חיפוש מלונות בכרתים
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מזג האויר בכרתים

רביעי חמישי שישי
מעונן חלקית בהיר בהיר
מעונן חלקית בהיר בהיר
11°C 17°C 10°C 18°C 9°C 18°C

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

תוכן וידאו

מלונות בכרתים

האי כרתים תמיד היווה מוקד משיכה, פעם צבאות וכובשים והיום מלונות בכרתים נכבשים פעם אחר פעם על ידי תיירים במקום. אינספור תרבויות קדומות קמו ונפלו בכרתים, והשאירו חותמן על האי המרהיב הזה, שהוא הגדול באיי יוון. בכל מלון בכרתים תמצאו תמונות שמציגות אתרים היסטוריים כאלה ואחרים ברחבי האי. בכרתים תמצאו מגוון של אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה. לעוד מידע תמיד אפשר לפנות אל מגוון מלונות בכרתים ומחלקות המידע ישלחו אתכם אל האתרים החשובים באי.

תחבורה בכרתים

טיסות לכרתים יוצאות מנתב"ג ונוחתות בשדה התעופה שבעיר המרכזית באי - הרקליון. טיסות ליוון אינן ארוכות ומתאימות גם לילדים קטנים ומבוגרים שלא יכולים לסבול טיסה ארוכה. מוניות הן ככל הנראה צורת התחבורה הנוחה באי, אם כי ישנם גם אוטובוסים וניתן כמובן לשכור רכב, שכן זהו אי גדול והמרחקים עשויים להיות גדולים. כבכל יוון, כל בית מלון בכרתים ישמח לעזור לכם בהשכרת מונית ונהג ליום שלם – המחירים לא גבוהים ומדובר באפשרות נוחה במיוחד.

מלונות בכרתים

מלונות בכרתים, כמו הרבה מלונות ביוון, כוללים אוכל ושירות מהטובים בעולם. היוונים קלטו בדיוק מה צריך התייר המערבי או הישראלי והם דואגים שכל אחד יצא מהמלון עם חיוך גדול. חלקם מציעים אף חוויית הכל כלול, בדומה לקלאבים בקפריסין ובארצות אחרות.
כמעט כל מלון בכרתים מעסיק צוות שישמח לעזור לכם לתכנן מסלולי טיול באי או להמליץ לכם על אטרקציות באיים הסמוכים.
מלונות בכרתים מדורגים בשיטת הכוכבים המוכרת וחשוב לברר עוד מהארץ אילו שירותים ניתנים במלון, מה חינם, מה לא ועוד פרטים – כדי שלא תופתעו ביוון. אתר איסתא מציע מגוון רחב של חבילות נופש בכרתים, המאפשרות לכם לסגור את כל פרטי החופשה בחבילה אחת ובמחיר משתלם.

אטרקציות בכרתים

חופים וספורט ימי – חופי כרתים נחשבים ליפים ונקיים ומומלץ לטייל בחופים ולא להיצמד דווקא לחוף אחד. כל מלון בכרתים יציע לכם ספורט ימי, אך לפני שאתם שוכרים אופנוע ים או כל פעילות אחרת בררו בכמה מקומות.
אתרים ארכיאולוגיים – כרתים היווה חלק מרכזי בהתפתחותן של תרבויות קדומות רבות, ואתרים מרהיבים רבים שרדו בו.
הרקליון – אם תשאלו עובדי מלון בכרתים מה הם ממליצים לכם לעשות באי, כולם ישלחו אתכם אל העיר המרכזית באי. בעיר תמצאו כל מה שתיירים מחפשים - חנויות למתנות, בתי קפה וכמובן חיי ליל תוססים.