סקי בבולגריה
סקי בבולגריה

חיפוש חופשת סקי בבולגריה

הכל
קטגוריות גולשים
קטגוריות גולשים
 
מבוגר (12+)
ילד (2-11)
* להזמנת חבילה של מבוגר/ים + תינוק/ות (גילאי 0-2), יש להיכנס לעמוד המלון.

התייעצות עם מומחה סקי

יש לך שאלה ? רוצה לעשות שינוי בהזמנה או לקבל הצעות נוספות ?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ומומחה סקי יתקשר אליכם בהקדם האפשרי.
שלח

אירועי סקי 2016

  • New's Year Parties: בנסקו 31/12/2015 מגוון אירועים ומסיבות שיתקיימו בברים ומועדונים עד אור הבוקר לכבוד פתיחת השנה החדשה ועונת הסקי בבנסקו.
  • Horizon Festival: בנסקו 12/03/2016 - 17/03/2016 מסיבת הסקי הגדולה באירופה! שישה ימים ולילות של אירועים, פעילויות שלג ומסיבות בברים תת קרקעיים. שישה ימים של מוזיקה בלי הפסקה ומגוון ענק של משקאות אלכוהוליים במחירים מיוחדים לבאי הפסטיבל! את הפסטיבל יפקדו מעל 100 Dj's מהמפורסמים והמוכרים באירופה!

אינדקס אתרי סקי

חופשת סקי בבולגריה

סקי בבולגריה
יחסית למדינות אחרות במזרח אירופה, מציעה בולגריה אתרי סקי ברמה גבוהה הן מבחינת מסלולים איכותיים והן מבחינת הגיוון ברמות הקושי המשתנות. עם זאת, סקי בבולגריה הוא אופטימלי בעיקר עבור גולשים מתחילים ובינוניים.

חופשת סקי בבולגריה ידועה כמשתלמת ביותר מבין כל יעדי מזרח אירופה, אך למרות המחיר הזול יחסית (המטבע שנמצא בשימוש מקומי הנקרא לבה)- נהנים הגולשים מחוויית גלישה איכותית ותנאי אירוח תואמים. איסתא מציעה חבילות סקי בבולגריה לשני יעדים מובילים: Borovets ו Bansko. שני האתרים מציעים כמות גדולה למדי של מסלולים: 58 ק"מ ב Borovetsו 65 ק"מ ב Bansko. עיירת הסקי Borovets החלה את דרכה כמוקד פעילות אתגרית בסוף המאה ה19 כעיירת צייד מושלגת לאצילים ומלכים בולגרים. במהלך שנות השמונים הפכה לעיירת נופש הכוללת אתר סקי משגשג, שאף זכה לארח פעמיים את תחרויות גביע העולם בסקי אלפיני. Borovets נחשבת לעיירת סקי פופולארית בשל ארגונה הפונקציונאלי והנוח: ממש בסמוך לבתי המלון נמצאות מעליות סקי, (שהשימוש בהן נעשה באמצעות רכישת סקי פס, הכלול בדרך כלל בחבילת הנופש) והאתר מציע את כל השירותים האלמנטריים לגולש, אלו שירותים כגון השכרת ציוד סקי, בית ספר לסקי (המציע שעורי סקי אלפיני הנחשבים למשתלמים ביותר מבין כל יעדי מזרח אירופה), מסלולי off piste , מסלולי סנוובורד, ועוד. אין ספק כי Borovets אכן עומד בכל הקריטריונים של אתר סקי איכותי, אך גולת הכותרת של יעדי סקי בבולגריה היא ללא ספק האתר של עיירת הסקי Bansko . למעלה מעשרים מליון יורו הושקעו על מנת להפוך את Bansko לאתר המתקדם והמפותח בבולגריה, ולאחד הבולטים, אם לא הבולט ביותר מבין יעדי מזרח אירופה. חלק ניכר מהתקציב הושקע בהקמת תשתית מעליות סקי ומסלולים ופיתוח ענף השלג המלאכותי. בנוסף, כספים רבים הוזרמו לקידום העיירה עצמה מבחינת תשתיות ומראה.

סקי בבולגריה היא חוויה מומלצת לא רק בגין העלויות הכדאיות אלא בעיקר בגלל שבאמת יש על מה לגלוש ומה לראות. שני היעדים שמציעה איסתא מבטיחים חוויית גלישה מאתגרת למתקדמים, ומהנה גם למי שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הסקי. חופשת סקי בבולגריה מציעה לגולשים גם תרבות אפרה סקי מפותחת: שלל הבארים בעיירות הסקי הצמודות לאתרים, כמו גם בשכנותיהן - מקיימים פעילות שוקקת במרבית ימות השבוע ומבטיחים ערבים שמחים ותוססים.

בקיצור, רק סקי והנאה צרופה, לא יותר ולא פחות...
המשך קריאה»

דילים נבחרים

אתרי סקי בבולגריה

הצג אתר סקי