איוס לצעירים

אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע.
שלח

מידע כללי על איוס

שנה שנייה ברציפות ממשיכה איסתא להטיס אתכם בבלעדיות לחופשה חלומית באיוס, אי המסיבות.
באיוס העולם שייך לצעירים: בלגאן, מסיבות, מועדונים וחופים מדהימים; בשביל זה אלוהים ברא את איוס! איוס הוא ללא ספק האי הלוהט ביותר מבין איי יוון. זהו אי קטן וקומפקטי באורך של 18 קילומטר וברוחב של 9 קילומטר בלבד, שבורך בחולות לבנים, ים צלול ו2000 תושבים מקומיים. נשמע ומרגיש כמו אי יווני מנומנם? כן, בחורף. אבל כשמגיע הקיץ מתחילה זרימה בלתי פוסקת של עשרות אלפי צעירים מכל אירופה, שבאים להתפרק בחופשה השנתית שלהם. אופיו של איוס מתהפך ב 180 מעלות והאוויר מתמלא באדרנלין ובהורמונים.

מסיבות בריכה מטריפות, תחרויות חולצה רטובה, אבובים כמו שרק הדמיון המטורף ביותר יכול לדמיין ובכלל חיי חוף ויום שאין סיכוי שלא תעיפו את עצמכם מהמיטה בבוקר בשבילם (13:00 בצהרים ומעלה). מרגע ששוקעת השמש האי מקבל תפנית חדה שוב ומחיי חוף מטריפים ומסיבות בריכה אתם עוברים לחיי לילה סוערים עוד יותר. אין ספור דאנס בארים ומועדונים שיגררו את הבילוי שלכם עד הבוקר. אל תתפלאו אם הזמנתם חבילת נופש לאיוס ובאותו ערב כבר יהיו לכם חברים מכל העולם ושאחרי שתחזרו תצטרכו שבוע התאוששות.

חופשה באיוס כבר כוללת הכל וחבילת הקיץ מורכבת מבונוסים כמו יום תחרויות בחוף, טורניר כדור עף חופים עם פרסים, קיאקים חופשי במהלך השבוע כל יום עד 13:00 ואחרי 18:00 (השקיעה ב21:00 ואז אנשים מתקפלים סופית מהחוף), מסיבת בריכה (כולל משקה) וסבב בארים (כולל משקאות) לכם נשאר רק לארוז את בגד הים ובגדים ליציאה ולהגיע. הנציג שלכם מכיר את האי וידאג שהחופשה שלכם תהיה בלתי נשכחת. אם חשבתם שראיתם הכל , חכו עד שתגיעו לאיוס