כרטיסים לוואן דיירקשין
וואן דיירקשן
וואן דיירקשן
הזמנת כרטיסים להופעות של וואן דיירקשן

כרטיסים לוואן דיירקשן

אני מאשר/ת את העברת הפנייה לחברת איסתא ספורט לשם קבלת הצעה של נציג מטעמם. כמו כן אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms.
שלח

וואן דיירקשן

להקת הבנים המצליחה בעולם חייבת את קיומה לגאון המוזיקלי סיימון קאוול. קאוול חיבר חמישה מתמודדים שהגיעו בנפרד לשלב האודישנים של אקס פקטור הבריטית: ליאם פיין, הארי סטיילס, לואי טומלינסון, זאין מאליק ונייל הורן האירי – והפך אותם לסופרגרופ אחד. החמישייה הגיעה בסוף התכנית רק למקום השלישי (והמכובד), אך במבט לאחור ברור לכולם שהיא הייתה המנצחת האמיתית.
 
לאחר התכנית החתים קוואל את הלהקה על חוזה הקלטות בשווי של 2 מיליון ליש""ט, והאלבום הראשון שהוציאה הלהקה, Up All Night, מכר 176 אלף עותקים בשבוע הראשון בארה""ב בלבד; בכך למעשה, נכנסה בפעם הראשונה בהיסטוריה להקה בריטית לתוך מצעד 200 האלבומים של בילבורד. גם הדיסק השני של להקת הבנים, Take Me Up היה להצלחה עולמית, והוא הנפיק להיטים כמו Live While We're Young ו- Little Things. וואן דיירקשן יצאה עם האלבום החדש לסיבוב הופעות עולמי שכלל לא פחות מ- 100 הופעות, וברובן הכרטיסים אזלו במהירות.
 
בשנת 2013 הוציאה הלהקה את האלבום השלישי, Midnight Memories, בו הראו חברי הלהקה רצון שהם התפתחו וגדלו. האלבום כלל השפעות של מוזיקת פולק ואייטיז מטאל, הפקה מסוג חדש לגמרי ושירים שנכתבו על ידי חמשת חברי הלהקה עצמם. לכבוד האלבום החמישייה תצא הלהקה לסיבוב הופעות ענק שייערך באצטדיונים ברחבי אירופה, ארה""ב, קנדה ודרום אמריקה, ותגשים על הדרך את חלומותיהם של מיליוני צעירים בכל רחבי העולם.

איסתא הופעות בפייסבוק