חיפוש מלונות במינכן

מלונות במינכן

מינכן היא אחת הערים היפות באירופה והמוני תיירים מגיעים אליה מכל העולם. בירת בוואריה היא גם אחת הערים הגדולות בגרמניה והיא מהווה אחת הערים המרכזיות מבחינה תרבותית וכלכלית.
יש הרבה מלונות במינכן ולמרות זאת בעונות התיירות אין מקום גם באחרון המלונות.
מעבר למבנים ההיסטוריים, המוזיאונים, שלל האטרקציות ושטחי הטבע, מינכן משמשת כתחנת מעבר לארצות אחרות באירופה.

תחבורה במינכן

טיסות למינכן יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות בשדה התעופה פרנץ יוזף שטראוס.. הטיסה נמשכת כ-4 שעות. מערכת מסודרת של רכבות, אוטובוסים ומוניות יעזרו לכם להגיע אל שלל מלונות במינכן בקלות רבה.
בכל בית מלון במינכן תמצאו עובדים שיסבירו לכם באדיבות איך להגיע ואיך לחזור. אין צורך לשכור נהג, את רוב הנסיעות אפשר לעשות במונית או ברכבת. אם נתקעתם תמיד אפשר לפנות לתושבי מינכן שיעזרו לכם למצוא את האוטובוס חזרה למלון. השכרת רכב במינכן היא גם אופציה והכבישים נוחים, איכותיים ומשולטים היטב.

מלונות במינכן

הרבה מלונות במינכן נמצאים במצב של תפוסה מלאה במשך מרבית ימות השנה. אנשי עסקים ותיירים עולים ויורדים מטיסות המשך ולעתים ההמתנה היא לילה במינכן. לכן לא כדאי לחכות לרגע האחרון ולשלם יותר, הזמינו מלון במינכן ביחד עם הזמנת הטיסות.
במרבית המקרים, מלונות בגרמניה עשויים להיות הוצאה גדולה. צעירים או זוגות שרוצים לחסוך, יכולים לחפש באינטרנט ובעזרת אתר איסתא לחפש מלונות זולים במינכן, וכך להוציא יותר כסף על קניות ומוזיאונים ופחות על לינה.

אטרקציות במינכן

מלונות במינכן יעזרו לכם להגיע לכל מוזיאון או טירה שיש במינכן ובערים נוספות. אם לא בא לכם להסתבך, כמעט כל בית מלון במינכן יעשה עבורכם את הסידורים הנחוצים, כמו הזמנת מונית למקום וחזרה, וגם הזמנת מקום למסעדה שנמצאת לא רחוק - לכם נשאר רק ליהנות.
במינכן מספר מוזיאונים חשובים - מוזיאון המדע הוא אחד המוזיאונים הגדולים בעולם שקשורים למדע וטבע ומבקרים בו למעלה ממיליון איש בשנה. מוזיאון נוסף הוא רזידנט מינכן - מוזיאון חשוב ששום חובב אומנות לא יפספס. מבנה המוזיאון היה פעם ארמון של מלכת ומלך בוואריה.
כדורגל – גרמניה היא ארץ עם תרבות ספורט. מינכן היא ביתה של קבוצת באיירן מינכן, אחת הקבוצות המצליחות באירופה. משחק של הקבוצה ייתן לחופשה שלכם מימד נוסף וכמה שעות של בילוי והנאה. אחרי משחק הכדורגל אפשר לבקר בכפר האולימפי בו נרצחו 11 ספורטאים ישראלים באולימפיאדת מינכן.
הגן האנגלי – אם ברצונכם להירגע לתפוס קצת שלווה ושמש, הגן האנגלי הוא המקום עבורכם. בגן מסלולי הליכה, גנים מטופחים, פינות ישיבה, אגמים ובעלי חיים כמו ברבורים וברווזים.
דכאו – כ-20 ק"מ ממינכן נמצאת העיר דכאו, שם היה מחנה הריכוז הראשון אליו נלקחו יהודים – זהו אתר מורשת יהודית חשוב.

מינכן היא עיר נהדרת לטיולים, היא מתאימה עבור צעירים, זוגות ואף משפחות – שייהנו ממבחר עשיר של מלונות במינכן. איסתא מציעה מגוון חבילות נופש במינכן הכוללות טיסות ומלונות במחירים אטרקטיביים.