חיפוש מלונות בקוסמוי

מלונות בקוסמוי

בדרום תאילנד שוכן לו אי שגודלו הוא השלישי במדינה כולה והוא מציע בילוי המתאים מאוד לישראלים וללא מעט תיירים מהעולם כולו. ישנם הרבה מלונות בקוסמוי הממוקמים על קו החוף המדהים ביופיו של האי והדבר מרשים כל מי שמתכנן טיול בתאילנד המרתקת. טיסות לתאילנד נחשבות ללהיט לא קטן בקרב הישראלים, כאשר רבים מהם מגיעים לקוסמוי בכדי לשכשך במים הכחלחלים ולטייל בחופים הלבנים שלא נגמרים. אין ספק כי גם אם לא רוצים להשתפך בתיאורים ציוריים הרי שעדיין הכינוי גן עדן טרופי הוא זה המתאים מאוד לאי הנפלא הזה. בלגונות רבות באי ניתן ליהנות מרחצה במים חמימים שלעולם אין חשק לצאת מהם, לכן לא מפתיע שקוסמוי הוא יעד פופולארי ומבוקש מאוד.

לינה בקוסמוי

מי שרגיל למלונות של אירופה או לקלאבים שונים במדינות הים התיכון כדאי שיתכונן ללינה אחרת במבחר מלונות בקוסמוי. מלונות רבים באי זה הם מיוחדים מאוד לא רק בזכות קרבתם לחופים מהממים אלא גם בזכות הצמחייה הטרופית האדירה שעוטפת אותם ומציגה מראה מיוחד במינו. כאן לא תמצאו מבנים "קרים" של אבן היסטורית או משהו מעין זה אך תמצאו חמימות מלטפת המגיעה גם ממארחים סימפטיים וגם ממבנים פשוטים יחסית אך מזמינים מאוד. מלונות שונים או גסט האוסים רבים הם כאלו שמספקים לינה שונה ומפנקת ביותר ולא לחינם אנו רואים כיצד זוגות ישראלים שנישאו מגיעים אל קוסמוי כחלק מאותו ירח דבש בתאילנד שתכננו זמן רב עוד לפני החתונה. בתי מלון בתאילנד ידועים באווירה המשוחררת שלהם, השירות המפנק והאוכל הטעים, וקוסמוי אינה שונה.

אטרקציות בקוסמוי

אך עם כל הכבוד לחופים המדהימים ולמגוון המפנק של מלונות בקוסמוי הרי שחשוב שנקדיש קצת זמן לאטרקציות. חשוב שתיהנו מכל טיול שאתם עושים לחו"ל ולכן אנו רוצים להציג לכם מספר אטרקציות שיכניסו קצת אקשן לטיול או לנופש שלכם. בקוסמוי ניתן ליהנות מספארי וגם מ"טיול-42 איים". טיולים אלו נחשבים למצוינים והם כוללים גם ארוחת צהריים. אלו שיש להם אומץ מוזמנים לאתגר את עצמם בשתי אטרקציות מטריפות. האחת היא באנג'י מגובה של 50 מטר בחוף צ'וואנג והשנייה היא האומגה הארוכה של חברת קאנופי שלוקחת את התיירים למסע ארוך מעל הקרקע. זהירות, שני הדברים ממכרים!