טיסות זולות להוואי
הרשמה לדילים בתיירות, פנאי ונופש - עד 50% חסכון ישירות למייל / sms

מידע כללי על הוואי

הוואי היא שרשרת איים קטנים אשר נמצאים באוקיינוס השקט, ומבחינה מונציפלית שייכים לארצות הברית, כמדינה החמישים שהצטרפה אליה. בירת הוואי היא הונולולו, כאשר אין ספק כי מדובר באחד מיעדי הנופש והתיירות הפופולריים ביותר בעולם, אם לא הפופולרי שבהם.

מזג האוויר באי נוח וחמים לכל אורך השנה. מדובר ביעד טרופי ולכן בילוי בים הוא הבילוי החביב על התיירים וכן המקומיים באזור. המקום נחשב על ידי רבים כ"גן עדן עלי אדמות", שכן מדובר באחד מהמקומות היפים והשלווים בעולם.
 
פארק הרי הגעש הוא יעד הטיול החביב בקרב התיירים שהחליטו לעזוב לרגע את חוף הים. בהרי הגעש ניתן לטייל באופן מוסדר עם מדריך, כאשר בשעות הערב, בפסגתם, ניתן להבחין בחוויה מדהימה- מיצג צבעוני של התלקחות לוע ההר, כאשר הדבר כמובן לא מסוכן למבקרים.  
 
חוף קילואה נחשב בעיניי רבים כחוף היפה ביותר באי ואולי אף היפה בעולם, כאשר סרטים רבים צולמו בו והוא נחשב לחוף הפנטזיות בו כל התיירים מדמיינים עצמם נרגעים עם משקה קוקוס בעת ביקורם באי.

עצי הקוקוס מעטרים את כל רחבי האי, החופים המגוונים מלאים בחול לבן, שחור ובמקומות מסוימים אפילו ירקרק ולכן נחשבים האיים למגוונים במיוחד ביופיים האקזוטי.
המשך קריאה»