פורמולה 1
ספורט מוטורי באיסתא ספורט F1,GP

יעוץ כרטיסים לפורמולה 1

אני מאשר/ת את העברת הפנייה לחברת איסתא ספורט לשם קבלת הצעה של נציג מטעמם. כמו כן אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע במייל/sms.
שלח

ספורט מוטורי באיסתא ספורט F1,GP

המוטו GP ו- Formula 1 הם מענפי הספורט הפופולריים בעולם כיום. הסבבים מתפרסים על פני קרוב ל- 20 תחרויות בכל ענף, בין החודשים מרץ לאוקטובר בכל רחבי הגלובוס כאשר מקומות חדשים מצטרפים מידי שנה למסלולים הקבועים.
לאוהד הישראלי מומלץ לטוס ולראות את הסבב באירופה (ספרד, צרפת, גרמניה, הונגריה, בריטניה, איטליה וטורקיה) עקב עלות הטיסות.
באתר איסתא ספורט תוכלו למצוא חבילות לחלק ממרוצי הפורמולה 1.
נוכל גם להציע כרטיסים למרוצים בלבד. בשילוב מגוון שירותי התיירות האחרים אותם נוכל לספק, תוכלו להרכיב חבילה אישית ומיוחדת.
 
 
פורמולה 1 הינו סבב מרוצי המכוניות היוקרתי ביותר בעולם ומהווה את הרמה העליונה ביותר שבמרוצי פורמולה. פורמולה 1 כוללת סדרה של מרוצים במסלולים מיוחדים, בעיקר באירופה, ותארי אליפות עולם שנתיים לנהגים ולקבוצות. הסדרה נחשבת לענף הספורט היקר ביותר בעולם, לדוגמא: בשנת 2005 נאמד התקציב השנתי של כל קבוצה ב-75 עד 500 מיליון דולר.
 
מירוץ הפורמולה 1 הראשון התקיים ב-1948, אך אליפות עולם החלה לפעול רק בשנת 1950. בעונה זו התחרו 18 קבוצות בשבעה מרוצים, קבוצת פרארי היא היחידה מביניהן שעדיין מתחרה. תואר האליפות לקבוצות נוסף בשנת 1958.
כל תחרות מורכבת מ-3 ימי מרוץ הכוללים: מקצה חימום, מקצה דירוג ויום המרוץ עצמו. עשרות אלפי צופים מגיעים לחזות באירוע ובמאבקים בין הנהגים והיצרנים.
הפטריוטיזם שמתלווה לחברות ולנהגים משפיע על פופולריות הענף; חברת פרארי שקולה לדת ברחבי איטליה.
באמצעות טכנולגיה מתקדמת הסבב נחשב לענף ספורט בטוח ביותר וזאת למרות שמכוניות הפורמולה 1 "טסות" על המסלול במהירות מקסימלית של קרוב ל 350 קמ"ש!!!
בין הנהגים הבולטים בסבב אשר פרשו לא מכבר ניתן למצוא שמות כמו מיכאל שומאכר, נייג'ל מנסל, אלן פרוסט ועוד. בין יצרניות הרכב המובילות נמצאות: פרארי, מקלארן, וויליאמס, רנו ועוד.