חיפוש מלונות במלטה

מלונות במלטה

מלטה היא מדינת איים קטנטונת בים התיכון, בין המגף של איטליה לחופי צפון אפריקה. נופש במלטה זו אלטרנטיבה מצוינת לחופשה בים התיכון, בדומה לאיי יוון ולאיטליה, אך עם כמה מאפיינים ייחודיים. עיר הבירה, ולטה, היא עיר נמל עתיקה ומשומרת להפליא, אשר הנמל שלה וחומותיה מהווים שער כניסה מרהיב אל האי. במרוצת השנים הולכת והופכת המדינה הקטנה הזו לפופולרית ביותר בקרב תיירים, והיא מציעה שילוב מנצח של עיירות ציוריות, אטרקציות לכל המשפחה וחופי ים שטופי שמש. ישנם הרבה מלונות במלטה בכל הרמות, הדירוגים והמחירים, ובגלל שמדובר ביעד לא רחוק, ניתן למצוא דילים למלטה במחירים שווים לכל כיס.

נופש מגוון

מי שמגיע למלון אינטרקונטיננטל יכול לראות מהי יוקרה ומהו אירוח ברמה הגבוהה ביותר. גם מלון קורינתיה שנמצא במפרץ סיינט ג'ורג' הוא מלון בן 5 כוכבים הצמוד לחוף יפהפה ובסמוך אליו מרכז קניות ומקומות בילוי שונים. מאחר ותמיד חשוב לנו ליהנות מגיוון של כל שירות שאנו אמורים לקבל הרי שגם בתחום המלונאות במלטה אנו יכולים לראות כיצד מלונות צנועים יותר מתווספים לאפשרויות הבחירה של כל תייר ויוצרים גיוון חשוב ביותר. אם ניקח למשל את מלון אקסליסיור נוכל לראות כיצד מלון יכול להיות מדורג נמוך בצורה יחסית ברמת התיירות שלו אך גם להיות כזה ששם דגש רב על אירוח איכותי. הניקיון, ההקפדה, היחס האישי, ועוד אלמנטים חשובים אחרים בתחום האירוח הם כאלו שזוכים להתייחסות רצינית ע"י מנהלי ועובדי המקום. אקסליסיור הוא אחד מאותם מלונות במלטה שיודעים כיצד לא לאכזב אף לקוח שלהם. גם מיקומו, בסמוך למרכז, מעניק לו עוד יתרון חשוב. גיוון הוא גם עניין של תוספות מסוימות ואם מלון כלשהו קרוב גם לחלק מאותם בתי קזינו במלטה הרי שיכול להיות שהדבר מהווה יתרון עבור תיירים מסוימים.

מיקום בית המלון

אם כבר הזכרנו את נושא המיקום החשוב הרי שנוכל לפגוש עוד מלונות שמיקומם הוא בהחלט דבר שצריך להתייחס אליו. טיסות למלטה מביאות תיירים המחפשים להם מלונות הממוקמים באזורים או במרכזים נוחים. מלון דולמן למשל הוא מלון איכותי ונוח אך הוא ממוקם רחוק מעיר הבירה של מלטה, ולטה. כך הוא לא נוח כל כך למי שמעוניין להגיע למרכזי בילוי ותיירות שונים. אך חשוב לדעת שמדובר במלון עם חוף ים פרטי, 4 בריכות שחייה, אוכל טוב, ותחנת אוטובוס מרכזית הסמוכה אליו שממנה אפשר להגיע לכל נקודה באי. לכן ההחלטה היא אישית לגמרי ויש כאלו שייהנו במלון זה לעומת אחרים שיעדיפו מלון קרוב יותר.