חיפוש מלונות בקייב

מלונות בקייב

קייב הינה עיר הבירה של אוקראינה והעיר הגדולה ביותר בה. רוב הטיסות לאוקראינה מגיעות לנמל התעופה הבינלאומי בוריספול שממוקם ליד קייב. קייב היא היעד התיירותי הנחשק ביותר באוקראינה ולכן המחירים אותם היא מציעה יקרים בהתאם.

טיסות לקייב יכולות לשמש לכמה דברים ועל כן חשוב להכיר את האופציות המוצעות למלונות בקייב:

מלונות בקייב לטיסות מעבר

שדה התעופה של קייב משמש לא מעט לטיסות מעבר ועל כן חשוב להכיר מלונות בקייב שאין צורך להרחיק לכת על מנת להגיע אליהם, אך ניתן להנעים בהם את הזמן עד לטיסה.
במתחם נמל התעופה ישנו מלון ברמת שלושה כוכבים המציע הסעות לטרמינלים השונים ומהווה אופציה טובה להעברת הזמן עד הטיסה. כמו כן, אם יש לכם זמן המתנה ממושך וברצונכם לחוות את האווירה האוקראינית במעט השעות שנותרו לכם, ניתן למצוא מלון לא רחוק מעיר הבירה ובמרחק של תשעה קילומטרים מנמל התעופה.

טיסה לקייב לחופשה

מכיוון שקייב היא העיר הגדולה ביותר באוקראינה והעיר התיירותית ביותר שם, רוב הטיסות הבינלאומיות מגיעות אליה. לאנשים שמעוניינים לנפוש בקייב ולספוג את האווירה הקסומה בכל מחיר, מומלץ ללון בבית מלון בקייב הקרוב למרכז העניינים.
מלון שעונה על צרכים אלו ניתן למצוא בקרבת רחוב חרישאטיק, רחובה הראשי של קייב המוביל גם לכיכר העצמאות. אלו הם מוקדים תיירותיים מרכזיים שסביבם ישנם לא מעט אתרים תיירותיים ולא מעט מלונות.

מקומות לינה זולים יותר

קייב זה לא כל מה שיש לאוקראינה להציע. ניתן להזמין טיסות לאוקראינה לנמלי תעופה אחרים ולהגיע ליעדים יפים לא פחות, אך זולים הרבה פחות. אך גם אם ברצונכם לנפוש בבירה, לא קשה למצוא בית מלון בקייב שעלותו נמוכה משמעותית מעלותם של בתי המלון באזורי התיירות, המציעים שירות טוב ואמצעי תחבורה שייקחו אתכם עד ליעד המבוקש.
טיסות לקייב הינן רבות והן מעידות כי קייב הוא יעד נחשק בשנים האחרונות. קייב מציעה מגוון אטרקציות, מבנים היסטוריים ונופים פסטורליים אותם אסור לפספס. לכן, אם יש לכם הזדמנות, חשק וקצת כסף – אל תחמיצו טיסה לקייב.