חיפוש מלונות בסנטוריני

מלונות בסנטוריני

איי יוון מדהימים ביופיים ורבים טוענים שהאי סנטוריני הוא היפה שבהם. עם בתים לבנים עם גגות רעפים כחולים, ים מדהים עם חוף מפנק וצוקים פראיים, סנטוריני נראה כמו גלויה, ואכן מרבית הגלויות מאיי יוון מכילות תמונות מסנטוריני. זהו אחד היעדים הרומנטיים ביותר בעולם. לאי צורה של חצי סהר, שנוצרה כתוצאה של התפרצות הר געש קדום. חצי הסהר הוא בעצם לוע הר הגעש, הבולט מעל לפני הים.
מעבר לנוף המקסים, מלונות בסנטוריני ישלימו לכם חוויה בלתי נשכחת של נופש בסנטוריני עם אווירה נעימה, אוכל טוב והרבה אוזו.

תחבורה בסנטוריני

טיסות לסנטוריני תמצאו במהלך כל השנה במיוחד בעונות התיירות. הטיסות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות בשדה התעופה של סנטוריני. לאחר הנחיתה ניתן להגיע אל מלונות סנטוריני במונית, תחבורה ציבורית או ע"י השכרת רכב כבר בשדה התעופה.
ישנן גם הפלגות לסנטוריני, היוצאות מנמל חיפה או אשדוד. כך תוכלו אף להמשיך לאיים נוספים או למצוא מלון בסנטוריני בו תישארו כמה ימים ותחזרו בטיסה.

מלונות בסנטוריני

מלונות בסנטוריני אינם יקרים במיוחד בהשוואה למלונות במרבית ארצות אירופה. חשוב להזמין מלון בסנטוריני כבר מהארץ ובהקדם, על מנת לא להישאר ללא מקום ללינה. אפשרות נוספת היא הזמנת חבילות נופש בסנטוריני, הכוללות טיסות ובית מלון במחירים אטרקטיביים.

אטרקציות בסנטוריני

ספורט ימי וחופים – בשל מידותיו הצנועות של האי, תמיד תהיו בקרבה לאחד מחופיו המקסימים. למי שלא אוהב סתם לשבת על החוף אפשר לנסות את הספורט הימי. הרבה מלונות בסנטוריני מציעים ספורט ימי, המחירים זולים ושווה לנסות גם אם אתם לא בעניין האקסטרים.
פירה – בירתו הציורית של האי סנטוריני וככל הנראה מוקד המשיכה העיקרי לתיירים בעיר. פירה ממוקמת על קצה הצוק. בעיר ישנם מסעדות, בתי קפה וחנויות לתיירים. טיול רגלי יהיה נחמד בשעות הבוקר בהן סמטאות העיר פחות עמוסות. ולא לשכוח לראות את לוע הר הגעש.
תירה – עיר הבירה ההיסטורית של האי סנטוריני. בעיר תמצאו אתרים ארכיאולוגים מתקופות שונות. העיר שוכנת על צוק גבוה ואליו ניתן לעלות בעזרת רכבל או ברכיבה על פרדות, למשקיעים שבינינו אפשר גם לטפס אל הפסגה ברגל.