טיסות למרוקו
טיסות זולות למרוקו
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על מרוקו

מרוקו משופעת במרקם עשיר של שווקים ססגוניים, קולינאריה מרתקת, כפרים עם בתים מטיט, הרי האטלסף, מדבר הסהרה וכמובן חוף הים השוכן למרגלות האוקיינוס האטלנטי. בכל האחת מעריה המרכזיות, מטנג'יר בצפון, דרך פז, קזבלנקה מארקאש ועד ראבאט הבירה, ניתן להתרשם ולספוג את השפע התרבותי הצבעוני והעשיר שלה. עבור יוצאי מרוקו בארץ מהווה הטיול במרוקו שילוב מושלם של טיול שורשים וחוויה תיירותית יחידה במינה.

טיסות למרוקו

מרוקו מציעה למבקרים בה תערובת יוצאת דופן של ריחות, אנשים, נופים וכמובן שרידים מהקהילה היהודית המפוארת ששכנה בה עד להקמת המדינה. אמנם אין טיסות למרוקו ישירות מהארץ, אבל עדיין שווה לעשות את המאמץ לבקר בה.
טיסה למרוקו נמשכת קרוב ל-7 שעות מרגע ההמראה מתל אביב. הזמן הנ"ל כולל עצירת ביניים והחלפת מטוסים בדרך ליעד. ישנן מספר חברות שמציעות שירות טיסות למרוקו. החברות הן Royal Air Maroco ,Iberia ,Air France ,KLM. חלקן מציעות כרטיסי טיסה למרוקו מהארץ ואילו אחרות, כגון אייר מרוקו מציעות רק את הטיסה הישירה מתחנת הביניים. ברמת העיקרון ניתן להשיג טיסה למרוקו מכל עיר מרכזית באירופה.
בחלק מהמקרים מדובר על כרטיס טיסה למרוקו ישירות ולעיתים, כולל נחיתת ביניים. דרך נוספת להשיג טיסות למרוקו זה להגיע מכיוון אפריקה. ישנן הרבה חברות שמתמחות בנישה של טיסות זולות למרוקו. ברוב המקרים מדובר על חברות שמארגנות טיולים מאורגנים ואז חלק מהדיל כולל את אותן טיסות זולות למרוקו. העלות של כרטיס טיסה למרוקו משתנה בהתאם לחיבורים ולעונה. פניה מבעוד מועד לסוכן נסיעות מורשה יכולה לסייע בהשגת טיסות זולות למרוקו. בקרב הרבה ישראלים טיסה למרוקו משתלבת כחלק מטיול שורשים.

שדות התעופה ודרכי הגעה

במרוקו ישנם עשרות שדות תעופה פעילים. אלו שבראבט ובמארקש מהווים את שער הכניסה העיקרי עבור אלו שמגיעים למטרות תיירות. עבור התייר הישראלי שמגיע במסגרת טיול מאורגן יש הסעה מאורגנת. עבור התייר שמגיע באופן עצמאי מומלץ להיעזר בשירותי המוניות הרשמיים של השדה ולא להסתכן בתחבורה הציבורית. במידה ודאגתם מבעוד מועד למלון, ניתן לתאם איסוף מטעמו.
המשך קריאה»

מי שהתעניין ביעד זה, התעניין גם ב:

יעדים נפוצים במרוקו

טיסות לקזבלנקה
כשהלחץ בעבודה עולה, השגרה מעיקה, והעייפות לא מרפה - כנראה שהדרך הטובה ביותר להשיב לעצמכם קצת כוחות היא פשוט לצאת לחופשה בקזבלנקה. בניגוד למה שרובנו חושבים - שום אסון נורא ואיום לא יקרה בעבודה אם ניעדר ממנה למשך כמה ימים. גם הילדים יישארו כפי הנראה בחיים, ואפילו ימצא לבטח מי שישקה את העציצים...