אירוח כפרי

אירוח כפרי

נמצאו 0 מלונות

מאז ומתמיד היוותה התיירות הכפרית חלק בלתי נפרד ממפת התיירות הישראלית. מזה עשרות שנים קיבוצים ומושבים בכל רחבי הארץ מתפעלים בתי הארחה, מלונות כפריים וביתני אירוח כענף כלכלי חשוב ועצמאי. 
 
נופש כפרי – לכל אחד
תיירות כפרית אהובה על רבים. למשפחות ולקבוצות של חברים אשר יוצאים לטייל בשבילי ישראל, לובי רחב ידיים ומזנוני ארוחת בוקר גדולים בוחרים לישון בחדרי אירוח כפריים ובסיסיים. הם לנים בלילה במיטה נקייה, אוכלים ארוחת בוקר חפוזה בחדר האוכל של הקיבוץ ויוצאים לטייל. כשהם חוזרים מהטיול הם נהנים מבריכת השחייה הקיבוצית ומההזדמנות לשבת על הדשא שעות על גבי שעות, לדבר וליהנות זה מחברתו של זה באוויר הצח, תחת שמיים עטורי כוכבים. משפות היוצאות לנופש פעיל, כזה המורכב מאטרקציות כדוגמת פארקי מים, טיולי ג'יפים, ראפטינג או ביקור בשמורות טבע עומדות להוציא סכומי כסף לא קטנים. ברוב הפעמים אירוח כפרי הינו זול משמעותית משהיה בבתי מלון. יש לזכור שנופש פעיל משמעותו לרוב לבלות הרחק משטח מקום הלינה ברוב שעות היום. על כן, מדוע לשלם על צוות בידור, טלוויזיה בכבלים ולובי ממוזג כשממילא לא נהנים מהדברים הללו? 
 
אירוח כפרי – זה גם פינוק
אמנם ניתן להגדיר אירוח כפרי כאנטיתזה למלונות היוקרה, אבל לא בהכרח מדובר בתנאי אירוח ספרטניים. נהפוך הוא: בעוד שאתרי אירוח כפרי רבים אינם אלא חדרי משק משופצים, נוחים ומקנים תחושה ביתית ומוכרת, קיבוצים רבים שיפצו את בתי ההארחה ובתי ההבראה שבשטחם והפכו אותם ליעד בזכות עצמם, עם חדרי אוכל נפרדים, אולמות כנסים ואף בריכת שחייה נפרדת לאורחים וספא. כך, נופש כפרי מתאים גם לאלה שרוצים להתפנק בבית מלון אבל מעדיפים לעשות זאת קרוב לטבע ולא באזור המוני ותיירותי באופן מובהק. בנוסף, קיבוצים ומושבים רבים פיתחו אטרקציות מהנות עבור האורחים: החל מגנים בוטניים, דרך גלריות לאמנות, פינות חי וכלה בספורט אתגרי, שניתן לשלבם בחופשה. 
אז אם אתם רוצים לקום ולהתהלך בארץ ליותר מיום אחד ומעוניינים בחופשה באווירה חמימה, אותנטית שאפשר למצוא רק כאן בישראל, אירוח כפרי הוא התשובה עבורכם. 
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :