איה נאפה לצעירים

אני מאשר/ת קבלת הצעות, הטבות ומידע.
שלח

מידע כללי על איה נאפה

טיסות לאיה נאפה אורכות פחות משעה. כן, כן, פחות משעת טיסה ואתם בעיר הנופש החמה של אירופה – איה נאפה! היא היעד מס' 1 לחופש אמיתי. ים, באנג'י, אקשן וקלאבינג – איה נאפה מלאה בכל טוב.
 
נופש באיה נאפה זה מסיבות קצף ב-Ice Club, טרקטורון או אופנוע צמוד צמוד, לחרוש את הSquare המפורסם ולנסוע כל יום לניסי ביץ'. תכלס , אין כמו איה נאפה ובכל שנה אתם מצביעים בדרכונים ומגיעים לחוות את הקיץ של החיים.
 
Nissi Beach הוא החוף המרכזי של איה נאפה, שמלא באירופאים ואירופאיות שצולים את עצמם בשמש, מול המים הצלולים והסאונד סיסטם של מסיבות הקצף הנערכות בו בחודשי הקיץ. צוק קפיצות מפורסם גם הוא נמצא בניסי ביץ' וכמובן, הבנג'י.
 
נופש באיה נאפה זה ליהנות משלל האטרקציות שמציעה איה נאפה. ביניהם הבאנג'י ,הנייטמר, אוניית המסיבות , המועדונים ופארק המים Waterworld. הפארק הענק מעוצב ברוח סיפורי המיתולוגיה היוונית ויש בו את המגלשות הכי שוות ומפחידות שיש. תשכחו מפארקי המים שהכרתם; ה-Waterworld זה הדבר האמיתי. הנציג שלנו לרשותכם בכדי שתהיה לכם חופשה מושלמת. אם החלטתם להסתכן - וזה ממש לא מומלץ - אז אופנועים וטרקטורונים עדיף רק אצל ויקטור בלבד וזאת מכיוון שהוא היחיד שנותן כיסוי ביטוחי מלא .על מנת לשכור טרקטורונים או אופנועים יש להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי בתוקף.

תוכן וידאו