סקי בצרפת

חיפוש חופשת סקי בצרפת

הכל
קטגוריות גולשים
קטגוריות גולשים
 
מבוגר (12+)
ילד (2-11)
* להזמנת חבילה של מבוגר/ים + תינוק/ות (גילאי 0-2), יש להיכנס לעמוד המלון.

התייעצות עם מומחה סקי

יש לך שאלה ? רוצה לעשות שינוי בהזמנה או לקבל הצעות נוספות ?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ומומחה סקי יתקשר אליכם בהקדם האפשרי.
שלח

אירועי סקי 2016

  • HOT ICE FESTIVAL: ואל דיזר 10/04/2016 – 01/05/2016 פסטיבל סגירת עונת הסקי 2016 עמוס אקשן ובידור. במהלך הפסטיבל ייצאו סיורים מאורגנים לחשוף את כל הסודות מאחורי עולם הסקי. במהלך הסיורים יתגלו בפנינו התהליכים הפנימיים של ייצור השלג המלאכותי, ואף יבוצעו פיצוצים ומפולות מבוקרות.
  • FESTIVAL SnowBoxx: אבוריאז 12/03/2016 – 19/03/2016 7 ימים מלאים של פסטיבל המשלב מופעים בבמה המרכזית לצד מסיבות על המרפסות הפתוחות, במועדוני הלילה של העיירה, ואף במספר בריכות!
  • EUROPE'S BIGGEST GAY SKI FESTIVAL: טין 12/03/2016 – 19/03/2016 8 ימים של עשרות מסיבות סביב נוף הררי פתוח ומסיבות בריכה עד אור הבוקר. הפסטיבל יציע לבליינים מגוון עשיר של מאכלים ומשקאות, פעילות סקי, הקרנות סרטים ומוזיקה במגוון סגנונות מרכזיים. הפסטיבל יארח במסגרתו תקליטנים מהמוכרים באירופה.

חופשת סקי בצרפת

סקי  בצרפת
אתרי סקי בצרפת ידועים בשטחים הרחבים על פניהם הם מתפרשים. בזכות המרחבים העצומים מזדמנות לגולשים חוויות גלישה מגוונות, החל מסקי מישורי ועד מסלולי off piste סנואובורד ושפע של מסלולים בדרגות שונות מבטיח הנאה למתחילים כמו גם למנוסים שבגולשים. ככלל, ניתן לומר על סקי בצרפת כי היתרון הבולט שלו הוא באורך המסלולים והמגוון הגדול שלהם. אתר סקי ממוצע מציע כ200 ק"מ של מסלולים, כשחלק ניכר מן האתרים מחובר זה לזה ומאפשר גלישה רציפה באמצעות סקי פס אחד. Les 3 Vallees למשל, הוא דוגמא למרחב גלישה עצום (מרחב גלישה מהגדולים והאיכותיים בעולם) המחבר בתוכו מספר אתרי סקי ביניהם: Courchevel, La Tania, Meribel , Val Thorens, ו- Les Menuires. מרחב "שלושת העמקים" מציע למעלה מ-600 ק"מ של מסלולי גלישה, ביניהם גם עשרות מסלולי off piste , 183 מעליות סקי, עשרות תותחי שלג ומאות מדריכי גלישה. הגולשים המנוסים וחובבי האתגרים ישמחו לשמוע כי באתר הסקי של Courchevel נמצאים כמה מהמסלולים השחורים הקשים בעולם, וב- Val Thorens נמצא אתר הסקי הגבוה בעולם. אין ספק שאזור זה הוא מהגדולים והמאתגרים בתחום הגלישה, אך הוא רק אחת מהאופציות הרבות שמציעה חוויית סקי בצרפת.

אזור נוסף שמרחביו מתפרשים בין כמה אזורי סקי הוא Paradiski התחום בין La Plagne, Peisev Vallandry ו Les Arcs. ב-Paradiski ישנם 22 מסלולים שחורים והוא מציע 425 ק"מ של מסלולים בדרגות קושי שונות.

אתר סקי בצרפת המתאים לכל הרמות ניתן למצוא באזור Espace Killy (Tignes ו-Val d'Isere). 20 מסלולים ירוקים ו-60 מסלולים כחולים (מספרם של המסלולים השחורים נמוך מעט ביחס למסלולים הקלים יותר) מציעים את הקרקע המושלמת לעשיית הצעדים הראשונים בשלג. בנוסף מציע Espace Killy גם שטח גדול לחובבי הסקי המישורי, הדורש ציוד סקי הזהה לסקי אלפיני. חבילות הסקי כוללות בתוכן גם טיסות לצרפת.מבחינת לינה- Ski in ski out הוא מושג המזוהה יותר מכל עם חוויית סקי בצרפת. אתרי סקי בצרפת ידועים כנוחים ופונקציונאליים במיוחד, אך זו גם הסיבה לכך שמבחינה אסתטית מרבית עיירות הנופש לוקות בחזות מגושמת וחסרת חן. (המחפשים אלטרנטיבה אסטטית ימצאו בעיירת הסקי Chamonix, המזכירה עיירה אוסטרית חיננית, את מבוקשם). למחפשים שילוב של נוחות עם אתרים מעולים אין ספק כי סקי בצרפת הוא הפתרון המתבקש ביותר. לעומת זאת, מי שמחפש תרבות של בילוי ו"אקשן" אחרי יום גלישה עשוי להתאכזב: אפרה סקי אינו מפותח בצרפת ואפילו מעט "מנומנם"...
המשך קריאה»

דילים נבחרים

אתרי סקי בצרפת

הצג אתר סקי