מזג אויר בלונדון
דגל בריטניה
Greenwich Mean Time 03:24
מטבע מקומי: לירה סטרלינג - ₤
סיכוי לגשם 1°C-8°C
שפה: אנגלית
אירועים לונדון
מתח חשמל: 230V

מזג האוויר בלונדון

בריטניה
שלישי רביעי חמישי שישי שבת ראשון
סיכוי לגשם סיכוי לגשם מעונן חלקית גשם מקומי עננות גבוהה סיכוי לגשם
סיכוי לגשם סיכוי לגשם מעונן חלקית גשם מקומי עננות גבוהה סיכוי לגשם
2°C 9°C 4°C 9°C 6°C 12°C 5°C 11°C 3°C 9°C 3°C 10°C
מזג אוויר בלונדון
לפני הגעה ליעד הטיול הבא שלכם, הקדישו מספר דקות ולמדו על מזג האוויר הצפוי במקום. יעדים כמו לונדון נוטים להיות שונים מישראל במזג האוויר המקומי. תחזית מזג אוויר בלונדון היא מידע חשוב שיעזור לכם לבנות תוכנית טיול מעניינת ומגוונת. ללא ידיעת מזג האוויר בלונדון אתם עלולים למצוא את עצמכם במונסונים או בקור עז. מזג אוויר הינו מרכיב חיוני מאוד אם אתם מתכננים חופשת סקי או טיול שכולל הליכה ושינה בשטח.
אם אתם יודעים על תקופה בה אתם בחופש, בררו קודם מה תחזית מזג האוויר לונדון ורק לאחר מכן שאלו את עצמכם האם מזג אוויר מתאים או שכדאי לבחור יעד אחר בו מזג האוויר מתאים לכם.

תחזית לונדון
תחזית לונדון משתנה מדי יום והטמפרטורות עלולות לקפוץ למעלה או למטה בהתאם לעונה.
שימו לב שככל שתבדקו באתר איסתא את התחזית קרוב יותר למועד הטיסה ללונדון ככה תוכלו לדעת ביתר ביטחון איזה סוג ביגוד לקחת.

מזג האוויר בבריטניה
מזג אוויר לונדון משתנה לא רק בעונות, אם עליתם להר גבוה או ירדתם לעמק תגלו שלא רק הנוף השתנה. נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון - מזג אוויר בריטניה שונה מחבל ארץ אחד לשני, כך שאם אתם מתכננים טיול הליכה בשטח הכולל שינה בררו קודם את תחזית לונדון בפילוח לכל אזורי הטיול המתוכננים.

בירור תחזית מזג האוויר לפני הנסיעה
אחרי שהפנמנו שמזג אוויר הוא גורם מכריע, כל שנותר לנו הוא לברר מה מזג אוויר בלונדון ולהתחיל לטייל. נושא האקלים הוא אחד החשובים בתכנון הטיול, לכן באתר תמצאו את כל המידע הדרוש על מזג אוויר לונדון באתר איסתא.
גם לאחר שביררתם באתר על תחזית מזג האוויר בשבוע הקרוב , בדקו פעם נוספת ביום היציאה לטיול – אולי יחולו הפתעות. תחזית איננה מדע מדיוק, אמינות התחזית מתחזקת ככל שהתאריך קרוב יותר. לכן מומלץ גם לאחר הנחיתה לבדוק בעיתונים או בטלוויזיה או באתר איסתא האם יש שינויים.

חופשה משפחתית בלונדון
תחזית מזג אוויר לונדון, בריטניה יכולה להשפיע מאוד על תכנון חופשה משפחתית עם ילדים, אם מזג האוויר בלונדון יהיה גשום וסוער יהיה קשה יותר לטייל בחוץ עם הילדים הקטנים ולכן אולי כדאי לבחור אתרים סגורים אשר יגרמו למזג האוויר לא להפריע לנו במהלך חופשה משפחתית עם הילדים.