מזג אויר בירושלים
דגל ישראל
GMT + 2 02:15
מטבע מקומי: שקל חדש - ₪
סיכוי לגשם 4°C-10°C
שפה: עברית
אירועים ירושלים
מתח חשמל: 230V

מזג האוויר בירושלים

ישראל
חמישי שישי שבת ראשון שני שלישי
סיכוי לגשם מעונן חלקית עננות גבוהה מעונן גשם מקומי סופות רעמים
סיכוי לגשם מעונן חלקית עננות גבוהה מעונן גשם מקומי סופות רעמים
4°C 10°C 4°C 8°C 6°C 9°C 6°C 11°C 4°C 8°C 3°C 8°C
מזג אוויר בירושלים
לפני הגעה ליעד הטיול הבא שלכם, הקדישו מספר דקות ולמדו על מזג האוויר הצפוי במקום. מזג האוויר בירושלים עשוי להיות שונה מהמקום ממנו אתם מגיעים, במיוחד בעונת הקיץ. תחזית מזג אוויר בירושלים היא מידע חשוב שיעזור לכם לבנות תוכנית טיול מעניינת ומגוונת. ללא ידיעת מזג האוויר בירושלים אתם עלולים למצוא את עצמכם בחום עז ולחות גבוהה, או לחילופין בגשמים חזקים ואף קור מקפיא.
אם אתם יודעים על תקופה בה אתם בחופש, בררו קודם מה תחזית מזג האוויר ירושלים ורק לאחר מכן שאלו את עצמכם האם מזג אוויר מתאים או שכדאי לבחור יעד אחר בו מזג האוויר מתאים לכם.

תחזית ירושלים
כאמור, מזג אוויר ירושלים עשוי להיות שונה מהעיר ממנה אתם מגיעים. תחזית ירושלים משתנה מדי יום והטמפרטורות עלולות לקפוץ למעלה או למטה בהתאם לעונה.
שימו לב שככל שתבדקו באתר איסתא את התחזית קרוב יותר למועד הטיסה לירושלים ככה תוכלו לדעת ביתר ביטחון איזה סוג ביגוד לקחת.

מזג האוויר בישראל
מזג אוויר ירושלים משתנה לא רק בעונות, כאשר באזור החוף הלחות עשויה להיות גבוהה אפילו יותר. נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון - מזג אוויר ישראל שונה מחבל ארץ אחד לשני, כך שאם אתם מתכננים טיול הליכה בשטח הכולל שינה בררו קודם את תחזית ירושלים בפילוח לכל אזורי הטיול המתוכננים.

בירור תחזית מזג האוויר לפני הנסיעה
אחרי שהפנמנו שמזג אוויר הוא גורם מכריע, כל שנותר לנו הוא לברר מה מזג אוויר בירושלים ולהתחיל לטייל. נושא האקלים הוא אחד החשובים בתכנון הטיול, לכן באתר תמצאו את כל המידע הדרוש על מזג אוויר ירושלים באתר איסתא.
גם לאחר שביררתם באתר על תחזית מזג האוויר בשבוע הקרוב , בדקו פעם נוספת ביום היציאה לטיול – אולי יחולו הפתעות. תחזית איננה מדע מדיוק, אמינות התחזית מתחזקת ככל שהתאריך קרוב יותר. לכן מומלץ גם לאחר הנחיתה לבדוק בעיתונים או בטלוויזיה או באתר איסתא האם יש שינויים.

חופשה משפחתית בירושלים
תחזית מזג אוויר ירושלים, ישראל יכולה להשפיע מאוד על תכנון חופשה משפחתית עם ילדים, אם מזג האוויר בירושלים יהיה גשום וסוער יהיה קשה יותר לטייל בחוץ עם הילדים הקטנים ולכן אולי כדאי לבחור אתרים סגורים אשר יגרמו למזג האוויר לא להפריע לנו במהלך חופשה משפחתית עם הילדים.