תכנון חופשה

מפת העולם

מתלבטים לאן לצאת לחופשה? כבר בחרתם? הזמנתם? תמיד חשוב, ואף פעם לא מאוחר, לחקור, לחפש ולקרוא אודות היעד אליו אתם טסים. מדריך הערים של איסתא מרכז עבורכם אלפי אטרקציות, מסעדות, טיפים חשובים ושאר נקודות עניין בעשרות ערים פופולריות ברחבי העולם. בעזרת תצוגת מפת העולם שלנו תוכלו לאתר כל יעד שתרצו, ללמוד על היעד ולדעת מידע חשוב כמו המטבע בו משתמשים, מהו המתח החשמלי ומה מזג האוויר שם.

מפת עולם
במדריך הערים שלנו תמצאו עמוד ייעודי לכל אחת מן הערים הפופולריות, עם רשימה מפורטת של אטרקציות, מסעדות, מרכזי קניות, חיי לילה ועוד. מפת העולם מאפשרת לכם לאתר את היעד שלכם, וללמוד מהם הדברים החשובים שיש לעשות בו, בנוסף למידע שימושי רב. מפה עולמית זו נועדה לעזור לכם להכיר מפות ערים שונות ברחבי העולם, ובמידת הצורך גם את האזורים הסובבים אותן. כך תוכלו לתכנן את חופשתכם ואת מסלול הטיול שלכם, ולראות אתרי תיירות ביתר קלות גם אם תכננתם לצאת לחופשה רגועה.
בעזרת מפת עולם זו, תלמדו על האתרים התיירותיים החשובים בכל יעד, ותוכלו לאתרם על מפת העיר באופן כמעט ומדויק. תוכלו לרשום את הכתובת ולראות את המיקום של כל אטרקציה, מסעדה, שוק או מועדון לילה בערים פופולריות כמו ברצלונה או ניו יורק. בנוסף, תוכלו להשתמש גם באפליקציה של איסתא למכשיר ה-iPhone, המכילה מידע מתוך מדריך הערים, והולכת אתכם לכל מקום, גם בחו"ל. כך תוכלו לחסוך בהוצאות מיותרות של כספים על ספרי תיירות שנעשה בהם שימוש אחד וזהו.

מפות ערים
עמוד זה מציג לכם אטלס מדינות בו תוכלו להיעזר ולאמוד מרחקים בין יעדים, לבחור מסלולי טיול בין ערים וארצות ובחרו את החופשה המושלמת. אם בחרתם בעיר אחת ספציפית, או במספר ערים פופולריות, מפת העולם של איסתא מאפשרת לכם למצוא את מיקומן של ערים שונות בעולם בדיוק רב. המפה מאפשרת לכם לשבת ולהתרווח, תוך כדי שאתם מאתרים בקלות את היעדים המועדפים עליכם, קוראים מידע שימושי על ברלין, לומדים את מפת ברצלונה, בוחנים אטרקציות בלונדון, מאתרים מרכזי קניות בניו יורק בשביל המתנות ואולי אף בוחרים מסעדות בפריז על מנת להפוך כל חופשה בחו"ל למושלמת עוד לפני שהתחלתם לארוז.