מזג אויר בברצלונה
דגל ספרד
GMT + 1 01:19
מטבע מקומי: אירו - €
בהיר 8°C-16°C
שפה: ספרדית
אירועים ברצלונה
מתח חשמל: 230V

מזג האוויר בברצלונה

ספרד
חמישי שישי שבת ראשון שני שלישי
בהיר סיכוי לגשם מעונן חלקית מעונן חלקית מעונן בהיר
בהיר סיכוי לגשם מעונן חלקית מעונן חלקית מעונן בהיר
11°C 19°C 8°C 14°C 6°C 14°C 10°C 16°C 10°C 16°C 8°C 17°C
מזג אוויר בברצלונה
לפני הגעה ליעד הטיול הבא שלכם, הקדישו מספר דקות ולמדו על מזג האוויר הצפוי במקום. יעדים כמו ברצלונה נוטים להיות שונים מישראל במזג האוויר המקומי. תחזית מזג אוויר בברצלונה היא מידע חשוב שיעזור לכם לבנות תוכנית טיול מעניינת ומגוונת. ללא ידיעת מזג האוויר בברצלונה אתם עלולים למצוא את עצמכם במונסונים או בקור עז. מזג אוויר הינו מרכיב חיוני מאוד אם אתם מתכננים חופשת סקי או טיול שכולל הליכה ושינה בשטח.
אם אתם יודעים על תקופה בה אתם בחופש, בררו קודם מה תחזית מזג האוויר ברצלונה ורק לאחר מכן שאלו את עצמכם האם מזג אוויר מתאים או שכדאי לבחור יעד אחר בו מזג האוויר מתאים לכם.

תחזית ברצלונה
תחזית ברצלונה משתנה מדי יום והטמפרטורות עלולות לקפוץ למעלה או למטה בהתאם לעונה.
שימו לב שככל שתבדקו באתר איסתא את התחזית קרוב יותר למועד הטיסה לברצלונה ככה תוכלו לדעת ביתר ביטחון איזה סוג ביגוד לקחת.

מזג האוויר בספרד
מזג אוויר ברצלונה משתנה לא רק בעונות, אם עליתם להר גבוה או ירדתם לעמק תגלו שלא רק הנוף השתנה. נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון - מזג אוויר ספרד שונה מחבל ארץ אחד לשני, כך שאם אתם מתכננים טיול הליכה בשטח הכולל שינה בררו קודם את תחזית ברצלונה בפילוח לכל אזורי הטיול המתוכננים.

בירור תחזית מזג האוויר לפני הנסיעה
אחרי שהפנמנו שמזג אוויר הוא גורם מכריע, כל שנותר לנו הוא לברר מה מזג אוויר בברצלונה ולהתחיל לטייל. נושא האקלים הוא אחד החשובים בתכנון הטיול, לכן באתר תמצאו את כל המידע הדרוש על מזג אוויר ברצלונה באתר איסתא.
גם לאחר שביררתם באתר על תחזית מזג האוויר בשבוע הקרוב , בדקו פעם נוספת ביום היציאה לטיול – אולי יחולו הפתעות. תחזית איננה מדע מדיוק, אמינות התחזית מתחזקת ככל שהתאריך קרוב יותר. לכן מומלץ גם לאחר הנחיתה לבדוק בעיתונים או בטלוויזיה או באתר איסתא האם יש שינויים.

חופשה משפחתית בברצלונה
תחזית מזג אוויר ברצלונה, ספרד יכולה להשפיע מאוד על תכנון חופשה משפחתית עם ילדים, אם מזג האוויר בברצלונה יהיה גשום וסוער יהיה קשה יותר לטייל בחוץ עם הילדים הקטנים ולכן אולי כדאי לבחור אתרים סגורים אשר יגרמו למזג האוויר לא להפריע לנו במהלך חופשה משפחתית עם הילדים.