חיפוש מלונות בעקבה

מלונות בעקבה

נראה כי לא תמיד צריך לנסוע רחוק בכדי למצוא מקום יפה לטייל בו. בתי מלון בעקבה מושכים אליהם תיירים רבים מארצות שונות בעולם, וגם מישראל. נופש בעקבה הוא אלטרנטיבה שונה ומעניינת לאילת השכנה, ומהווה אפשרות מיוחדת לסיום של טיול לירדן. מאז הסכם השלום עם ירדן מבקרים ישראלים רבים אצל השכנה ממזרח, כאשר טיולי ג'יפים לירדן נחשבים לפופולריים במיוחד בקרב חובבי השטח. עקבה עצמה, בהתאם למיקומה, היא המקבילה הירדנית לאילת. תיירים רבים מירדן ומהעולם מגיעים ליהנות ממזג האוויר המדברי וממפרץ אילת בעל המים הטרופיים. גם כאן רביצה על אחד מחופי הים, צלילה ושנורקל הם מהבילויים המועדפים.

לינה בעקבה ופעילויות בעיר

עקבה היא העיר הדרומית ביותר בירדן ועיר הנמל היחידה בה. העיר הולכת ונעשית פופולרית מדי שנה, וישנם הרבה מלונות בעקבה ועוד נוספים ההולכים ונבנים. ניתן למצוא בעיר אפשרויות לינה זולות, גם כאלו המתאימות לחופשות צלילה. בנוסף, תמצאו בעיר גם מלונות ברמה גבוהה התואמים כל קנה מידה עולמי. מלונות מובנפיק עקבה ורדיסון בלו הם מהמפוארים והמוכרים בעיר. חוץ מצלילה ושאר פעילויות בטן-גב, ניתן לבקר גם במבצר עקבה, במוזיאון המקומי ובכנסייה, שהיא מהעתיקות בעולם.
העיר מציעה גם שלל חנויות וכמובן גם מסעדות. האוכל דומה לזה שתמצאו בארץ, ובמרבית בתי המלון תמצאו מסעדות איכותיות. מזג האוויר בעקבה זהה לזה של אילת, עם קיץ חם ויבש וחורף חמים גם כן.

טיול בירדן והגעה לעקבה

במרוצת השנים הפכה ירדן ליעד פופולרי בקרב מטיילים מישראל. המעבר בין הגבולות נעשה נוח והמחירים אינם יקרים. רבים מתכננים טיול לפטרה – אתר התיירות המיוחד והמפורסם בירדן בו ניתן לראות בעיר נבטית קדומה, חצובה בסלע, שנשתמרה בצורה מופלאה. ניתן לצאת לטיול ג'יפים לאורכה של ירדן, לבקר בפטרה ולסיים עם נופש בעקבה. מלונות בעקבה מציעים רוגע ושלווה שיכולים להוות סיום נהדר לטיול. ניתן להגיע לפטרה בעזרת אוטובוס או כחלק מתוכנית של טיול ג'יפים. הנסיעה על הכביש המהיר של ירדן לא ארוכה, אם כי מעט משעממת. ישנם גם מלונות בירדן השוכנים באזור פטרה.
בנוסף, ניתן להגיע לעקבה ישירות דרך מעבר הגבול ערבה ע"ש יצחק רבין. ניתן להגיע לעקבה באחת מהמוניות הרבות שמחכות בו.