מלונות באיטליה
חיפוש מלונות באיטליה
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מלונות באיטליה

חופשה מושלמת מורכבת ממרכיבים רבים כמו מזג האוויר, מהלך הטיסה, האנשים שפגשנו והאוכל שאכלנו. כל אלו הם מרכיבים משתנים שאינם בשליטתנו. אך לפעמים, כל מה שאנחנו זוכרים מהחופשה האחרונה שלנו הוא רק בית המלון.ברוב היעדים הפופולאריים בעולם מוצע לתייר מגוון גדול של בתי מלון, וגם מלונות באיטליה אינם שונים.

איטליה היא יעד תיירותי מועדף על רבים. כל מי שאסף מידע על איטליה יודע שהיא משלבת ברחובותיה קסם רומנטי, חיי תרבות שוקקים, ביקור והצצה לתקופות היסטוריות מתולדות האנושות ונופים שאי אפשר לראות מהחלון בבית.

לאחר שאיתרתם טיסות לאיטליה המתאימות לכם והתחלתם לתכנן את הטיול, עליכם למצוא מקומות לינה או מלונות באיטליה. בדיוק לשם כך אנחנו כאן ונוכל לעזור לכם במציאת מלון באיטליה לשביעות רצונכם. בתי מלון באיטליה מספקים לתייר הזדמנות ליהנות מהטבות ופינוקים שאינם מתאפשרים בבית, כמו נוף שונה לרחוב, לבריכת המלון או למבט-על על העיר הפרושה לנגד עיניכם ועל קו האופק הצלול.

הדבר החשוב ביותר בבחירת מלונות באיטליה הוא המיקום. מלון בעל מיקום עירוני טוב הוא מלון השוכן בקרבת מרכז העיר ומצטיין בגישה נוחה לשדה התעופה. מלונות באיטליה מאפשרים פעמים רבות גישה נוחה לשדה התעופה, הן באמצעות מערכת התחבורה הציבורית המפותחת והן באמצעות מונית.
מקומותיהם העליונות של מלונות באיטליה ניתן גם להשקיף באין מפריע על הנוף. כמו כן פעמים רבות שוכנים מלונות באיטליה בקרבת מרכז העיר מה שמאפשר לתייר הממוצע בילוי בחנויות הרחוב, שיטוט בלב העיר וספיגת אווירת היומיום והשגרה.

בכל בית מלון באיטליה גם יידעו להמליץ לכם על מסעדות, בתי קפה ואתרים שחובה על התייר לבקר בהם. בתי המלון ממוקמים בדרך כלל בקרבת נקודות התרבות החמות, כגון תיאטרון, מוזיאונים או אתרי תרבות ייחודיים אחרים.
בתי מלון באיטליה ידועים, בנוסף לכך, בעיצובם הייחודי והמושקע. קיימים לא מעט מלונות באיטליה המתאפיינים בשילוב של המודרני עם מרכיבים של התרבות המקומית. אולם ניתן, עם זאת, למצוא גם בתי מלון באיטליה, ובעיקר מלונות רשת הפרושים בכל העולם, השומרים על קו אופייני ואחיד של הרשת.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים באיטליה

מלונות ברומא

רומא היא אחת מערי הבירה האירופיות העתיקות ביותר ועובדה זו ניכרת לכל בעושר ההיסטורי שלה שלא ניתן להישאר אדישים אליו. נוסף לפאר האמנותי והמודרני ניתן ליהנות ברומא גם מהדברים הפשוטים יותר: מאכלים איטלקיים יוצאי דופן, פיצה וגלידה כמו שאין באף מקום אחר בעולם, בתי מלון ברומא בעלי אווירה שקשה לתאר, חנויות בגדים ונעליים מתוצרת איטלקית ושיט רומנטי לאורכו של נהר הטיבר.

כל הדרכים מובילות לרומא. הצעד הראשון במסע הן טיסות לרומא, שאורכות כארבע שעות; המסע נמשך בנסיעה אל תחנת הרכבת (Termini) ומסתיים בקניות ברחוב ויה ונטו((Via Veneto. בין האתרים הנוספים הרבים שמציעה העיר, מפורסמות במיוחד המדרגות הספרדיות(Scalinata di Piazza di Spagna, ( מאה שלושים ושמונה במספר, מזרקת טרבי (Fontana di Trevi), במימיה צוללים מטבעות רבים ומשאלות אינספור, ואתרים רבים נוספים. המבחר רב ומגוון ולכן כדאי לברר מידע על רומא בנוגע לאתרים בהם תרצו לבקר טרם הגעתכם לבירה.

