מלונות בקיסריה

מלונות בקיסריה

נמצאו 0 מלונות

בתי מלון בקיסריה מהווים מזה שנים מקום לנופש איכותי, כשאר מלונות במרכז, אבל עם תוספת של העיר הרומית העתיקה והיופי שמתלווה לחופים הנושקים לעתיקות ולים השזור בסירות דייגים עם שחר. 
 
בתי מלון בקיסריה 
מלונות במרכז הארץ מספקים מענה של נוחות וקרבה לאזורי הבילוי והפנאי של הארץ, כמו גם לאתרי התיירות והטיולים כולם. אך מלונות בקיסריה מספקים את אותה הנוחות, במרחק של כשעה נסיעה מהמרכז, עם יתרון יחסי של חופים יפים לאין שיעור, עתיקות רומיות ואקוודוקטים, וים כחול עמוק. 
 
מזה שנים נודעה קיסריה ביוקרה שלה וביכולתה לתת מענה לנופש איכותי ומהנה לכל המשפחה, בתנאים גבוהים במיוחד, ובשלווה וברוגע של האזור כולו. 
 
מלונות בקיסריה – רמה אחרת של הנאה 
ההנאה הצרופה של מלונות בקיסריה היא בשל הרמה הגבוהה של המלונות כולם, הממוקמים בכניסה למתחם האמפיתיאטרון הרומי, שבו אף מתקיימות ההופעות המפורסמות והחמות ביותר בעונה, של מיטב אמני ישראל, לאורך כל ימות השנה. ניתן לשלב נופש במלון, הופעה טובה וסיור לילי לחופה של קיסריה עם ארוחה במסעדת דייגים משובחת. 
 
מלונות בקיסריה ידועים בשל השילוב המושלם בין קרבה למרכז ולאזורי העסקים והתיירות החמים, והשקט והשלווה שאופפים את האזור, היושב בשרון ונושק לצפון הארץ, הקסם של הים והאווירה שנוסכות העתיקות. 
 
מלון דן קיסריה 
מלון דן קיסריה הינו מלון ידוע וותיק בשטח, שברבות השנים הוקמו בסמוך אליו מלונות רבים, אך קסמו לא פג, והוא עודנו מהמפוארים שבמלונות ישראל. 
 
המלון שמשתרע על פני שטח גדול, מוקף גנים פורחים ומדשאות, עמוסות עצים ומרווחות. המלון עצמו מהודר וכולל מספר רב של חדרים, המותאמים ברמתם ובדרישותיהם לכלל האורחים, ומספקים אפשרויות לכינוסים משפחתיים גדולים, ימי עיון ועסקים לחברות, השתלמויות ומפגשים גדולים. 
 
המלון מלא בכל התנאים הנוחים ביותר על מנת להסב הנאה לאורחים, וניתן למצוא בו מגרש כדורגל, מגרשי טניס וכדורסל, חדר כושר, ג'קוזי וטיפולי בריאות רבים. יש בו מתחם מיוחד לילדים הנקרא "דנילנד", והוא מציג שפע הצעות לארוחות ובילויים. אורחי המלון יזכו בהנחות בכניסה לעתיקות קיסריה ולנמל, בנוסף לשלל הפינוקים הבסיסיים.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :