מלונות בארץ
ליל כלולות

ליל כלולות

נמצאו 0 מלונות

הנה סוף סוף הגיע היום הזה, אליו התלוו גם אין סוף לחצים, התלבטויות, כאבי ראש, תכנונים ובדיקות. פתאום הוא נגמר ובסופו ההתרגשות היא רבה, האושר עילאי ולעיתים ישנו גם הרצון להמשיך את הרגע המתוק הזה עד כמה שאפשר. ליל כלולות במלון מאפשר בדיוק את זה - לא לחזור הביתה ישר לשגרה, אלא להתפנק לעוד כמה רגעים, להירגע ולאפשר נחיתה רכה יותר למציאות. המאמר יסקור בקצרה את האפשרויות הגלומות בבילוי ליל כלולות בתל אביב ובמגוון מקומות נוספים בארץ. 
 
ליל כלולות במלון 
מעבר לבילוי הלילה והיום הראשון כנשואים, הרחק מההמולה, מלונות מספקים גם חוויה מיוחדת לליל הכלולות. קיימות סוויטות רומנטיות מיוחדות לליל הכלולות, אשר יהיו ערוכות במלוא תשומת הלב, לקבל אליהן זוגות טריים ללילה ראשון מושלם. כמו כן בחלק גדול מהמלונות תוגשנה ארוחות בוקר מושקעות ומפנקות בחדר המלון עצמו לזוג הטרי. כל זאת בנוסף לשירותים הקיימים במלונות, כגון: שירות חדרים מסביב לשעון, טיפולי ספא מגוונים, שירותי כספות ועוד. 
ישנם הרבה בתי מלון בארץ המציעים חבילות ליל כלולות מפנקות עם שלל חוויות המתאימות במיוחד לזוגות נשואים טריים. 
 
מלונות בוטיק בתל אביב 
מלונות בוטיק בתל אביב הם אופציה נהדרת לבילוי ליל הכלולות. מלונות קטנים ואופנתיים הפזורים גם באזורים השוקקים של העיר וגם בפינותיה השקטות יותר. חדרי המלון מעטים, אך עדיין ישנם מספר גדלים לבחירה. כל חדר מעוצב בנפרד ואינו דומה למשנהו אלא ברמת תשומת הלב הגבוהה המושקעת בעיצוב. מאחר ומלונות בוטיק הינם קטנים ואקסקלוסיביים מלכתחילה, האווירה בהם היא אינטימית ורומנטית, אווירה שהולכת יד ביד עם ליל הכלולות. בחלק ממלונות הבוטיק ניתן גם למצוא מסעדות קטנות ורומנטיות וכן טיפולי ספא מגוונים ליחידים או לזוגות. 
 
לבסוף, בילוי ליל כלולות בתל אביב אמור לספק חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת הנופלת ומחווירה רק אל מול חווית החתונה עצמה. מגוון מלונות בתל אביב מציעים חבילות מפנקות ומשתלמות לבילוי ליל כלולות מושלם לאחר חתונה מפרכת. רצוי ואף מומלץ לא להשאיר את הבדיקות והתכנונים למלון לרגע האחרון, גם על מנת לסמן 'ווי' על עוד מטלה בתכנוני החתונה הקדחתניים וגם על מנת להבטיח מחיר טוב וזמינות לתאריך. וכמו בדברים החשובים באמת בחתונה עצמה, על מנת להבטיח חוויה מותאמת אישית ומספקת, לא לתת לאחרים לבחור את המלון עבורכם.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :