חיפוש מלונות במוסקבה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מזג האויר במוסקבה

שישי שבת ראשון
מעונן חלקית מעונן חלקית גשם מקומי
מעונן חלקית מעונן חלקית גשם מקומי
0°C 9°C 1°C 10°C 1°C 8°C

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

תוכן וידאו

מלונות במוסקבה

מוסקבה נחשבת לאחת הערים היפות והחשובות באירופה. העיר ידועה כעיר עסקים וחשיבותה רבה, כאשר רבים משתמשים בעיר כמקום מפגש בין קונים מאסיה ומאפריקה לבין מערביים. מוסקבה משמשת כעיר הבירה של רוסיה ויש בה נציגות רחבה של גופי ממשל ובנוסף מקום מושבן של שגרירויות רבות.
מותגים רבים מעולם המלונות, זיהו את הפוטנציאל בעיר ופתחו מלונות במוסקבה. אל תתפלאו אם תמצאו שם מלון מרשת שקיימת אף בניו יורק או לונדון. מדובר בעיר יוקרתית מעבר למצופה ממדינה שעדיין לא יישרה קו לחלוטין עם המערב. מוסקבה נחשבת לאחת הערים היקרות בעולם, אם לא היקרה שבהן.

תחבורה במוסקבה

טיסות למוסקבה יוצאות באופן שבועי מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות לרוב בנמל התעופה שרמטייבו. במוסקבה עוד 3 שדות תעופה, כאשר שרמטייבו הוא המרכזי שבהם.
במוסקבה עצמה תמצאו תחבורה ציבורית, אך לא תמיד היא נוחה, מאחר וברוב הזמן תאלצו לעמוד כי אין מקום - לא ברכבות ולא באוטובוסים. הדרך המהירה והנוחה להסתובב במוסקבה היא בעזרת המוניות הממשלתיות.

מלונות במוסקבה

מוסקבה היא יעד תיירותי ועסקי. אל תבנו על הזמנת כרטיס בדקה ה-90 אחרת אתם עלולים לצאת מאוכזבים או לא למצוא מקום כלל. רצוי להזמין מראש טיסות למוסקבה ומומלץ גם להזמין מראש מלונות במוסקבה ובכלל מלונות ברוסיה.
העיר עצמה נחשבת למקום מאוד יוקרתי, מה שמקשה על מציאת מלונות זולים במוסקבה, אבל אם תתרחקו קצת ממרכז העיר תמצאו בתי מלון שמחיר הלינה שלהם זול משמעותית משל אלו שבמרכז העיר.
רמתם של מלונות במוסקבה לא שונה מאלה שתמצאו בארצות אירופה או בארה"ב.

טיולים במוסקבה

כמו בכל עיר גדולה גם במוסקבה תמצאו אינספור בתי קולנוע, מסעדות יוקרה, מוזיאונים ועוד. מספר האתרים המעניינים בעיר עצום. ניתן למצוא מידע נוסף בנושא אתרים, אטרקציות ואף הופעות במוסקבה באתר איסתא.
הקרמלין – אחד האתרים המרשימים במוסקבה. בעל ערך היסטורי ופוליטי. מקום מושבו ועבודתו של נשיא רוסיה, הנחשב לאתר מורשת של אונסקו. לקרמלין חומה שמגינה עליו ובתוך החומה ניתן למצוא כנסיות, ארמונות וקתדרלות.
הכיכר האדומה – אם מוסקבה היא מרכז רוסיה (מהיבטי חשיבות, שכן רוסיה היא ארץ ענקית ועל מרכזה חולש אזור סיביר), אז הכיכר האדומה היא האמצע של המרכז, משם הכל התחיל. תפקידה של הכיכר בעבר היה לשימוש סוחרים, ובנוסף שימשה הכיכר האדומה מחסום נגד שרפות שאיימו על ארמונות הקרמלין. הכיכר האדומה נחשבת למקום בו ההיסטוריה מתרחשת, מצעדים גדולים כמו מצעד הניצחון של הרוסים על הנאצים ומצעדים נוספים החלו בכיכר האדומה. כיום המקום משמש כבימת ענק למופעים מכל העולם.
המוזוליאום של לנין – נמצא בכיכר האדומה. זוהי תחנה שאסור לפספס. במשמעת קפדנית אתם תיכנסו למוזוליאום של לנין ותתנו כבוד אחרון לשליטה הראשון של ברית המועצות.

מלונות במוסקבה רגילים לשרת תיירים, לכן בדקו עם אנשי המלון על מה הם ממליצים ואולי הם יוכלו להכיר לכם איזו פינה במוסקבה שלא ידועה להרבה תיירים.