מלונות הכל כלול

מלונות הכל כלול

נמצאו 0 מלונות

מלונות 'הכל כלול' הם אחד הטרנדים הבולטים בישראל בתחום המלונאות. מלונות בארץ מציעים בדרך כלל אירוח בחדר וארוחת בוקר – כל מלון וההצעות שלו. מלונות 'הכל כלול' בישראל מציעים דיל בו כל החופשה כלולה במחיר אחד: החדר, כל הארוחות, כל סוגי השתייה – חריפה, קלה וחמה, כל האטרקציות שמציע המלון, ובקיצור, החופשה המושלמת. 
 
מאיפה בא הרעיון? 
הרעיון של מלונות מסוג זה הגיע מתוך המחשבה של להקל על הנופשים אשר בדרך כלל צריכים להוציא כמויות לא מעטות של כסף בעת החופשה, בעיקר על אוכל ושתייה. העלות של ארוחות ושל שתייה היא כה רבה, ומתוך הרצון להקל על הנופשים ולאפשר להם חופשה זורמת בלי דאגות של כספים שמוציאים על מסעדות ועל ברים, עלה הרעיון. 
 
מלונות 'הכל כלול' בהחלט מהווים פתרון מצוין עבור נופש משפחתי. בממוצע לחופש משפחתי יוצאים ארבעה או חמישה נופשים, כפול כמות הארוחות לאדם, השתייה הקלה או החריפה, אכן יכול להוביל למחירים מופקעים. לא לכולם זה מתאים ולכן הופיע הרעיון להציע חופשה שהכול כבר יהיה כלול בתוכה וכך אנשים ירגישו שהחופשה במלון אינה דבר לעשירים בלבד. 
 
מלונות הכל כלול באילת 
אילת היא הראשונה בארץ כפי הנראה להתחיל עם שיטה זו. ישנם מלונות רבים בעיר השמש הדרומית, וסגנון הכל כלול פופולארי מאד. אפשר למצוא מלונות הכל כלול באילת כגון ישרוטל ספורט קלאב, מלון לאונרדו קלאב אילת, מלון סיאסטה אילת, מג'יק סאנרייז אילת ועוד. מלונות אלו מציעים ארוחות ומזנון פתוח כל היום, ספא, בריכה, גלידות, משקאות ועוד פינוקים המייחדים כל מלון ומלון. 
 
מלונות הכל כלול בטבריה 
גם בטבריה הצפונית, פנינת החן של המדינה, מציעים בתי מלון איכותיים את עסקת הכל כלול לאורחיהם. רשת מלונות פתאל מציעה את מלון לאונרדו קלאב בטבריה, מלון מצוין לחופשה רומנטית או משפחתית, כאשר הזמנת מלונות הכל כלול בטבריה קורצת ועושה חיים קלים לנופשים. נופש בטבריה הוא אידיאלי לאוהבים את הצפון, אפשר לבקר ברמת הגולן, בחמת גדר, בלונה גל במקומות הקדושים, ושוב למלון לארוחות, שתייה ושאר בילויים ופינוקים במבצע של 'הכל כלול'.
המשך קריאה»
מיין תוצאות לפי :