענך את הטיול המושלם.

    טריפי
    טריפי הוא האתר הגדול והמקיף ביותר בעברית לטיולים ושהייה בחו"ל. כמו העולם, גם טריפי מורכב מחלקים שונים ורבים, שבסופו של דבר יוצרים את החוויה הכוללת של הגלישה באתר. בטריפי תמצאו מידע מקיף אודות הטיול במזרח הרחוק, דרום אמריקה, הודו, סין, תאילנד, אוסטרליה וניו זילנד, אירופה, ארה"ב.

    מגלים
    מעל 50 מדינות, יותר מ- 100 ערים ואלפי כתבות תוכן מעמיקות ומרתקות על אתרים ואטרקציות בחו"ל. תוכן, טיפים וחדשות על תיירות מקומית ועולמית.

    תוכן וידאו