חיפוש מלון בהונג קונג

איפה לישון בהונג קונג


איפה לישון בהונג קונג היא אחת השאלות המרכזיות העומדות בפני כל תייר או איש עסקים המגיע לביקור. הונג קונג, להבדיל למשל מתאילנד, פחות מוכרת בקרב התיירים ולעומת זאת מאוד פופולארית בקרב אנשי העסקים. הונג קונג מציעה למבקריה אקלים עסקי אטרקטיבי במסגרתו נחתמים חוזים ומתבצעות עסקאות גדולות מידי יום. לפני שאתם נוחתים בהונג קונג מומלץ לתכנן את הביקור כך שיסגור לכם את כל הקצוות בצורה מושלמת. ראשית, כמובן שהגדרת מטרת הנסיעה היא המפתח למציאת מלון בהונג קונג שיהיה תפור למידותיכם. האם מדובר למשל רק על עצירת ביניים של 24 שעות? פגישת עסקים או אולי מספר ימי חופש? בנוסף, מומלץ מאוד לברר את המיקום של בית המלון ביחס לאזור בו תשהו. לאחר שסימנתם לעצמכם את האזור בו תשהו, תוכלו להתרכז במשימה העיקרית – בחירת מלונות בהונג קונג, שיאפשרו לכם ליהנות ולנוח כמו שצריך.

חיבור קסום בין מזרח למערב

כלל האצבע אומר שככל שמתקרבים יותר למרכז האי כך המחירים של המלונות יהיו יקרים יותר, וככל שמתרחקים ממנו לכיוון האיים והטריטוריות החדשות המחירים יורדים. מלונות בהונג קונג קיימים בשפע, ונעים מהמפוארים, דרך המיוחדים ועד לזולים שביניהם, אם יודעים היכן לחפש. הונג קונג מחברת בהרבה מובנים בין המזרח למערב. ניתן לראות זאת למשל בלא מעט מלונות, המשלבים בין עיצוב מהמזרח הרחוק לעיצוב מערבי. בכלל, נדמה שבהונג קונג מאוד אוהבים להדגיש את השילוב הזה בין מזרח למערב, המעניק לו הרבה מן הקסם והאקזוטיות. להבדיל מלא מעט מקומות במזרח בהם תיירים מערביים מתקשים לדבר עם המקומיים, ולא פעם חווים תסכול בשל כך, בהונג קונג שתי השפות הרשמיות הן אנגלית וסינית (מנדרין), כך שכל מי שהתכוון לבוא עם מילון כיס במנדרין יוכל ליהנות מהאתגר (המאוד גדול) של השפה, אולם מעבר לכך יוכל ליהנות מהשפה האנגלית בכל מקום.

אזורים מומלצים בהונג קונג

מרכז האי הונג קונג הינו מרכז עסקים בינלאומי מהגדולים ביותר בעולם. אם הגעתם למטרת פגישות עסקיות או השתתפות בכנסים תרצו ודאי ללון באיזור הזה הנמצא בקרבת מרכז הקונגרסים והתערוכות. בשל כך המלונות באיזור האי הונג קונג הם גם היקרים יותר. מלונות במחירים סבירים יותר תוכלו למצוא באיים שסביב לו, כגון לנטאו, או מקאו שהיא גם בירת ההימורים של הונג קונג. המלונות הזולים יותר בהונג קונג נמצאים באיזור קאולון ובטריטוריות החדשות. אלה מלונות נפלאים, אך תצטרכו לקחת בחשבון נסיעות ארוכות ברכבת. אזורים אלה הינם שטחים חקלאיים ברובם ומלאי טבע ונוף ונהדרים לתייר המטייל בהם. תוכלו לבקר בהם במקדשים עתיקים ובכפרים מרהיבים. קאולון סיטי הינה מרכז בילוי ועירונית יותר בדומה להונג קונג. אזור צים שה טאו שבקאולון עמוס בקניונים, מסעדות, פאבים, מוזיאונים ומקומות בילוי. לא משנה היכן תבחרו לשהות, מומלץ מאד להזמין מקומות מראש במלונות משום שהונג קונג עמוסה מאד בכל ימות השנה.

מקום מפגש לאנשי עסקים

הונג קונג מפורסמת מאוד בקרב אנשי העסקים. בעלי עסקים רבים (כולל מישראל) נוסעים להונג קונג ואפילו מעתיקים את משרדיהם אל המושבה האטרקטיבית, שהייתה עד שנת 1997 מושבה בריטית. בשנת 1997 הושבה הונג קונג לריבונות סין, ולמרות זאת נותרו בה סממנים רבים לתרבות הבריטית, לרבות נהיגה בצד שמאל של הכביש, ראו הוזהרתם. למרות שבהונג קונג חיים כ-7 מיליון נפש בלבד (כמו בישראל), מעמדה המרכזי של הונג קונג בקהילה העסקית אינו מוטל בספק. אזור הקונגרסים של הטריטוריה האוטונומית הזו משמש ללא הרף כמקום מפגש לאנשי עסקים וחברות שונות בעלות מכנה משותף.
 

מומלץ מאוד לבקר

לסיכומו של עניין, הונג קונג היא פלא תרבותי, בתוך מדינה, המשלבת כלכלה חזקה עם מסורת עתיקה וחוכמה מסתורית. בבואכם לבחור מלונות בהונג קונג, דעו שהם לא יאכזבו אתכם. לא רק שהמלונות בהונג קונג עומדים בסטנדרט של כל מלון מערבי מכובד, הם גם נותנים לאורחיהם בונוס -  שילוב מיוחד בין הסגנון הסיני והסגנון המערבי, היוצרים יחד מארג מהמם של צבעים, תרבויות, ניחוחות ואווירה קסומה. מבחינת המבחר והמגוון, מלונות בהונג קונג מציעים לכם שפע ומגוון רחב. וזכרו -  ברגע שאתם יודעים מהו האזור בהונג קונג בו אתם מתעתדים לבקר, ההחלטה בדבר המקום בו תשהו הופכת לקלה ונוחה הרבה יותר. תבלו!