סקי

חיפוש קלאב מד סקי

הכל
קטגוריות גולשים
קטגוריות גולשים
 
מבוגר (12+)
ילד (2-11)
* להזמנת חבילה של מבוגר/ים + תינוק/ות (גילאי 0-2), יש להיכנס לעמוד המלון.
קלאבים מומלצים

קלאב מד סקי

חופשות סקי באתרי אירופה בכלל ובקלאב מד בפרט אינן עסק זול, אך מי מאתנו שמוכן להשקיע על מנת לקבל חופשה חלומית וחווה בעבר חופשת סקי, לא יוותר על התענוג. למרות שמדובר בתענוג יקר, אין ספק כי החופשה מצדיקה את העלות. אתרי הסקי כבר מזמן אינם רק אתרי סקי והם מציעים את כל המותרות והאטרקציות שתוכלו לחלום עליהם. כל אתר מציע שירותים ייחודיים לו. קיימים אתרים המתאימים יותר למבקשים חופשת סקי משפחתית, בעוד אחרים מתאימים לחופשת סקי זוגית או חופשה עם חברים. למחפשים חופשת סקי ללא דאגות מיותרות, במתכונת של "הכול כלול", מומלץ לבדוק את האפשרות של חופשת סקי בקלאב מד.
 
חברת קלאב מד מפעילה כפרי נופש ברחבי העולם. לחובבי הסקי מציעה חברת Club Med העולמית מגוון חבילות סקי מפנקות במתכונת "הכול כלול", במסגרת חבילת סקי קלאב מד. לרוב ניתן לקבל, במסגרת סקי קלאב מד, שיעורי סקי או סנובורד, סקי פס, ציוד חדיש וכמובן ארוחות שחיתות ומלון מפנק. הייחודיות של חבילות סקי קלאב מד הינה בצוות האירוח, שידאג לכל מחסורכם ואף ינעים את זמנכם מדי ערב במסיבות ואטרקציות שונות וייחודיות.
חבילות סקי קלאב מד מציעות נופש במספר רב של אתרי סקי, השונים בגודלם ובאופיים. בין החבילות שמציע קלאב מד צרפת ניתן למצוא אתרים המתאימים לחופשה משפחתית עם ילדים, המציעים גם מועדונים לילדים והשגחה עליהם, בנוסף לשאר שירותי הסקי, המותרות והבילויים הרגילים במועדוני סקי קלאב מד (אפרה סקי).
 
אתרים אחרים של הרשת מתאימים לחופשה עם חברים או לבילוי זוגות. אתר סקי קלאב מד L' Alpe d'Huez, לדוגמה, מתאים יותר לגולשים מתחילים, אך גם המנוסים יותר ימצאו בו עניין. האתר מציע, בנוסף ללימודי סקי, סאונה, בריכת שחיה, מועדון לילה, מופעי בידור ועוד. סקי קלאב מד Peisey-Vallandry, לעומתו, מציע לגולשים המנוסים יותר מגוון מסלולים מאתגרים. גם שם ניתן להתנסות ולהתפנק במגוון שירותי אפרה סקי מגוונים, הכוללים (בנוסף לאטרקציות המוצעות ב L' Alpe d'Huez) גם מספר מועדונים, שיעורי ריקוד, חמאם ואף ספורט יבשה לסוגיו.
 
צרפת הינה ללא ספק אחת מבירות הסקי העולמיות. הרי האלפים המושלגים מאפשרים את יצירת אתרי הסקי האטרקטיביים בעולם, המשופעים במדרונות צחורים שמשתרעים עד האופק. באלפים הצרפתיים ממוקמים מספר רב של אתרי סקי מרהיבים ביופיים, המציעים לכל חפץ את החופשה האולטימטיבית.
 
חשוב להתאים את אתר הסקי לציפיותינו מהחופשה ולבחור את האתר המתאים ביותר מן המגוון הרחב של סקי קלאב מד. עבור חלקנו, האפרה סקי קורץ לא פחות מספורט הסקי עצמו. השוני בשירותי האפרה סקי מתבטא גם במחיר, לכן מוטב לקבוע את תקציב החופשה מראש ולברר טרם החופשה אילו מפעילויות האפרה סקי אינן כלולות במחיר ומחייבות תשלום נוסף. מחיריהן של חופשות סקי קלאב מד עשוי לנוע בין כמה מאות יורו לכמה אלפים, בהתאם לשירותים שמציע האתר ומועד החופשה.
 
ההנאה מובטחת.
 

התייעצות עם מומחה סקי

יש לך שאלה ? רוצה לעשות שינוי בהזמנה או לקבל הצעות נוספות ?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ומומחה סקי יתקשר אליכם בהקדם האפשרי.
שלח

וידאו