למרות גודלה, רומא היא עיר נוחה במיוחד להתמצאות. בחירה נכונה של מלונות ברומא יכולה לאפשר לכם לצמצם את השימוש שלכם בתחבורה הציבורית: רוב רובם של מרכזי העניין שברומא מסודרים ממש במרכזה, ואין צורך בכיתות רגלים כדי ליהנות ממיטב הדברים שמציעים לנו החיים בכלל ורומא בפרט. מוזיקה, תרבות, אמנות, קניות ועוד, הם מנת חלקה של העיר המדהימה הזו, ומכולם תוכלו ליהנות בעזרת תכנון מוצלח. חלק חשוב מטיול מוצלח תלוי בבחירת מלונות ברומא. ישנם מלונות ברומא המציעים את חדריהם במחירים זולים יחסית וגם מלונות ברומא שהינם יוקרתיים ביותר, אך עדיין מציעים מחירים ברמה מתקבלת על הדעת. מספרם הרב של מלונות ברומא מבלבל ומקשה לעתים על הבחירה. מלונות ברומא מודעים לקושי לבחור ביניהם ובעזרת מיקומם, רמת הפינוק שלהם ומחירם, נלחמים מלונות ברומא על כיסם של התיירים.

מיקום נהדר מציע למשל בית המלון הולידיי אין Holiday Inn)). מחיר אטרקטיבי מציעים גם מלונות Ibis, בעלי שלושה כוכבים, הצנועים אך נהדרים. מלונות ברומא השייכים לרשתBest Western , מתחייבים לאווירה מיוחדת. בית מלון נוסף ברומא, הנהנה ממיקום מצוין ומציע שירות יוצא דופן, הוא מלון Intercontinental , שיש לו פריסה ארצית של מלונות באיטליה הממוקם ברוב הוד והדר במרכז העיר ומציע את חמשת כוכביו למעוניינים בחוויה מפנקת.

אז בחרו לכם מלון ברומא, וטוסו לחוויה שאין שנייה לה.

מלונות במילאנו
חופשה מושלמת מורכבת ממרכיבים רבים כמו מזג האוויר, מהלך הטיסה, האנשים שפגשנו והאוכל שאכלנו. כל אלו הם מרכיבים משתנים שאינם בשליטתנו. אך לפעמים, כל מה שאנחנו זוכרים מהחופשה האחרונה שלנו הוא רק בית המלון.ברוב היעדים הפופולאריים בעולם מוצע לתייר מגוון גדול של בתי מלון, וגם מלונות במילאנו אינם שונים.

מילאנו היא יעד תיירותי מועדף על רבים. כל מי שאסף מידע על מילאנו יודע שהיא משלבת ברחובותיה קסם רומנטי, חיי תרבות שוקקים, ביקור והצצה לתקופות היסטוריות מתולדות האנושות ונופים שאי אפשר לראות מהחלון בבית...
מלונות בורונה
חופשה מושלמת מורכבת ממרכיבים רבים כמו מזג האוויר, מהלך הטיסה, האנשים שפגשנו והאוכל שאכלנו. כל אלו הם מרכיבים משתנים שאינם בשליטתנו. אך לפעמים, כל מה שאנחנו זוכרים מהחופשה האחרונה שלנו הוא רק בית המלון.ברוב היעדים הפופולאריים בעולם מוצע לתייר מגוון גדול של בתי מלון, וגם מלונות בורונה אינם שונים.

ורונה היא יעד תיירותי מועדף על רבים. כל מי שאסף מידע על ורונה יודע שהיא משלבת ברחובותיה קסם רומנטי, חיי תרבות שוקקים, ביקור והצצה לתקופות היסטוריות מתולדות האנושות ונופים שאי אפשר לראות מהחלון בבית...
מלונות בונציה
חופשה מושלמת מורכבת ממרכיבים רבים כמו מזג האוויר, מהלך הטיסה, האנשים שפגשנו והאוכל שאכלנו. כל אלו הם מרכיבים משתנים שאינם בשליטתנו. אך לפעמים, כל מה שאנחנו זוכרים מהחופשה האחרונה שלנו הוא רק בית המלון.ברוב היעדים הפופולאריים בעולם מוצע לתייר מגוון גדול של בתי מלון, וגם מלונות בונציה אינם שונים.

ונציה היא יעד תיירותי מועדף על רבים. כל מי שאסף מידע על ונציה יודע שהיא משלבת ברחובותיה קסם רומנטי, חיי תרבות שוקקים, ביקור והצצה לתקופות היסטוריות מתולדות האנושות ונופים שאי אפשר לראות מהחלון בבית...

יעדים נוספים באיטליה

לרשימת היעדים המלאה»