חיפוש מלונות בקוס

מלונות בקוס

על פניו, נראה קוס כמו עוד אי יווני קטן, ללא ייחוד רב. ובכל זאת, זהו אחד האיים המתויירים והפופולריים ביוון, עם חופים נקיים ומים תכולים. האי נחשב ליעד מועדף לצעירים, עם מסיבות חוף מטורפות וחיי לילה תוססים במיוחד. קיים מגוון רחב מאוד של מלונות בקוס, הפזורים לאורך החופים ובעיירות. בין בתי המלון השונים תמצאו קלאבים, מלונות הכל כלול ומלונות יוקרה, וכמובן גם מלונות זולים המתאימים במיוחד לחופשה עם החבר'ה, שהשינה מעניינת אותם קצת פחות. בשנים האחרונות, נופש בקוס הפך למבוקש, ובחודשי הקיץ תוכלו למצוא הרבה חבילות נופש הכוללות מלון בקוס וכרטיסי טיסה.
טיסות לקוס נוחתות בשדה התעופה שבאי, וניתן למצוא טיסות ישירות, בעיקר בעונת התיירות. האי שוכן קרוב לחופיה המערביים של טורקיה, ועקב הקרבה לארץ, דילים לקוס נחשבים לזולים באופן יחסי, ושווים לכל כיס.

נופש ולינה בקוס

מלונות ביוון ידועים מזה שנים במבחר הגדול שלהם ובמחירים התחרותיים. לאחרונה, נפתחו בה הרבה מלונות הכל כלול וקלאבים, כתחרות לטורקיה ומענה לביקוש הרב בקרב תיירים מהארץ ומהעולם. מלונות בקוס מגיעים בכל הגדלים, הסוגים והדירוגים. ניתן למצוא מלונות מפוארים של רשתות מובילות כמו מלון הילטון קוס, לצד קלאבים ומלונות הכל כלול רבים המתאימים למשפחות, לצעירים ולזוגות. בנוסף, ניתן לתכנן גם נופש לצעירים, כאשר תמצאו באתר גם מגוון רחב של מלונות זולים בקוס ומלונות 3 כוכבים.

מה לעשות בקוס

ניתן לבלות חופשה בקוס במגוון דרכים. זהו יעד בטן-גב נפלא, עם החופים המפורסמים, ומאחר ומדובר באי קטן, ניתן לנוע ממקום למקום בקלות ע"י השכרת רכב, קטנוע, או נסיעה במונית או באוטובוס. צעירים רבים מגיעים לאי ליהנות ממסיבות החוף המפורסמות ומחיי הלילה שהוא מציע. זהו גם יעד מבוקש של נופש למשפחות, כאשר במקרים רבים, מלונות בקוס מספקים את כל צרכי החופשה של כולם. בנוסף, חשוב להזכיר שמדובר באי עם היסטוריה עשירה ואתרים ארכיאולוגיים רבים, ומומלץ גם לטייל בו וללמוד קצת על ההיסטוריה היוונית שהתרחשה בו.

חופי הים של קוס

האי מוקף ב-112 ק"מ של חופים, וידוע במגוון צורות הנוף הדרמתיות שבו כמו מפרצים רבים וגבעות סלעיות. יש מספר חופים מוכרים שמומלץ לבקר בהם –
  • חוף טיגאקי – חוף מוכר מאוד הנמצא בסמוך למרכז העיר.
  • חוף מרמרי – שבו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של ספורט ימי משגע.
  • חוף ת'רמה – בחוף זה מצויים מעיינות חמים וצבע החול שלו כהה ומיוחד.
  • חוף קארדמנה – גם כאן מדובר בחוף מוכר, אולי מעט פחות מטיגאקי.