ריאל מדריד
ריאל מדריד
הליגה הספרדית

יעוץ כרטיסים לריאל מדריד

אני מאשר/ת את העברת הפנייה לחברת איסתא ספורט לשם קבלת הצעה של נציג מטעמם. כמו כן אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms.
שלח
ריאל מדריד
אין כמו משחק כדורגל כדי להרגיש את השמחה, המתח, החום והאנרגיות של העיר מדריד. איסתא ספורט מטיסה אתכם למשחקי הגלקטיקוס של ריאל מדריד. אחרי הביקור במוזיאון פראדו באומנות,הופעת פלמנקו איכותית ויין משובח במסעדות בשדרה המקומית, אנחנו מזמינים אתכם לראות את ריאל מדריד של קאקה, בן זמה, וכריסטיאנו רונאלדו. תבלו.
 
להלן מפת סנטיאגו ברנבאו (לחץ להגדלה)
אצטדיון סנטיאגו ברנבאו
 
מועדון הכדורגל ריאל מדריד הוא מועדון כדורגל ספרדי מהעיר מדריד, הנחשב לאחד המועדונים המצליחים ביותר בעולם, הן מבחינת תארים והן מבחינה כלכלית. מאז אמצע המאה ה-20, ריאל מדריד נחשבת לאחת מהקבוצות הגדולות באירופה. המועדון זכה 9 פעמים בליגת האלופות, יותר מכל מועדון אחר,ואף זכה ב-5 העונות הראשונות במפעל. הקבוצה משחקת בליגת העל הספרדית מאז הקמתה ב- 1928. הקבוצה לא ירדה מעולם מהליגה הראשונה בספרד, והיא אחת משלוש קבוצות ספרדיות השותפות להישג זה, יחד עם ברצלונה ואתלטיקו בילבאו.ריאל מדריד משחקת במדים לבנים לחלוטין, מה שהעניק לה את הכינוי "Los merengues" (המקצפות). אצטדיונה הביתי של הקבוצה הוא הסנטיאגו ברנבאו שבמדריד, המכיל כ-80 אלף מקומות ישיבה.
 
סנטיאגו ברנבאו – מאה אלף צופים רועשים: 
אצטדיונה הביתי של ריאל מדריד הוא הסנטיאגו ברנבאו, הממוקם בעיר מדריד. האצטדיון נחנך בדצמבר 1947, ונושא את השם סנטיאגו ברנבאו החל מינואר 1955, על שמו של נשיא המועדון לשעבר. במשחק הראשון שנערך באצטדיון שיחקה ריאל מדריד נגד קבוצת בלנשש הפורטוגלית. כיום קיבולת האצטדיון היא 80,354 צופים, לאחר ששונתה מספר פעמים לאורך השנים כשהשיא היה 120,000 מקומות.במהלך השנים התקיימו באצטדיון מספר משחקים חשובים, והוא אף נבחר לארח את גמר ליגת האלופות בשנת 2010 בפעם הרביעית.
 
קטלוניה ומדריד – יריבות היסטורית:
לקבוצת ריאל מדריד יש יריבות ספורטיבית עתיקה עם ברצלונה, יריבות המכונה הסופר קלאסיקו הספרדי. מבחינה ספורטיבית היריבות עם ברצלונה מבוססת על היותה קבוצה מצליחה גם כן בכדורגל הספרדי והאירופי, אך היריבות היא גם על רקע פוליטי. מאז הקמתם המועדונים ייצגו שני מחוזות שונים בספרד - ריאל מדריד את קסטיליה וברצלונה את קטלוניה. היריבות הגיעה לשיאה בתקופת שלטונו של הרודן פרנסיסקו פרנקו, כאשר ריאל נחשבה לקבוצה המייצגת את השלטון בספרד, וברצלונה לקבוצה המייצגת את האופוזיציה. למרות זאת, במהלך מלחמת האזרחים בספרד, חברי שני המועדונים נפגעו מתומכי פרנקו, ודווקא שחקניברצלונה תמכו בגלוי בשליט. פרנקו הרוויח מהצלחות ריאל באירופה והשתמש במועדון למטרות תעמולה, אך בתוך ספרד, פרנקו גם השתמש בהצלחת ברצלונה. הוא תמך ביריבות בין המועדונים על מנת להסיח את דעת האוהדים מהפוליטיקה

אצטדיון סנטיאגו ברנבאו

 • אצטדיונה הביתי של ריאל מדריד הוא הסנטיאגו ברנבאו, הממוקם בעיר מדריד. האצטדיון נחנך בדצמבר 1947, ונושא את השם סנטיאגו ברנבאו החל מינואר 1955, על שמו של נשיא המועדון לשעבר. במשחק הראשון שנערך באצטדיון שיחקה ריאל מדריד נגד קבוצת בלנשש הפורטוגלית. כיום קיבולת האצטדיון היא 80,354 צופים, לאחר ששונתה מספר פעמים לאורך השנים כשהשיא היה 120,000 מקומות. במהלך השנים התקיימו באצטדיון מספר משחקים חשובים, והוא אף נבחר לארח את גמר ליגת האלופות בשנת 2010 בפעם הרביעית-Santiago Bernabeu

וידאו

חבילות מומלצות

משחקי ריאל מדריד
תאריך אירוע מיקום מחיר
 • מרץ 11 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - באטיס ליגה ספרדית, מחזור 26 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד
  אפריל 1 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - אלאבס ליגה ספרדית, מחזור 28 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד
  אפריל 8 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - אתלטיקו מדריד ליגה ספרדית, מחזור 30 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד
  אפריל 23 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - ברצלונה ליגה ספרדית, מחזור 32 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד
  אפריל 29 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - ולנסיה ליגה ספרדית, מחזור 34 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד
  מאי 13 לא סופי
  כרטיסים לריאל מדריד - סיביליה ליגה ספרדית, מחזור 36 20:00
  אצטדיון סנטיאגו ברנבאו מדריד ספרד