תרמילאים

טיסות וטיולים לתרמילאים וסטודנטים

בחר יעד
יעדים נפוצים
    יעדים נוספים
    הלוך ושוב
    כיוון אחד
    (24-64)
    (12-24)
    (2-12)
    (0-2)

    דילים לתרמילאים

    תוכן וידאו

    שותפים שלנו בחו"ל

    הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

    טיול תרמילאים

    טיול תרמילאים הוא בדרך כלל חלום שמגשימים פעם בחיים. בין אם מדובר בטיול חיילים משוחררים לאחר צבא, לאחר תואר או כירח דבש- האופציות הן אינסופיות. היעדים הפופולאריים ביותר לטיולים מסוג זה הינם ברחבי יבשת דרום אמריקה, במזרח הרחוק ואף טיול לאוסטרליה וניו-זילנד. בדרך כלל משכו של טיול מסוג זה ארוך, דבר הדורש היערכות רצינית חודשים לפני הטיול באיסוף המידע הרלוונטי, הציוד הדרוש, החיסונים ועוד. סקרנו בשבילכם את כל הדברים החשובים שיש לבצע לפני בחירת היעד והזמנת הכרטיסים, וגם אחריהם.
    הטיול הגדול בדרום אמריקה
    ישנם מספר יעדים אשר מושכים אליהם מידי שנה תיירים מרחבי העולם, וכמובן גם תיירים מישראל. טיולים לדרום אמריקה הפכו לפופולאריים במיוחד בשנים האחרונות, וישנם שני מסלולים קבועים אשר הישראלים לוקחים בהם חלק - "הגל העולה" ו"הגל היורד", הקשורים ביעד הראשון ממנו יוצאים לדרך. לכל מי שחפצה נפשו ביבשת אך לא מצא שותף ראוי- ישנן קבוצות רבות ברשת העוזרות בחיפוש שותפים לדרום אמריקה. תוכלו לפרסם שם את תאריכי הטיסה והשותף האידיאלי, או לחפש בעצמכם אחר מודעות קיימות. היבשת הפכה יעד מועדף בעיקר לצעירים כטיול אחרי צבא, אך ניתן למצוא שם קבוצות בכל טווחי הגילאים.

    הטיול הגדול במזרח

    המזרח הרחוק הפך גם הוא יעד מועדף על התיירים הישראלים. טיול לתאילנד בלבד או טיול למזרח כולו הם אופציה נהדרת עבור מי שמחפש תרבויות מיוחדות ועוצרות נשימה. תרבות אחת מיני רבות היא התרבות הבודהיסטית, ששליחיה פרוסים על פני היבשת כולה, והתיירים זוכים להכיר אורח חיים זה מקרוב בתוך המנזרים ומחוצה להם. ניתן לשלב במזרח טיולים מכל הסוגים: החל מטיול קצר בתאילנד המתויירת בה ניתן לתכנן מראש אטרקציות רבות עם מדריכים ישראליים ובקבוצות דוברות בעברית, ועד לטיול של כשנה המקיף את היבשת כולה כולל הודו, סרי לנקה, נאפל, בורמה, לאוס, קמבודיה, ויאטנם, הפיליפינים ועוד.

    הציוד הנדרש

    הציוד הנדרש לטיולי תרמילאים תלוי בכמה אספקטים: זמן הטיול, אופיו והיעדים. טיול בתאילנד או בעיירות הנופש בלבד בדרום אמריקה ובאוסטרליה יאפשר למטייל להגיע אפילו עם מזוודה, שכן לא יהיו טיולים בסגנון "טראקים" הדורשים סחיבה של התיק על הגב. לעומת זאת, הרפתקאות ברחבי יבשת הודו, או אף בג'ונגלים של דרום אמריקה, יאלצו את המטייל להגיע עם תיק גב אמיד. מקובל להביא לטיול שני סוגי תיקי גב: הראשון, שזכה לשם "מוצ'ילה", הנו תיק גדול ובו יהיה הציוד לטיול כולו. השני, תיק גב קטן יותר, שיאפשר אחסון ציוד לטיולים בני כמה ימים בלבד.

    תכנון מסלול

    המסלולים בטיולי תרמילאים הם אינסופיים. זאת בעיקר משום העובדה שלרוב יש זמן ארוך המוקדש לטיול כולו, וכך ניתן לסייר בארצות לעומקן, להכיר את התרבויות המקומיות ולחוות את המקום לפני החזרה הביתה. ישנם אתרים רבים המספקים תכנוני מסלולים לדוגמא, אשר קשורים בראש ובראשונה לעונות השנה. ישנם מקומות אשר לא ניתן לטייל בהם כלל וכלל בחודשים מסוימים, לכן חשוב לקרוא פרטים טכניים אלו לפני תכנון המסלול הסופי על מנת להתאים את היעדים הרצויים למזג האוויר. בנוסף, ישנן הרצאות המתקיימות ברחבי הארץ, שם ניתן לקבל הצצה ממקור ראשון של אנשים שחוו את הטיול. הרצאה כזאת בדרך כלל תספק מענה רחב יותר על שאלות פרטניות, ותוכל לעזור בתכנון המסלול המתאים לכם.

    חיסונים

    כשטסים לטיול באירופה אין כל צורך בחיסונים משום שמדובר במדינות קרובות עם תרבות זהה לנו ותנאים מחייה דומים. לעומת זאת, יבשות מרוחקות קרי המזרח ודרום אמריקה, מרוחקות מהתרבות הישראלית ומציעות אופי חיים שונה לנו, ולכן מצריכות הכנות מוקדמות. החשובה מבניהן היא ביצוע חיסונים. ישנו מפרט שלם במרפאות המטיילים המסביר על החיסונים הנדרשים לכל יבשת, בהתאם למדינות הספציפיות בהן תבקרו וזמן השהות. חשוב להגיע עם פנקס חיסונים אישי כדי שלא תצטרכו לבצע חיסונים שכבר עשיתם בעבר. יתרה מזאת, במדינות עם חשש למלריה יש להצטייד במלאי כדורים בהתאם לימי הטיול. מרשם לכדורים אלה ניתן גם הוא במרפאות התרמילאים.

    חוויה עוצרת נשימה

    לכל יבשת וכל מדינה יש את הקסם המיוחד שלה, המושך מאות אלפי תיירים מידי שנה. תרמילאים מכל העולם ובכל הגילאים פוקדים מקומות עוצרי נשימה אלו, במטרה להכיר תרבויות רחוקות ואנשים חדשים, ובעיקר לנצור חוויות של פעם בחיים שלעולם לא תשכחנה.

    המשך קריאה»