טיסות לפולין
טיסות זולות לפולין
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על פולין

פולין מציעה למבקרים בה נופים כפריים, שלל טירות מרהיבות ויערות ירוקים. כמובן שמי שמעוניין יכול לשלב גם ביקור במחנות ההשמדה בפולין ובשרידי הגטאות ממלחמת העולם השנייה.
פולין מהווה יעד מבוקש עבור ישראלים רבים בעיקר בגלל ההיסטוריה המשותפת של שני העמים, אם כי בשנים האחרונות היא גם החלה להציע אטרקציות תיירותיות רבות. טיסה לפולין מהארץ נמשכת בערך כ- 3 שעות מרגע ההמראה.

טיסות לפולין

ישנן שתי חברות תעופה שמציעות טיסות לפולין על בסיס יומי קבוע. החברות הן אל על ולוט הפולנית. ישנן הרבה טיסות לפולין שיוצאות במסגרת סיורי שורשים חינוכיים, עובדה שמשאירה לא מעט כרטיסים עודפים במחירי מציאה. כמו כן, ישנם מי שמזמינים טיסות לפולין כחלק מחיבור מספר טיסות בדרך ליעד אחר.
הדרך הטובה ביותר להזמין כרטיס טיסה לפולין זה ישירות מול חברת התעופה. אם כי בגלל הביקוש הער, סוכנויות הנסיעות מציעות כל הזמן דילים אטרקטיביים של טיסות זולות לפולין, ביניהן איסתא. כמו כן, ניתן לדוג מהאינטרנט לא מעט הצעות של טיסות זולות לפולין, חשוב רק לוודא מה הן כוללות ובעיקר מה הן לא כוללות.
לידיעתכם, ניתן להזמין טיסה לפולין מכל עיר מרכזית באירופה, כחלק מטיול משולב. בהרבה מקרים ניתן לרכוש כרטיס טיסה לפולין ולשנות את הרכבו לטובת טיסות המשך. רכישה של כרטיס טיסה לפולין מסוכן נסיעות מורשה תקל מאוד בהכנסת שינויים בהרכב של הוואוצ'ר.

שדות תעופה ודרכי הגעה 

בפולין קיימים עשרות שדות תעופה בינ"ל פעילים. השדות המרכזיים נמצאים בוורשה הבירה, בקרקוב וכן בלודג'. במהלך השנה יוצאות גם לא מעט טיסות צ'ארטר במסגרת מסעות עלייה לקבר של העדה החרדית.
חברת Polkexpress מפעילה שירות אוטובוסים מנמלי התעופה המרכזיים לרוב הערים המרכזיות במדינה. כמו כן, בכל שדה מרכזי פועלים קווי אוטובוסים סדירים שדרכם ניתן להגיע אל ומהשדה. כמובן ניתן למצוא שירותי מוניות והשכרת רכב כמקובל בכל מדינה אירופאית מתקדמת, בעיקר אחרי האירוח של היורו 2012.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים בפולין

טיסות לורשה
וורשה היא העיר הגדולה ביותר בפולין, העיר ממוקמת כ-350 קילומטר מחופי הים הבלטיעל גדות נהר הוויסלה, נכון לדצמבר 2010 רשומים בעיר מעל למיליון וחצי תושבים ובשטחה המטרופוליטאני שלושה מיליון תושבים. שטחה של העיר הוא כ-516.9 קמ"ר, ושטחו של אגד הערים הוא כ-6,100.43 קמ"ר. בשנת 1980העיר העתיקה של וורשה הוכרזה כאתר מורשת עולמיתעל ידי ארגון אונסק"ו.   וורשה היא העיר השמינית בגודלה באיחוד האירופי, אקלים העיר הוא בין יבשתי ומתאפיין בהבדלים גדולים בין העונות. בחורף קר ומושלג ואילו בקיץ חמים. התאריכים המומלצים ביותר לרכישתטיסה לוורשה הם בין החודשים אפריל עד ספטמבר, חודשים אלו כוללים את תקופת האביב ואת הקיץ בין החודשים יוני עד אוגוסט, שהם המבוקשים ביותר לטיול באזור. טיסות זולות לוורשה ניתן להשיג בחודשים נובמבר עד מרץ שהם החודשים הגשומים יותר . 
טיסות לקרקוב
למתכננים טיסה לקראקוב כדאי לדעת שהיא עיר יפה בזכות המבנים הארכיטקטוניים הפזורים ברחבי העיר. מומלץ לבקר בכיכר השוק, אולם הבדים, מרכז העיר העתיקה, גבעת ואבל, טירה מלכותית (בה התקיימו טקסי הכתרה) הקתדרלה המפוארת שלצידה ופסל הדרקון.